Dlaczego giełda samochodowa Słomczyn cieszy się popularnością?

Giełda samochodowa Słomczyn jest największą polską giełdą samochodową. Odbywa się już od wielu lat w okolicach Warszawy. Można tam kupić i sprzedać każdego rodzaju pojazdy, w tym samochody osobowe używane. Giełda samochodowa Słomczyn jest otwarta we wczesnych godzinach porannych w każdą niedzielę. Większość mieszkańców województwa mazowieckiego chcąc sprzedać swój pojazd wybiera się właśnie do Słomczyna.

Darmowa wycena w 3 krokach

Jednakże nie zawsze taka wyprawa musi zakończyć się sukcesem. Giełda samochodowa Słomczyn, jak każda giełda w Polsce, rządzi się swoimi prawami. Z sukcesem można sprzedać tu popularne modele samochodów takie jak VW, Audi czy Skoda. Jednakże, co zrobić, gdy mamy mniej popularny model samochodu lub nie chcemy spędzać naszego wolnego dnia na giełdzie samochodowej? Dobrą odpowiedź daje kupimytwojsamochod.pl.

Bezpłatna wycena
online

Ostateczną cenę sprzedaży otrzymasz nie wychodząc z domu

Szybka sprzedaż
i płatność

Giełda samochodowa Słomczyn miejsce sprzedaży dla wytrwałych

Giełda samochodowa Słomczyn to niewątpliwie miejsce sprzedaży dla wytrwałych. Odbywa się tylko w niedziele, w godzinach porannych. Aby mieć szansę na korzystną sprzedaż auta, trzeba być tam, w okresie letnim, już o godzinie czwartej. Jednak, co zrobić, gdy wiemy, że giełda samochodowa Słomczyn nie będzie odpowiednim miejscem do sprzedania mniej popularnego samochodu?Wystarczy zwrócić się do auto skupu. Kupimytwojsamochod.pl to profesjonalny skup wszystkich samochodów. Skupujemy wszelkiego rodzaju samochody w tym uszkodzone, powypadkowe, jak również skorodowane. Zajmujemy się autami już ponad trzydziestu lat, dzięki czemu mamy doświadczenie w ekspertyzie i profesjonalnej wycenie. Pozwala nam to rzetelnie wycenić pojazdy wszystkich marek i modeli. Wystarczy przesłać do nas wypełniony formularz ze strony głównej, który pozwoli na wstępne wycenienie pojazdu i przeslanie oferty emailem już w 2 minuty, a następnie ustalić termin wizyty w jednej z naszych placówek. Na miejscu nasi fachowcy przeprowadzą diagnostykę pojazdu oraz jazdę próbną, która pozwoli określić dokładną wartość pojazdu oraz, w przypadku Państwa zainteresowania sprzedażą, sporządzić umowę sprzedaży.W przeciwieństwie do giełdy samochodowej Słomczyn, jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty. Zapraszamy do wypełnienia formularza online oraz nawiązania kontaktu z infolinią w celu umówienia terminu w najbliższym oddziale. Nasi eksperci to profesjonaliści zajmujący się samochodami od lat, dzięki czemu Państwa samochód osobowy zostanie z wyceniony profesjonalnie, zgodnie z aktualnymi cenami rynkowymi.

Dlaczego warto zastąpić giełdę samochodową Słomczyn poprzez kupimytwojsamochod.pl

Giełda samochodowa Słomczyn to miejsce spotkań handlarzy oraz potencjalnych kupców. Aby móc na nią wejść, należy wnieść opłatę i być na niej obecnym już we wczesnych godzinach porannych. Popularnością wśród aut osobowych cieszą się marki występujące najczęściej na polskich drogach. Sprzedaje się tu głównie samochody osobowe używane. Ze świecą można szukać pojazdów uszkodzonych, a już tym bardziej powypadkowych. Każdy handlarz zapewnia, ze auto nigdy nie brało udziału w kolizji drogowej i jest „niebite”. Dlatego nawet uczciwy sprzedawca indywidualny, który rzeczywiście jest pierwszym posiadaczem i jest właścicielem auta powypadkowego, może mieć trudności w przeprowadzeniu sprzedaży ze względu na ograniczone zaufanie, z którym do transakcji podchodzą potencjalni kupcy. Kupimytwojsamochod.pl nie wymaga od klientów idealnej historii pojazdu. W przeciwieństwie do giełdy samochodowej Słomczyn, działamy w całej Polsce. Możemy zatem pozwolić sobie na zakup każdego pojazdu, nawet uszkodzonego lub wypadkowego. Wyceniamy samochody z silnikiem benzynowym, diesla, hybrydowym czy na gaz. Niezależnie od stanu technicznego, wizualnego, roku produkcji pojazdu, jak i jego przebiegu.W przeciwieństwie do giełdy samochodowej Słomczyn, zajmujemy się klientem kompleksowo. Oferujemy darmową wycenę, diagnostykę pojazdu oraz sprowadzamy formalności do niezbędnego minimum. Przygotowujemy dokumenty umowy sprzedaży, nie musicie się Państwo zatem martwić o to, że po dokonaniu sprzedaży będziecie mieć problemy z powodu źle sporządzonych dokumentów. Dodatkowo zajmiemy się wypowiedzeniem umowy ubezpieczenia OC Państwa auta, dzięki czemu otrzymacie Państwo zwrot niewykorzystanej części.