Sprzedaj samochody dostawcze używane na kupimytwojsamochod.pl

Auta osobowe czy samochody dostawcze używane- KTS skupuje wszelkie pojazdy bez względu na ich markę, model czy stan techniczny. Jeżeli nie interesuje Cię prywatna sprzedaż i chcesz skorzystac z pomocy pośrednika, nasz skup aut to najlepszy wybór. Wyceń za darmo samochody dostawcze używane na naszej stronie i dokonaj transakcji sprzedaży już w 24 godziny. Skupem oraz ekspertyzą aut zajmujemy się od ponad trzydziestu lat.

Darmowa wycena w 3 krokach

Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu, możemy zagwarantować najwyższe ceny samochodów na rynku motoryzacyjnym. Skupujemy wszystkie pojazdy dostawcze niezależnie od marki, modelu oraz stanu technicznego pojazdu. Mogą być to samochody dostawcze używane, uszkodzone, powypadkowe lub nawet przeznaczone do kasacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą usług na stronie kupimytwojsamochod.pl, dzięki której szybko i zyskiem sprzedasz swój pojazd.

Bezpłatna wycena
online

Ostateczną cenę sprzedaży otrzymasz nie wychodząc z domu

Szybka sprzedaż
i płatność

Jak prawidłowo wycenić samochody dostawcze używane?

Nie wiesz jak rzetelnie wycenić samochody dostawcze używane? Szczegóły techniczne aut pozostają dla Ciebie tajemnicą? Jeżeli nie wiesz na jaką kwotę wycenić swój samochód, zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego narzędzia wyceny na kupimytwojsamochod.pl Nasza firma od ponad trzech dekad zajmuje się profesjonalnym skupem aut. Poza darmową wyceną online, otrzymasz ofertę na adres e­mail. Dzięki temu, już w kilka minut poznasz naszą wstępną ofertę kupna auta. Może się zdarzyć, że Twoje samochody dostawcze używane nie są wymienione w naszej bazie danych. W takim wypadku, wystarczy skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta, które prześle indywidualną ofertę w ciągu 24 godzin.

Następnym krokiem sprzedaży jest wizyta w naszym oddziale. Można się na nią umówić, po otrzymaniu wyceny na adres e­mail lub podczas rozmowy z naszym konsultantem. Eksperci wycenią samochody dostawcze używane, na podstawie dokładnego przeglądu pojazdu oraz jazdy próbnej. Warto pamiętać, że nie ma dla nas znaczenia stan techniczny lub wizualny pojazdu. Nawet, jeśli auta są już wiekowe lub brały udział w wypadku, z chęcią je wycenimy.

Po wycenie zaprezentujemy wiążącą ofertę. Tylko od Ciebie zależy czy transakcja zostanie zakończona sprzedażą. Niezależnie od Twojego wyboru, nie poniesiesz żadnych kosztów wyceny lub przeglądu. W przypadku decyzji o podpisaniu umowy, dokonamy przelewu środków tego samego dnia. Zajmiemy się również wypowiedzeniem umowy ubezpieczenia OC, przesyłając na życzenie dokumenty potwierdzające.

Samochody dostawcze używane – sprzedaż na kupimytwojsamochod.pl

Na Twoim samochodzie pojawił się początki rdzy na lakierze, skorodowane progi, a może nie ma już ważnego przeglądu technicznego? Dla kupimytwojsamochod.pl to żaden problem. Z chęcią skupimy samochody dostawcze używane w każdym stanie technicznym oraz wizualnym. Do naszych placówek zapraszamy właścicieli wszystkich marek w tym Audi, Skoda, Ford, BMW, jak również posiadaczy mniej popularnych modeli. Zawsze wycenimy bezpłatnie każdy samochód oraz otoczymy opieką jego właściciela, dzięki czemu sprzedaż przebiegnie szybko i bez żadnych problemów.

Sprzedając nam samochody dostawcze używane nie musisz się martwić żadnymi formalnościami lub wypowiedzeniem umowy ubezpieczenia OC. Nie trzeba specjalnie przygotowywać samochodu np. sprzątając, myjąc lub fotografując auto. Publikacja ogłoszeń w internecie, odbieranie telefonów, odpowiadanie na zapytania potencjalnych klientów to proces wielotygodniowy. Jeśli zatem jesteś zdecydowany na sprzedaż już teraz, możesz przejść z nami przez całą procedurę już w ciągu 24 godzin. Ten prosty i wygodny proces sprzedaży, który pozwoli szybko sprzedać samochody dostawcze używane, możesz sam rozpocząć w domu. Wystarczy podać w formularzu dane samochodu, a oferta błyskawicznie zostanie wyświetlona na ekranie komputera.

Na naszej stronie można sprzedać z łatwością każde auto osobowe. Prowadzimy skup aut powypadkowych, wymagających kosztownych napraw lub przeznaczonych na złom. Warto, zatem skorzystać z darmowego narzędzia na stronie i sprawdzić ile można zyskać sprzedając pojazd międzynarodowej firmie.