Korzystne ceny samochodów za pośrednictwem kupimytwojsamochod.pl

Sprzedaż samochodu w trzech prostych krokach z kupimytwojsamochod.pl. Szukając wiarygodnej i rzetelnej firmy, która zajmie się sprzedażą Państwa auta, warto zajrzeć na stronę kupimytwojsamochod.pl.

Darmowa wycena w 3 krokach

Oferujemy najkorzystniejsze ceny samochodów, które skupujemy od ręki. Ceny samochodów skupywanych przez nas opierają się na dwuetapowej wycenie. Najpierw wycena samochodu odbywa się online, a następnie w jednym z oddziałów naszej firmy. Zarówno wycena samochodu online jak i w oddziale są bezpłatne i niezobowiązujące.

Jeżeli jednak zdecydujecie się Państwo sprzedać nam auto, natychmiast przelejemy należność na wskazane konto bankowe. Najlepsze ceny samochodów używanych znajdziecie Państwo tylko u nas. Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą.

Bezpłatna wycena
online

Ostateczną cenę sprzedaży otrzymasz nie wychodząc z domu

Szybka sprzedaż
i płatność

Jaki wpływ ma wycena auta na ceny samochodów?

Nie każdy zdaje sobie sprawę, jak ważna jest profesjonalna wycena samochodu, przeznaczonego na sprzedaż. Ceny samochodów mogą być bardzo zróżnicowane. Nawet, jeżeli porównujemy dwa bardzo do siebie zbliżone modele. Na przykład w przypadku dwóch takich samych modeli VW Golf możemy znaleźć spore różnice w cenie. Może mieć na to wpływ m.in. ilość przejechanych kilometrów, stan lakieru lub historia pojazdu. W przypadku aut bezwypadkowych, od pierwszego właściciela (zwłaszcza niepalącego!), ceny samochodów idą w górę. Jeśli natomiast auto miało w przeszłości kilka stłuczek i właściciel pojazdu nie dbał o stan tapicerki lub lakieru, wartość mocno spada. Często drobne szczegóły, decydują o podwyższeniu ceny samochodów o kilka lub kilkanaście procent. Dlatego rzetelna wycena samochodu nie jest tak łatwa jak mogłoby się wydawać.

Jeżeli jesteście Państwo zdecydowani na sprzedaż samochodu i chcecie uzyskać za niego atrakcyjną cenę, zapraszamy na naszą stronę. Dzięki naszemu bezpłatnemu narzędziu na stronie głównej można szybko poznać rynkowe ceny samochodów. Oferta cenowa zostanie przesłana na podany adres e-mail przez naszego pracownika w ciągu 24 godzin. Jeżeli proponowana wstępna cena będzie dla Państwa interesująca, można od razu wyznaczyć termin na kolejną, tym razem bardziej szczegółową wycenę pojazdu w jednym z naszych oddziałów. Pozwoli to nam obejrzeć pojazd i stwierdzić, czy przypadkiem nie zaniżyliśmy wartości Państwa pojazdu.

Dlaczego ceny samochodów tak znacząco się od siebie różnią?

Ceny samochodów często się od siebie różnią. W niektórych przypadkach różnica wynosi kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt procent więcej. Skąd taka rozbieżność cen? Jeżeli mówimy o dwóch innych markach czy rocznikach to nie mamy wątpliwości, że różnica jest słuszna. Ale co, jeżeli porównujemy dwa identyczne samochody? Ceny samochodów tej samej marki, tego samego modelu, o identycznym roku produkcji i skrzyni biegów mogą znacznie się od siebie różnić. Każdy, kto zajmuje się na co dzień wyceną samochodów wie, że nawet drobny szczegół może mieć wpływ na ostateczną cenę. Ilość przejechanych kilometrów, rodzaj tapicerki, klimatyzacji, pojemność i moc silnika - te i wiele innych cech samochodu mogą mieć ogromny wpływ na wycenę samochodu.

Jeżeli chcecie Państwo sprzedać swoje auto, ale nie wiecie od czego zależne są ceny samochodów, skorzystajcie z naszej pomocy. Bezpłatnie wycenimy samochód, w pierwszej kolejności za pośrednictwem formularza na stronie kupimytwojsamochod.pl, a następnie w jednym z naszych oddziałów. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę, nasi specjaliści dokładnie wiedzą od czego zależą ceny samochodów używanych. Jeżeli przedstawiona przez nas wycena będzie dla Państwa atrakcyjna, możecie odsprzedać nam swój samochód od ręki. Należność za zakupione auto przelewamy w dniu podpisania umowy, co może mieć miejsce już podczas pierwszej wizyty. Kupimytwojsamochod.pl - Twój partner w sprzedaży samochodu.