Giełda samochodowa czy sprzedaż z kupimytwojsamochod.pl

Rynek motoryzacyjny oferuje obecnie wiele możliwości sprzedaży samochodu- od handlu prywatnego, który umożliwia giełda samochodowa czy ogłoszenia w mediach po usługi pośredników.

Darmowa wycena w 3 krokach

Samodzielna sprzedaż samochodu może jednak łączyć się z wieloma niedogodnościami. Wycena auta, znalezienie kupca czy formalności związane z wymówieniem ubezpieczenia OC, to tylko niektóre z obowiązków sprzedającego. Wszystkim, którzy chcą sprzedać auto szybko i bez utrudnień, oferujemy nasze usługi. Skupujemy auta bez względu na stan techniczny lub model.

Po podpisaniu umowy przelewamy należną kwotę na konto bankowe sprzedającego już w 24 godziny. Inaczej niż giełda samochodowa, gwarantujemy bezpłatną i rzetelną wycenę auta. Kupimytwojsamochod to wiarygodny partner w komfortowej sprzedaży samochodu.

Bezpłatna wycena
online

Ostateczną cenę sprzedaży otrzymasz nie wychodząc z domu

Szybka sprzedaż
i płatność

Handel prywatny: giełda samochodowa

Prywatna sprzedaż aut w Polsce zaczęła kształtować się już we wczesnych latach powojennych. Największą popularność jednak giełda samochodowa zyskała w latach 80-tych i 90-tych. W 1987 roku na rynku polskim istniały już 52 auto giełdy. Co weekend w największych miastach jak Warszawa czy Poznań, zainteresowani mogli kupić wymarzony samochód wybierając spośród oferty nawet do 3 tysięcy modeli. Auto giełda w tych czasach była jednym z najpopularniejszych metod na sprzedaż i kupno wymarzonego auta a roczna ilość transakcji tam zawieranych sięgała nawet 150 tysięcy. Obecnie coraz mniej osób decyduje się na samodzielną sprzedaż auta. Co sprawiło, że giełda samochodowa straciła na popularności?

Coraz więcej prywatnych właścicieli aut decyduje się na sprzedaż za pośrednictwem darmowych ogłoszeń na portalach internetowych. Sprzedaż samochodu coraz rzadziej łączy się już z wielogodzinnym przebywaniem na placu targowym. Dzisiaj, dzięki kilku kliknięciom można umieścić swoje anonse motoryzacyjne online. Taki proces jednak również wymaga dużego zaangażowania. Ogłoszenie, które zwróci uwagę potencjalnego kupca musi wyróżniać się jakością zdjęć oraz szczegółowym opisem auta uwzględniającym wszelkie parametry. Trudnością dla niewprawionego sprzedawcy może być także kontakt z kupującym. Odpowiedź na szczegółowe pytania ze strony zainteresowanego może być kłopotliwa, jeśli sprzedający nie zna dokładnej specyfikacji auta. Zarówno giełda samochodowa jak i ogłoszenia internetowe wymagają znajomości technik sprzedaży.

Kupimytwojsamochod.pl to alternatywa dla osób, które nie chcą poświęcać czasu na uciążliwą sprzedaż auta na własną rękę. Odpowiadając na oczekiwania naszych klientów, stworzyliśmy innowacyjny i komfortowy sposób sprzedaży samochodu. Darmowa i profesjonalna wycena auta, natychmiastowa sprzedaż oraz załatwienie wszelkich formalności – tym zajmą się specjaliści z kupimytwojsamochod.pl.

Giełda samochodowa a skup aut

Giełda samochodowa jest opcją dla osób, które miały już doświadczenie w sprzedaży i potrafią efektywnie zaprezentować swój samochód. Osobom, które nie chcą poświęcać czasu na samodzielną sprzedaż auta oferujemy usługi kupimytwojsamochod.pl. Nasz model sprzedaży oparty jest na gwarancji jak największego komfortu sprzedającego. Skupujemy auta w trzech prostych krokach. Pierwszym jest bezpłatna i niezobowiązująca wycena samochodu online. Za pomocą narzędzia na stronie głównej nasz klient może oszacować wartość auta odpowiadając na 7 podstawowych pytań. Wstępna wycena nie wymaga rejestracji a z naszych usług można w każdym momencie zrezygnować nie ponosząc kosztów.

Następnym punktem jest osobista wizyta w jednym z naszych oddziałów. Mechanicy dokonują tam szczegółowego przeglądu auta tak aby w cenie końcowej uwzględnić elementy takie jak historia użytkowania czy unikalne wyposażenie wewnętrzne. Jeżeli finalna wycena satysfakcjonuje sprzedawcę, transakcja odbywa się na miejscu. Po podpisaniu umowy sprzedaży, kwota przelewana jest na konto w 24 godziny. Podczas gdy giełda samochodowa nie zagwarantuje szybkiej sprzedaży auta, kupimytwojsamochod oferuje skup wszystkich samochodów. Dodatkowo, zwiększając komfort transakcji, dokonujemy również za naszego klienta wymówienia ubezpieczenia OC.