Jak korzystnie sprzedać samochody uszkodzone?

Samochody uszkodzone są trudne w sprzedaży. Kontrahenci zazwyczaj szukają modeli w jak najlepszym stanie technicznym, dlatego znalezienie kupca może być kłopotliwe. Jeżeli jednak jesteś właścicielem auta, które ma za sobą wypadkową historię i chcesz go szybko spieniężyć, KTS to najlepszy wybór.

Darmowa wycena w 3 krokach

Z nami szybko dokonasz sprzedaży pojazdu bez względu na jego stan techniczny czy wizualny. Skupujemy samochody uszkodzone, powypadkowe czy nawet te przeznaczone do kasacji. Oferujemy darmową wycenę auta online oraz bezpłatny przegląd w serwisie, dzięki czemu uzyskasz rzetelną wartość swojego samochodu. Sprawdź naszą ofertę i wyceń swoje auto online już dziś. Szybka sprzedaż gwarantowana!

Bezpłatna wycena
online

Ostateczną cenę sprzedaży otrzymasz nie wychodząc z domu

Szybka sprzedaż
i płatność

Samochody uszkodzone - wycena

Współpracujemy z wieloma doświadczonymi dealerami samochodowymi. Dzięki temu w KTS skupujemy nawet samochody uszkodzone czy niezdolne do jazdy. Wieloletnie doświadczenie na rynkach Europy Zachodniej, pozwoliło nam wypracować system, który umożliwia sprzedaż każdego auta. Zatrudniamy wykwalifikowanych serwisantów, który pracują w branży motoryzacyjnej od wielu lat. To sprawia, że wartość samochodów przez nas wycenianych jest zgodna z najnowszymi wskaźnikami rynkowymi.

W celu rozpoczęcia z nami współpracy należy skorzystać z naszego darmowego narzędzia do wyceny online. Po chwili na ekranie wyświetli się sugerowana cena zakupu auta. Są to wstępnie oszacowane ceny. W celu poznania ostatecznej ceny sprzedaży, samochody uszkodzone muszą zostać poddane profesjonalnemu przeglądowi w jednym z naszych oddziałów. Proponowany termin wizyty w najbliższej fili KTS zostanie wyświetlony po wypełnieniu formularza wyceny. Podczas wizyty w jednym z naszych oddziałów, fachowcy będą mogli przeprowadzić oględziny oraz jazdę próbną. Następnie przedstawiają wiążącą nas ofertę kupna pojazdu. Jeśli samochody uszkodzone posiadają dodatkowe wyposażenie lub komplet opon, ich wartość może wzrosnąć. Jeżeli zaproponowana przez nas cena będzie Cię satysfakcjonować, przygotujemy umowę sprzedaży oraz zajmiemy się bezpiecznym transferem środków. Pieniądze przelewane są na konta bankowe naszych klientów, dzięki temu mamy pewność, że transakcja przebiegnie bezpiecznie i bez uniedogodnień. Ostatnim etapem naszej współpracy jest wypowiedzenie za klienta ubezpieczenia OC i przelanie niewykorzystanych środków na konto.

Samochody uszkodzone - sprzedaż na kupimytwojsamochod.pl

Jeżeli oferta, którą przedstawimy nie będzie spełniała Twoich oczekiwań, na każdym szczeblu współpracy możesz od niej odstąpić nie ponosząc żadnych kosztów. Nasz serwis jest w pełni darmowy i nie obciążamy naszych klientów żadnymi ukrytymi kosztami. Wiedząc jak samochody uszkodzone są trudne do sprzedaży, wyręczymy Cię ze wszystkich zbędnych formalności.

Samochody uszkodzone nie stanowią dla nas problemu. Z chęcią wycenimy każdy nawet bardzo zniszczony lub wiekowy pojazd. Nawet, jeśli samochód posiada już duże uszkodzenia z powodu rdzy lub wieku, będziemy w stanie go odkupić. Możemy również zając się pojazdami, które nie maja aktualnego przeglądu technicznego.Kupimytwojsamochod.pl to grupa wyspecjalizowanych pasjonatów motoryzacji. Gwarantujemy profesjonalną obsługę klienta oraz rzetelne i przejrzyste wycenienie każdego samochodu. Warto pamiętać, że samochody, nawet te sprawne, tracą każdego dnia na wartości. Im szybciej zdecydujemy się na sprzedaż, tym lepszą cenę uzyskamy, która pozwoli nam np. zakupić kolejny pojazd. Jeśli zdecydowałeś się na sprzedaż pojazdu, zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty. Wystarczą trzy proste kroki, aby szybko i korzystnie zbyć stary samochód.