Handel prywatny: Ogłoszenia motoryzacyjne

Czy ogłoszenia motoryzacyjne to najlepszy sposób na znalezienie kupca? Na pewno nie najszybszy i zdecydowanie czasochłonny. Przed podjęciem decyzji jaką metodę sprzedaży auta wybrać, warto zapoznać się ze wszystkimi opcjami dostępnymi na rynku.

Darmowa wycena w 3 krokach

Współcześnie ogłoszenia samochodowe pełne są kreatywnych sloganów i profesjonalnych fotografii aut. Samodzielna sprzedaż łączy się więc między innymi ze zrobieniem odpowiednich zdjęć, zebraniem danych do szczegółowego opisu i wyborem najpopularniejszego medium.

Jest to zajęcie pracochłonne i niestety nie zawsze odnosi pożądany skutek. Jeżeli chcą Państwo oszczędzić czas przeznaczony na ogłoszenia motoryzacyjne i bez wysiłku sprzedać używane auto, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Kupimytwojsamochod.pl to profesjonalny skup samochodów oferujący swoje usługi na największych europejskich rynkach.

Bezpłatna wycena
online

Ostateczną cenę sprzedaży otrzymasz nie wychodząc z domu

Szybka sprzedaż
i płatność

Brak czasu na ogłoszenia motoryzacyjne?

Ogłoszenia motoryzacyjne przyciągające uwagę kupców mogą być czasochłonnym zadaniem dla osoby, która nigdy nie sprzedawała samochodu. Stając naprzeciw wymaganiom naszych klientów, stworzyliśmy system umożliwiający sprzedaż auta już w 24 godziny.

W odróżnieniu od ogłoszeń prywatnych, nasza metoda gwarantuje sprzedaż auta już w kilku łatwych krokach. Dzięki narzędziu online, dostępnemu na naszej stronie możliwa jest błyskawiczna wycena samochodu.

Drogą internetową klienci mogą umówić się także na wizytę w naszym serwisie. Działania te nie są zobowiązujące i rezygnacja z nich nie wiąże się z żadnymi kosztami. Współpracujący z nami fachowcy po dokonaniu szczegółowego przeglądu auta proponują końcową cenę, uwzględniając styl użytkowania czy wyposażenie dodatkowe auta.

Klienci, którzy skorzystają z naszej oferty, mogą cieszyć się kwotą przelaną na ich konto już w 24 godziny po podpisaniu umowy sprzedaży. Serwis kupimytwojsamochod.pl jest gwarancją sprzedaży auta bez względu na jego model, przebieg czy stan techniczny. Oferujemy szybką i profesjonalną obsługę klienta, bez zbędnych formalności.

Lata międzynarodowego doświadczenia w branży samochodowej pozwoliły nam na wypracowanie najwyższych standardów obsługi klienta. We współpracy z nami mogą Państwo liczyć na bezpieczeństwo i rzetelność wszystkich transakcji. Zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do skorzystania z narzędzia do wyceny auta już dziś.

Ogłoszenia motoryzacyjne kiedyś i dziś

Pierwsze ogłoszenia motoryzacyjne w polskiej prasie zaczęły pojawiać się już w latach 60-tych, dzięki ogólnokrajowemu periodykowi „Życie Warszawy”. W celu wystawienia swojej oferty, sprzedawcy musieli godzinami stać w kolejkach biur ogłoszeń.

Umieszczenie swojego anonsu było płatne a co najciekawsze, na jego publikację trzeba było czekać od 5 do 6 tygodni. Dzięki dzisiejszym mediom, ogłoszenia może umieścić każdy, najczęściej darmowo, za pomocą kilku kliknięć.

Taka metoda samodzielnej sprzedaży auta zaadresowana jest jednak głównie do osób, które posiadają wolny czas. W celu umieszczenia swojej oferty w prasie bądź Internecie najpierw trzeba wizualnie przygotować auto. Wzrok odpowiedzialny jest za ponad 80 proc.

ludzkiej percepcji a obecnie komisy samochodowe online przepełnione są najróżniejszymi modelami aut. Oznacza to, że potencjalny kupujący dokonując selekcji ogłoszeń, najpierw ocenia zdjęcia auta.

Obrazując ogłoszenia motoryzacyjne należy brać pod uwagę czynniki takie jak prawidłowe oświetlenie, estetyczne ujęcia czy rozdzielczość. Niezwykle istotnym elementem anonsów jest szczegółowy opis auta.

Udostępniając swoją ofertę na portalu sprzedażowym najczęściej wypełnić trzeba złożony formularz, składający się z ponad 20 szczegółowych pytań. Ważna jest przy tym precyzja odpowiedzi, ponieważ każdy błąd czy niedopowiedzenie może obniżyć wiarygodność sprzedawcy.

Interesuje Państwa szybka i bezproblemowa sprzedaż samochodu? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego profesjonalnego skupu aut. Ogłoszenia motoryzacyjne nie gwarantują sprzedaży samochodu, nasz serwis-tak.