Bezpłatna wycena online
Nasze główne oddziały

Warszawa - Kraków - Łódź - Wrocław - Poznań - Gdańsk

Masz pytania?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od pon.-śr., pt. 10-19, cz. 14-19 oraz sob. 10-14.

Nasza Infolinia

22 731 65 75

 • Należność zostanie przelana na konto, natychmiast po podpisaniu umowy.
 • Nasze usługi są w 100% bezpłatne.
 • Wypowiadamy umowę ubezpieczenia OC samochodu – otrzymają Państwo zwrot niewykorzystanej części.

Samochody na sprzedaż z kupimytwojsamochod.pl

Mając samochody na sprzedaż szukamy najlepszego lokalnego auto skupu. Koniec z traceniem czasu!. Wystarczy wejść na kupimytwojsamochod.pl i dokonać samodzielnej wyceny online. Pozwoli nam to na przesłanie bezpłatnej, indywidualnej wyceny na e-mail. W ten sposób można dowiedzieć się, ile można zyskać na sprzedaży z nami, bez wychodzenia z domu. Nasza firma nie działa jak inne serwisy wystawiające samochody na sprzedaż. Zajmujemy się każdym klientem osobiście. Skupujemy każdy samochód niezależnie od marki, modelu, licznika, czy roku produkcji. Można śmiało zaproponować nam zakup auta uszkodzonego lub powypadkowego. Wystawiając samochody na sprzedaż z kupimytwojsamochod.pl ma się pewność, że współpracuje się z profesjonalną, doświadczoną firmą.

Usługi świadczone przez naszą firmę:

 • Wycena wartości pojazdu
 • Darmowe wypowiedzenie ubezpieczenia OC
 • Przejęcie finansowania pojazdu
 • Skup samochodów powypadkowych
 • Ekspresowa wpłata na konto

Jak inni klienci oceniają nasze usługi:

Miły, kompetenty serwis, fachowa obsługa. Bardzo dobre podejście do klienta. (Majka T.)
Nissan Qashqai, 2010 r
Nissan Qashqai, 2010 r
Golf 5 Variant, 2008 r
Golf 5 Variant, 2008 r
BMW X3, 2006 r
BMW X3, 2006 r
Wycena samochodu:
Nasze oddziały
Wybierz miasto:
 • » Warszawa
 • » Kraków
 • » Łódź
 • » Wrocław
 • » Poznań
 • » Gdańsk
Opinie klientów
Wszystko poszło bardzo sprawnie. Doświadczeni pracownicy i nieskomplikowany proces formalności. Byliśmy bardzo zadowoleni z uzyskanej ceny! Duży plus za to! (Andrzej R.)

Wyceń z nami samochody na sprzedaż

Wystawiając prywatnie samochody na sprzedaż ponosimy ryzyko. Można trafić na nieuczciwego handlowca, który nie dokona płatności lub źle spisze umowę sprzedaży. Można również trafić na oszustów, a przy płatności gotówką zostać obrabowanym w drodze powrotnej do domu. Narażamy się również na dużą stratę czasu. Wystawianie ogłoszeń w intrenecie, gazetach, odpowiadanie na wiadomości mailowe oraz telefony, znacząco ogranicza czas wolny. Co najgorsze nie mamy gwarancji czy w ogóle znajdzie się kupiec, który zechce zapłacić godziwą kwotę za nasz pojazd.

Samochody na sprzedaż można różnie wyceniać. Większość prywatnych wystawców zawyża ceny, gdyż chce uzyskać wymarzoną ofertę. Dodatkowo wielu potencjalnych nabywców próbuje wynegocjować korzystne warunki. Przez takie praktyki nie wiemy, jaką dokładnie cenę podać w swoim ogłoszeniu. Na naszej stronie nie stosujemy podobnych metod. Cały proces sprzedaży dzieli się na dwa etapy. W pierwszym należy wypełnić formularz z danymi kontaktowymi oraz swojego pojazdu. Następnie wysyłamy e-mail, ze wstępną realną ceną. Kolejnym krokiem jest wizyta w placówce. Termin spotkania można wyznaczyć online lub poprzez naszą infolinię. Cały proces jest ekspresowy dzięki temu samochody na sprzedaż nie tracą na wartości. Podczas oględzin w naszym oddziale, nasi fachowcy sprawdzą dokładnie auto, a następnie przeprowadzą jazdę próbną. Taka praktyka pozwala na dokładną weryfikację pojazdu, przez co można uzyskać wyższą cenę skupu.

Wszystkie samochody na sprzedaż – czy to możliwe?

Wystawiając popularne samochody na sprzedaż m.in. takich marek jak Skoda, Ford czy Mercedes nie trzeba martwić się o znalezienie nabywcy. Problem pojawia jednak się wówczas, gdy auto jest mniej znane w Polsce i nie cieszy się popularnością wśród kierowców. Wówczas zmuszeni jesteśmy odsprzedać pojazd za niższą kwotę lub dalej go użytkować. Dodatkowym problemem może okazać się brak aktualnego przeglądu technicznego, ubytki w lakierze lub chociażby brak drugiego kompletu opon.

Kupimytwojsamochod.pl skupuje wszystkie auta. Samochody na sprzedaż, które przyjmiemy mogą być nie tylko używane, lecz również uszkodzone czy powypadkowe. Jak to możliwe? Jesteśmy doświadczonym, międzynarodowym przedsiębiorstwem, które dzięki wypracowanej sieci kontaktów, skupuje i odsprzedaje pojazdy w różnych miejscach Europy. Pozwala nam to na zakup każdego modelu samochodu. Stan techniczny auta lub wizualny nie zmienia tego stanu rzeczy. Jesteśmy gotowi zakupić nawet pojazdy, nadające się do zezłomowania lub na części. Wysoki stan licznika przejechanych kilometrów lub korozja nie odstraszają nas. Nie trzeba, zatem zatajać żadnych informacji lub polerować auta przed przyjazdem do naszej placówki. Nasi eksperci potrafią docenić wartość każdego samochodu i zawsze przedstawią korzystną ofertę. Nie wiedząc, jakie samochody na sprzedaż skupujemy, najlepiej jest skontaktować się z naszą obsługą klienta. Infolinia czynna jest przez sześć dni w tygodniu i służy swoją wiedzą oraz doświadczeniem.
Tak to działa
1. Wycena

Nasz rzeczoznawca wycenia samochód podczas wcześniej umówionej wizyty.

2. Płatność

Na podstawie wyceny rzeczoznawcy uzgadniamy cenę. Pieniądze otrzymują Państwo tuż po podpisaniu umowy.

3. Wypowiedzenie OC

Wypowiadamy za Państwa umowę ubezpieczenia OC samochodu i przesyłamy potwierdzenie.

Wycena samochodu: