Bezpłatna wycena online
Nasze główne oddziały

Warszawa - Kraków - Łódź - Wrocław - Poznań - Gdańsk

Masz pytania?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od pon.-śr., pt. 10-19, cz. 14-19 oraz sob. 10-14.

Nasza Infolinia

22 731 65 75

 • Należność zostanie przelana na konto, natychmiast po podpisaniu umowy.
 • Nasze usługi są w 100% bezpłatne.
 • Wypowiadamy umowę ubezpieczenia OC samochodu – otrzymają Państwo zwrot niewykorzystanej części.

Skupujemy auta używane za najlepszą cenę

Będąc posiadaczem używanego samochodu, zazwyczaj po kilku latach decydujemy się na sprzedaż. Nie mając odpowiedniej wiedzy, nie wiemy jak szybko i za korzystną cenę sprzedać nasz pojazd. Nasza firma skupuje zarówno auta używane, nowe czy też powypadkowe. Nie interesuje nas stan techniczny czy wizualny samochodu. Decydując się na współpracę z nami, nie trzeba o nic się martwić. Na naszej stronie internetowej znajduje się formularz, gdzie można osobiście dokonać wyceny samochodu. Wycena samochodu to pierwszy krok, potem należy umówić się na termin w jednym z naszych oddziałów. Kupimytwojsamochod.pl działa kompleksowo, posiada długoletnie doświadczenie. Skupujemy auta używane od osób prywatnych jak i firm. Na rynku samochodowym istnieje wiele firm, które skupują auta używane. Jednakże w przciwieństwie do kupimytwojsamochód.pl nie kupią ich szybko i za odpowiednią cenę.

Usługi świadczone przez naszą firmę:

 • Przejęcie finansowania pojazdu
 • Skup samochodów powypadkowych
 • Ekspresowa wpłata na konto
 • Wycena wartości pojazdu
 • Darmowe wypowiedzenie ubezpieczenia OC

Jak inni klienci oceniają nasze usługi:

Termin sprzedaży został potwierdzony telefonicznie przez pracownika wkrótce po rejestracji online. Podczas rozmowy mogłam wyjaśnić kilka istotnych rzeczy np. jakie dokumenty powinnam zabrać ze sobą. Pieniądze znalazły się na koncie już w kilka dni po podpisaniu umowy. (Elżbieta T.)
Nissan Qashqai, 2010 r
Nissan Qashqai, 2010 r
Golf 5 Variant, 2008 r
Golf 5 Variant, 2008 r
BMW X3, 2006 r
BMW X3, 2006 r
Wycena samochodu:
Nasze oddziały
Wybierz miasto:
 • » Warszawa
 • » Kraków
 • » Łódź
 • » Wrocław
 • » Poznań
 • » Gdańsk
Opinie klientów
Wasz pracownik był bardzo uprzejmy i dla mnie – laika - kompetentny oraz doswiadczony. Obsługa call center również była zadowalająca. (Hubert C.)

Jak bez zbędnych formalność sprzedać auto używane?

Mając auta używane, które często się psują, zaczynamy tracić cierpliwość i chęć do ich naprawy. Zaczynamy zastanawiać się nad sprzedażą. Z chęcią odkupimy każdy używany samochód. Wybierając nasze usługi uzyskuje się gwarancję przeprowadzenia szybkiej transakcji. Wystarczy jedynie wypełnić formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej. Następnie ustalić termin w jednym z naszych autoserwisów. Tam zostanie wykonana dokładna wycena samochodu. Nasze przedsiębiorstwo zatrudnia jedynie wykwalifikowanych specjalistów z branży motoryzacyjnej. Ocenią pojazd na podstawie szczegółowych oględzin i jazdy próbnej. W przypadku, gdy zapomnieliśmy podać dodatkowe atuty swojego pojazdu, nasi fachowcy wezmą je pod uwagę. Jeżeli zaproponowana przez nas cena będzie satysfakcjonująca przelemy pieniądze od razu po podpisaniu umowy sprzedaży samochodu. Jeżeli jednak zaproponowana przez nas wycena nie spełni oczekiwań, można wycofać się bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Auta używane czy też powypadkowe? Dla nas nie ma różnicy. Skupujemy wszystkie auta niezależnie od tego jak wyglądają oraz czy mają aktualny przegląd techniczny. Jeżeli nasza oferta jest interesująca, zapraszamy do kontaktu z nami. Współpraca z nami to zero ryzyka. Kupimytwojsamochod.pl jest firmą, posiadające oddziały w całej Polsce, m.in. Warszawie i wielu innych miastach. Skupujemy auta używane, każdej marki m.in. Skoda, Audi, Mercedes, Fiat. Nasza firma to partner w udanej sprzedaży samochodu. Chcąc zrealizować sprzedaż bezpiecznie z firmą o ugruntowanej pozycji, zapraszamy współpracy z nami. Szybko, łatwo i bez zbędnych formalności.

Wieloletnie doświadczenie w skupie aut używanych

Kupimytwojsamochod.pl to przedsiębiorstwo zapewniające bezpieczną i szybką transakcję sprzedaży samochodów. Koniec z utratą czasu na poszukiwaniach odpowiedniego kupca, który bedzie w stanie zapłacić podaną przez nas cenę. Wystarczy, skontaktować się z nami, a my zajmiemy się resztą. Skupujemy auta używane, każdej marki, każdego rocznika, w każdym stanie technicznym. Jesteśmy również zainteresowani pojazdami nie posiadającymi aktualnego przeglądu technicznego. Należy pamiętać, że auta używane szybko tracą na wartości. Z każdym dniem ich cena maleje. Nie warto czekać, należy skorzystać z naszego narzędzia do bezpłatnej wyceny wartości samochodu. Nie pobieramy prowizji ani żadnych dodatkowych opłat. Dodatkowo po sfinalizowaniu transakcji zajmujemy się wszelkimi formalnościamu związanymi z wypowiedzeniem ubezpieczenia OC pojazdu. Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów oraz pracowników, po dokonanej sprzedaży nie dajemy gotówki do ręki. Nasi pracownicy po oszacowaniu kwoty w placówce, przygotują umowy, a po złożeniu podpisów, przeleją kwotę na podany rachunek bankowy. Dzięki temu unikamy oszustw, rabunku w drodze do domu, ale również idealnie dokumentujemy zawarcie transakcji.

Czy znacie Państwo metody, dzięki którym można tak samo szybko i bezpiecznie sprzedać auta używane? Zapewne nie. Nasza firma cechuje się profesjonalizmem, szybkością działania oraz kompetentną obsługą klienta. Kupimytwojsamochod.pl szczyci się ponad trzydziestoletnim, międzynarodowym doświadczneiem oraz najlepszą obsługą klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej.
Tak to działa
1. Wycena

Nasz rzeczoznawca wycenia samochód podczas wcześniej umówionej wizyty.

2. Płatność

Na podstawie wyceny rzeczoznawcy uzgadniamy cenę. Pieniądze otrzymują Państwo tuż po podpisaniu umowy.

3. Wypowiedzenie OC

Wypowiadamy za Państwa umowę ubezpieczenia OC samochodu i przesyłamy potwierdzenie.

Wycena samochodu: