Bezpłatna wycena online
Nasze główne oddziały

Warszawa - Kraków - Łódź - Wrocław - Poznań - Gdańsk

Masz pytania?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od pon.-śr., pt. 10-19, cz. 14-19 oraz sob. 10-14.

Nasza Infolinia

22 731 65 75

 • Należność zostanie przelana na konto, natychmiast po podpisaniu umowy.
 • Nasze usługi są w 100% bezpłatne.
 • Wypowiadamy umowę ubezpieczenia OC samochodu – otrzymają Państwo zwrot niewykorzystanej części.

Kupimytwojsamochod.pl - szybka i darmowa wycena samochodu

Gdy potrzeby kolejnych inwestycji oraz napraw naszego samochodu pojawiają się coraz częściej, a koszty utrzymania rosną, zaczynamy zastanawiać nad jego sprzedażą. Pojawia się wtedy pytanie, jak korzystnie sprzedać samochód oraz gdzie znaleźć informacje dotyczące wartości auta. Może warto przeprowadzić złomowanie auta? By dowiedzieć się, jaka jest wartość rynkowa pojazdu, wystarczy odwiedzić stronę kupimytwojsamochod.pl. Wycena samochodu za pośrednictwem naszej firmy jest nie tylko bezpłatna, lecz również bezpieczna i aktualna. Wprowadzone do formularza dane są chronione i udostępnione tylko sprzedającemu. Wstępna wycena samochodu nie jest udostępniana osobom trzecim. Nasza firma i pracownicy cieszą się zaufaniem klientów w wielu krajach. Dzięki trzydziestoletniemu doświadczeniu oraz temu, że na bieżąco śledzimy trendy na rynku motoryzacyjnym, możemy zagwarantować najwyższe ceny. Sprawdź naszą ofertę na stronie kupimytwojsamochod.pl.

Usługi świadczone przez naszą firmę:

 • Darmowe wypowiedzenie ubezpieczenia
 • Najwyższa jakość usług
 • Skup pojazdów powypadkowych
 • Bezpieczny przekaz środków
 • Wycena wartości auta

Jak inni klienci oceniają nasze usługi:

Nie mogłabym znaleźć lepszego serwisu samochodowego. Prosto, bezpiecznie, bez zbędnych formalności. Byłam bardzo zadowolona i będę dalej polecać. (Mariola J.)
Nissan Qashqai, 2010 r
Nissan Qashqai, 2010 r
Golf 5 Variant, 2008 r
Golf 5 Variant, 2008 r
BMW X3, 2006 r
BMW X3, 2006 r
Wycena samochodu:
Nasze oddziały
Wybierz miasto:
 • » Warszawa
 • » Kraków
 • » Łódź
 • » Wrocław
 • » Poznań
 • » Gdańsk
Opinie klientów
Formalności sprzedażowe przebiegły płynnie. Wykwalifikowany serwis. Odniosłem pozytywne wrażenie. (Jan B.)

Dlaczego wycena samochodu różni się w przypadku identycznych modeli?

Proszę sobie wyobrazić, że jesteście Państwo zainteresowani zakupem samochodu i szukacie odpowiedniego „kandydata” na stronach, na których codziennie pojawiają się nowe bezpłatne ogłoszenia motoryzacyjne. Po wpisaniu kryteriów w wyszukiwarce, kliknięciu „szukaj”, na stronie pojawiają się tysiące samochodów, spełniających zaznaczone kryteria. Nie ma tu znaczenia, jaką markę wybraliśmy. Powiedzmy, że sprawdziliśmy najbardziej popularne modele marki Volkswagen. W chwili pisania tego artykułu, na jednym ze znanych portali ogłoszeniowych było ok. 7300 samochodów Volkswagen Passat oraz prawie 7200 Volkswagen Golf. Oczywiście, zawsze można zawęzić kryteria do rocznika, rodzaju skrzyni biegów czy paliwa. Ta liczba automatycznie zmniejszy się, lecz w dalszym ciągu wybór będzie bardzo szeroki. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że z jakiegoś powodu ceny tych samych samochodów, identycznie wyposażonych, bardzo się od siebie różnią. Dlaczego tak jest? Jak osoba kupująca ma wybrać właściwe auto?

Jeśli kupujący ma tak szeroki wybór, to jak należy napisać ogłoszenie sprzedaży swojego pojazdu? Chcąc uniknąć sytuacji, gdy ogłoszenie naszego auta widnieje na portalach wśród identycznych aut, warto zapoznać się z ofertą kupimytwojsamochód.pl. Sprzedaż z nami odbywa się w trzech prostych krokach. Bezpłatna wycena samochodu na stronie kupimytwojsamochod.pl jest pierwszym z nich. Wystarczy skorzystać w formularza dostępnego na stronie. W ciągu 24 godzin kontaktujemy się na podany e-mail i przesyłamy wstępną wycenę.

Wycena samochodu i co dalej?

Gdy już szacunkowa wartość samochodu została wysłana na skrzynkę e-mail, zapraszamy do ustalenia terminu wizyty w serwisie. Jest to niezbędne, gdyż formularz wyceny na stronie kupimytwojsamochod.pl, nie uwzględniona wyposażenia dodatkowego. Oznacza to, że zaproponowana kwota może ulec zmianie, po dokładnej wycenie samochodu w jednym z naszych oddziałów. Wystarczy umówić się z naszym ekspertem na termin przeglądu, w trakcie którego uwzględnimy dodatkowe cechy samochodu, które mogą podnieść jego wartość. W jaki sposób można wyznaczyć termin spotkania? Wystarczy za pośrednictwem strony lub formularza wysłanego na skrzynkę e-mail wybrać preferowany termin i go potwierdzić. Można również wybrać miejsce, w którym odbędzie się dokładna wycena samochodu. Kupimytwojsamochod.pl, z myślą o każdy kliencie, ma oddziały w całej Polsce.

Nasi profesjonalni eksperci sprawdzą stan techniczny oraz zewnętrzny pojazdu. Oferujemy bezpłatną wycenę samochodu oraz jego odkup. Jeżeli zaproponowana przez nas cena będzie Państwa satysfakcjonowała, kupimy samochód w dniu jego przeglądu. Prowadzimy skup wszystkich samochodów używanych, niezależnie czy są one marki Volkswagen, Mercedes, czy Skoda. Skupujemy wszystkie modele w każdym stanie technicznym i bez względu na rok produkcji. Warto pamiętać, iż zarówno wycena samochodu na stronie kupimytwojsamochod.pl jak i w naszym oddziale są bezpłatne i niezobowiązujące. Kupimytwojsamochod.pl. - Twój partner w sprzedaży samochodu za najlepszą cenę.
Tak to działa
1. Wycena

Nasz rzeczoznawca wycenia samochód podczas wcześniej umówionej wizyty.

2. Płatność

Na podstawie wyceny rzeczoznawcy uzgadniamy cenę. Pieniądze otrzymują Państwo tuż po podpisaniu umowy.

3. Wypowiedzenie OC

Wypowiadamy za Państwa umowę ubezpieczenia OC samochodu i przesyłamy potwierdzenie.

Wycena samochodu: