Bezpłatna wycena online
Nasze główne oddziały

Warszawa - Kraków - Łódź - Wrocław - Poznań - Gdańsk

Masz pytania?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od pon.-śr., pt. 10-19, cz. 14-19 oraz sob. 10-14.

Nasza Infolinia

22 731 65 75

 • Należność zostanie przelana na konto, natychmiast po podpisaniu umowy.
 • Nasze usługi są w 100% bezpłatne.
 • Wypowiadamy umowę ubezpieczenia OC samochodu – otrzymają Państwo zwrot niewykorzystanej części.

Czy giełda samochodów używanych to dobre miejsce sprzedaży samochodu?

Wielu kierowców chce szybko i korzystnie sprzedać niepotrzebne auto. Jest to jednak trudne, gdy nie ma się czasu albo potrzebnej wiedzy. Jeśli znaleźliście się Państwo w podobnej sytuacji, zapraszamy do kontaktu z kupiytwojsamochod.pl. Nasza firma to nie giełda samochodów używanych. Skupujemy wszystkie samochody osobowe, bez względu na markę i stan techniczny. Skupujemy auta nowe, używane jak również uszkodzone. Giełda samochodów używanych w przeciwieństwie do nas nie ma ponad trzydziestu lat doświadczenia w branży i tysięcy zadowolonych klientów w wielu krajach Europy, którzy sprzedali naszej firmie swoje używane samochody po korzystnej cenie. Giełda samochodów używanych nie posiada również w ofercie maksymalnie uproszczonego procesu sprzedaży, z którego można się wycofać się bez żadnych konsekwencji.

Usługi świadczone przez naszą firmę:

 • Brak dodatkowych opłat
 • Skup samochodów w każdym stanie
 • Natychmiastowa płatność
 • Wycena auta gratis
 • Darmowa rezygnacja z OC

Jak inni klienci oceniają nasze usługi:

Szybko, sprawnie i bez problemów. Nic dodać nic ująć. (Sara R.)
Nissan Qashqai, 2010 r
Nissan Qashqai, 2010 r
Golf 5 Variant, 2008 r
Golf 5 Variant, 2008 r
BMW X3, 2006 r
BMW X3, 2006 r
Wycena samochodu:
Nasze oddziały
Wybierz miasto:
 • » Warszawa
 • » Kraków
 • » Łódź
 • » Wrocław
 • » Poznań
 • » Gdańsk
Opinie klientów
Termin zarezerwowałam od ręki, nie musiałam długo czekać. Po wycenie dowiedziałam się jaka cenę mi oferują. Podpisałam papiery, a pinieze zostały szybko przelane na moje konto. (Magda S.)

Giełda samochodów używanych? Prościej i korzystniej z kupimytwojsamochod.pl

Korzystne sprzedanie samochodu, który nie cieszy się zbytnią popularnością na rynku używanych aut jest wyjątkowo trudne. Jeśli giełda samochodów używanych się nie sprawdziła i nie chcecie inwestować Państwo w samochód dodatkowych pieniędzy, aby móc je możliwie najkorzystniej sprzedać, sprawdźcie naszą ofertę. Kupimytwojsamochod.pl pomoże Państwu szybko i sprawnie upłynnić stary pojazd. Nasza firma skupuje wszystkie rodzaje aut, w tym używane pojazdy wszystkich marek i modeli m.in. Volkswagen, Fiat, Ford.

Jeśli chcecie się Państwo dowiedzieć, ile wynosi wartość Waszego samochodu, to niestety giełda samochodów używanych nie będzie zbytnio pomocna. Operujący na nich handlarze kierują się wyłącznie własnymi interesami i wyceniając auto korzystają z nieobeznania kontrahenta z realiami rynku używanych samochodów. Współpracując z naszą firmą możecie Państwo skorzystać z bezpłatnej wyceny online. W ciągu kilku minut otrzymacie Państwo wstępną ofertę. Cały proces sprzedaży jest całkowicie bezpłatny i można się z niego wycofać na każdym etapie. Czy w takim razie giełda samochodów używanych będzie dobrym wyborem, gdy możecie Państwo poznać wycenę auta bez wychodzenia z domu? Nasza firma działa na terenie całej Polski. Możecie umówić się Państwo na wizytę w naszym warszawskim oddziale, co pozwoli na szybką wycenę samochodu. Wystarczą trzy proste kroki, aby nawet w ciągu 24 godzin sprzedać swój pojazd. Pierwszym jest wypełnienie formularza dostępnego na naszej stronie. Następnie, po otrzymaniu naszej wyceny wstępnej mailem, umówienie się na termin wizyty w jednym z naszych oddziałów. Po przeprowadzeniu przeglądu pojazdu przedstawiamy naszą wiążącą ofertę.

Nie giełda samochodów używanych, tylko kupimytwojsamochod.pl korzystnie odkupi Państwa pojazd.

Gdy nasi fachowcy po jeździe próbnej oraz diagnostyce pojazdu przedstawią Państwu ofertę, możecie się z nią na spokojnie zapoznać. Jeśli uzyskana kwota nie odpowiadałaby Państwa oczekiwaniom, możecie zrezygnować nie ponosząc jakichkolwiek kosztów. Jeśli będziecie chcieli kontynuować proces sprzedaży samochodu, wystarczy podpisać przygotowaną przez nas umowę sprzedaży, a całość środków zostanie jeszcze tego samego dnia przelana na konto bankowe.

Giełda samochodów używanych nie wypada najlepiej w porównaniu z naszymi usługami. Nie zaoferuje stuprocentowej gwarancji zakupu pojazdu oraz bezpłatnej wyceny. Giełda samochodów używanych jest po prostu formą sprzedaży dla osób mających sporo wolnego czasu, które nie znajdują się pod presją sprzedania auta. Nasza firma stawia na pierwszym miejscu satysfakcję swoich klientów, dlatego też proponujemy sprzedającym prosty, dwuetapowy proces wyceny auta. Nie wymagamy fotografowania samochodu, ani wysyłania maili. Giełda samochodów używanych wymaga umycia oraz posprzątania samochodu. U nas wystarczy w pierwszej fazie wypełnić darmowy formularz wyceny wartości samochodu i, po zapoznaniu się z uzyskaną już w kilka minut wyceną, ustalić termin wizyty w oddziale. Wstępna cena uzyskana w ten sposób może ulec zmianie po przeglądzie w placówce kupimytwojsamochod.pl. Decydującymi czynnikami są tu przede wszystkim stan auta oraz ewentualne wyposażenie dodatkowe. Klimatyzacja, elektryczne szyby, stan tapicerki, dodatkowy komplet opon i inne akcesoria podwyższają cenę samochodu. Naszą zaletą jest bezdyskusyjnie maksymalnie uproszczony proces, dzięki któremu nie trzeba martwić się o formalnościami. Sami przygotowujemy dokumenty umowy sprzedaży, jak również zajmujemy się wypowiedzeniem umowy ubezpieczenia OC samochodu.
Tak to działa
1. Wycena

Nasz rzeczoznawca wycenia samochód podczas wcześniej umówionej wizyty.

2. Płatność

Na podstawie wyceny rzeczoznawcy uzgadniamy cenę. Pieniądze otrzymują Państwo tuż po podpisaniu umowy.

3. Wypowiedzenie OC

Wypowiadamy za Państwa umowę ubezpieczenia OC samochodu i przesyłamy potwierdzenie.

Wycena samochodu: