Bezpłatna wycena online
Nasze główne oddziały

Warszawa - Kraków - Łódź - Wrocław - Poznań - Gdańsk

Masz pytania?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od pon.-śr., pt. 10-19, cz. 14-19 oraz sob. 10-14.

Nasza Infolinia

22 731 65 75

 • Należność zostanie przelana na konto, natychmiast po podpisaniu umowy.
 • Nasze usługi są w 100% bezpłatne.
 • Wypowiadamy umowę ubezpieczenia OC samochodu – otrzymają Państwo zwrot niewykorzystanej części.

Skup aut kupimytwojsamochod.pl - profesjonalnie, szybko i bezpiecznie

Jak sprzedać samochód? Jeśli chcecie Państwo sprzedać auto szybko i po atrakcyjnej cenie, nasza strona to dobry adres. Prowadzimy skup aut w każdym stanie technicznym, niezależnie od wieku czy stanu licznika. Kupimy każdy samochód marki Skoda, BMW, Mercedes i wielu innych. Skupujemy samochody powypadkowe, sprawne i uszkodzone. Jesteśmy również zainteresowani samochodami osobowymi, które nie posiadają aktualnego przeglądu technicznego. Prowadzimy skup aut na terenie całej Polski i nie pobieramy żądnych prowizji ani opłat. Po sfinalizowaniu transakcji zajmujemy się formalnościami związanymi z wypowiedzeniem umowy ubezpieczenia OC. Należność za zakup samochodu przelewamy w dniu podpisania umowy. Kupimytwojsamochod.pl to profesjonalny skup aut - dzięki nam każdy może szybko i korzystnie sprzedać samochód.

Usługi świadczone przez naszą firmę:

 • Wycena wartości samochodu
 • Wypowiedzenie ubezpieczenia OC
 • Pewna transakcja
 • Skup aut
 • Szybki przelew

Jak inni klienci oceniają nasze usługi:

Lokalny serwis okazał się bardzo dobry, a fachowiec kompetentny . Rzeczywiście samochód został dokładnie sprawdzony. ( Henryk K.)
Nissan Qashqai, 2010 r
Nissan Qashqai, 2010 r
Golf 5 Variant, 2008 r
Golf 5 Variant, 2008 r
BMW X3, 2006 r
BMW X3, 2006 r
Wycena samochodu:
Nasze oddziały
Wybierz miasto:
 • » Warszawa
 • » Kraków
 • » Łódź
 • » Wrocław
 • » Poznań
 • » Gdańsk
Opinie klientów
Taka wycena to zupełna nowość dla mnie. Dodatkowo serwisanci byli bardzo uprzejmi. (Robert K.)

Skup aut czy sprzedaż samodzielna?

Doskonale wiemy, że sprzedaż samochodu nie należy do najprzyjemniejszych i najłatwiejszych czynności. Najpierw przygotowania - mycie samochodu, odkurzanie, czyszczenie elementów kokpitu. Nasz pojazd prezentuje się teraz nienagannie. Możemy zacząć sesję fotograficzną. Dwa zdjęcia z przodu, trzy z tyłu, kilka ujęć w środku. Zakończywszy sesję wgrywamy zdjęcia na komputer i rozpoczynamy umieszczanie naszego samochodu na stronach oferujących darmowe ogłoszenia. Wprowadzamy opis - rok produkcji, ilość przejechanych kilometrów, kolor i dziesiątki innych danych, których poprawności nie jesteśmy do końca pewni. Trud związany z redagowanie kolejnego ogłoszenia może nasuwać pytanie, czy warto go podejmować. W takiej sytuacji może pojawić się pomysł sprzedania samochodu poprzez taką firmę jak auto skup. Jednak w przypadku większości przedsiębiorstw, które oferują skup aut musimy liczyć się z opłaceniem prowizji. W związku z tym kontynuujemy poszukiwania kupca na własną rękę. Ogłoszenia gotowe, część z nich bezpłatna, część opłacona. Pozostaje nam czekać na pierwsze telefony zainteresowanych.

Mijają tygodnie, udało się nam znaleźć kilku chętnych, którzy obejrzeli nasz samochód, jednak ostatecznie nikt nie zdecydował się na jego zakup. Codziennie dodawane są nowe anonsy, codziennie nowi chętni na sprzedaż samochodu. Nasze bezpłatne ogłoszenia z dnia na dzień obniżają swoją pozycję na liście wyników wyszukiwania. Wraz z upływem czasu spada również wartość rynkowa samochodu, podczas gdy my dalej musimy ponosić koszty utrzymania pojazdu, który chcemy sprzedać. W takim przypadku rodzi się pytanie, czy nie było korzystniej oddać samochodu do firmy oferującej skup aut?

Skup aut online - oszczędność czasu i pieniędzy.

Kupimytwojsamochod.pl to profesjonalny skup aut online. Sprzedaż samochodu za naszym pośrednictwem jest łatwa, szybka i bezpieczna. W pierwszej kolejności zachęcamy do skorzystania z narzędzia do bezpłatnej wyceny wartości samochodu dostępnego na naszej stronie. Następnie wystarczy wyznaczyć termin osobistej wizyty w jednym z naszych oddziałów, podczas której nasi fachowcy oszacują ostatecznie cenę skupu pojazdu. Tym razem wezmą oni pod uwagę wyposażenie dodatkowe oraz inne aspekty, które mogą podnieść wartość pojazdu. W trakcie wizyty otrzymają Państwo od nas raport, na którym zostanie przedstawiona oferta odkupu samochodu. W oparciu o tę ofertę, będziecie Państwo mogli zdecydować się na sprzedanie nam swojego auta. Przypominamy, że zarówno wycena online jak i przegląd w naszym oddziale są bezpłatne i niezobowiązujące. Przez cały czas możecie Państwo przyjąć naszą ofertę i zdecydować się na sprzedaż samochodu, lub zrezygnować z propozycji. 

Oferujemy skup aut w każdym stanie technicznym, niezależnie od wieku czy ilości przejechanych kilometrów. Kupimytwojsamochod.pl to więcej niż zwykły komis samochodowy - sprzedaż samochodu za naszym pośrednictwem to łatwa i szybka droga do zrealizowania pomyślnej transakcji.  Od zgłoszenia się do nas, do podpisania dokumentu zwanego umowa kupna sprzedaży i przelania należności na konto nie miną miesiące, ani nawet dni. Jesteśmy rzetelną firmą, stawiamy na bezpieczeństwo procesu sprzedaży i indywidualne podejście do klienta. Kupimytwojsamochod.pl - skup aut szybko, łatwo i bezpiecznie.
Tak to działa
1. Wycena

Nasz rzeczoznawca wycenia samochód podczas wcześniej umówionej wizyty.

2. Płatność

Na podstawie wyceny rzeczoznawcy uzgadniamy cenę. Pieniądze otrzymują Państwo tuż po podpisaniu umowy.

3. Wypowiedzenie OC

Wypowiadamy za Państwa umowę ubezpieczenia OC samochodu i przesyłamy potwierdzenie.

Wycena samochodu: