Auto złom – jak go zutylizować?

Zastanawiacie się Państwo, kto kupi moje auto ? Zdajcie się na kupimytwojsamochod.pl. Auto złom to nasza specjalność.

Darmowa wycena w 3 krokach

Zdajemy sobie sprawę, jak trudno jest zbyć niepotrzebny pojazd. Kupimy Twój samochód na auto złom! Nasza firma łączy w sobie profesjonalizm i wieloletnie doświadczenia płynące z bezpośrednich kontaktów z zadowolonymi klientami. Skupujemy wszystkie samochody - nowe, używane, powypadkowe, uszkodzone, na złom.

Rok produkcji, stan licznika, brak aktualnego przeglądu, rodzaj wyposażenia czy zniszczenia i rdza nie mają dla nas znaczenia. Interesują nas wszystkie marki samochodów (Opel, Audi, Skoda, Volkswagen, Volvo, Ford). Jak sprzedać stary samochód? Wystarczy wypełnić bezpłatny formularz na naszej stronie internetowej, a my zajmiemy się resztą! Auto złom – zostawcie go nam!

Bezpłatna wycena
online

Ostateczną cenę sprzedaży otrzymasz nie wychodząc z domu

Szybka sprzedaż
i płatność

Auto złom- szybko, bezpiecznie i przez internet

Wielu kierowców nie zawsze wie, co zrobić z pojazdem, którego nie chcą już dłużej używać. Sprzedaż na rynku wtórnym nie jest możliwa albo nie chcą oddawać samochodu za bezcen.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Dzięki kupimytwojsamochod.pl łatwo, pewnie i w bezpieczny sposób sprzedacie Państwo swoje auto od ręki i bez zbędnych formalności. Auto złom to jest to, czym zajmujemy się na co dzień i z chęcią kupimy Państwa pojazd, niezaleznie od marki czy modelu pojazdu.

Chcąc pozbyć się swojego starego samochodu szybko, sprawnie i bez obaw, należy zajrzeć na naszą stronę internetową, wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać go do nas. Skontaktujemy się poprzez e-mail, z naszą propozycją wyceny za auto złom. Wycena jest bezpłatna, ale stawka za auto złom może się zmienić, jeśli stan faktyczny Państwa samochodu jest lepszy lub ma dodatkowe wyposażenie. np. komplet opon zapasowych etc. Drugi etap to oględziny auta w jednym z naszych serwisów oraz jazda próbna, na podstawie których dokonujemy wyceny ostatecznej.

Mamy punkty obsługi klienta w wielu miastach Polski. m.in. w Warszawie. Jeśli nie będziecie Państwo zadowoleni z naszej wyceny możeciez zrezygnować z naszych usług w każdym momencie, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów oraz zobowiązań. Zapraszmy do zapoznania się z jedyną w swoim rodzaju ofertą na kupimytwojsamochod.pl.

Auto złom - minimum formalności, maksimum korzyści

Sprzedanie pojazdu używanego, z defektami, po stłuczkach lub nie w pełni sprawnego to duży kłopot i wyzwanie. Dokładamy wszelkich starań, żeby relacje ze sprzedającymi były zawsze dobre, a klient wychodził od nas zadowolony z dokonanej transakcji. Dlatego też minimalizujemy sprawy związane z procedurą sprzedaży.

Dbamy by nasi klienci nie musieli myśleć o formalnościach. W związku z tym jednym dokumentem, który finalizuje transakcję, jest umowa sprzedaży. Jest ona sporządzana po oględzinach i ostatecznej wycenie pojazdu. To bardzo proste. Państwo zostawiacie nam swój auto złom, a my za niego płacimy.

Nigdy nie przekazujemy gotówki do ręki. Pieniądze przekazywane są przelewem na wskazany przez klienta numer rachunku bankowego w dniu podpisania umowy. Bezpiecznie, szybko, profesjonalnie i w oparciu o najwyższe standardy.

Nasza firma kupimytowjsamochod.pl działa na rynku auto złom od ponad trzydziestu lat. Znamy potrzeby naszych klientów. Mamy zarówno doświadczenie krajowe, jak i międzynarodowe.

Dbamy o markę i poziom świadczonych usług. Zatrudniamy tylko najlepszych fachowców. Zapewniamy wysoką jakoś usług oraz doskonałą obsługę klienta. Jeśli nie chcecie Państwo, aby auto złom zalegał w Państwa garażu, już dziś należy zgłosić się do nas. Nie trzeba wysyłać żadnych zdjęć, e-maili lub dokumentów. Wystarczy skontaktować się z naszą infolinią.

Nasi konsultanci odpowiedzą na każde pytanie i rozwieją wszelkie wątpliwości. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług! Kupimytwojsamochod.pl - Twój partner w sprzedaży samochodu.