Bezpłatna wycena online
Nasze główne oddziały

Warszawa - Kraków - Łódź - Wrocław - Poznań - Gdańsk

Masz pytania?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od pon.-śr., pt. 10-19, cz. 14-19 oraz sob. 10-14.

Nasza Infolinia

22 731 65 75

 • Należność zostanie przelana na konto, natychmiast po podpisaniu umowy.
 • Nasze usługi są w 100% bezpłatne.
 • Wypowiadamy umowę ubezpieczenia OC samochodu – otrzymają Państwo zwrot niewykorzystanej części.

Kupimytwojeauto.pl – podpowiemy jak sprzedać samochód.

Jeżeli szukacie Państwo odpowiedzi na pytanie jak sprzedać samochód, to dobrze trafiliście. Kupimytwojsamochod.pl to firma z trzydziestoletnim doświadczeniem. Znamy się na sprzedaży samochododów. Zatrudniamy wysokowyspecjalizowaną kadrę ekspertów motoryzacyjnych. Jeżeli wciąż nie wiecie Państwo jak sprzedać samochód, chętnie podpowiemy. Kupimytwojsamochod.pl to profesjonalny skup aut. Kupimy każde samochody osobowe, niezależnie od marki czy modelu. Może być to auto marki Skoda, Volkswagen czy Mercedes. Kupimy każde auto, w każdym stanie technicznym. Interesują nas samochody bezwypadkowe, powypadkowe, samochody uszkodzone i sprawne jak rownież samochody z silnikiem diesela oraz benzynowym. Wystarczy wycenić wartość samochodu na naszej stronie, żeby być o krok od jego sprzedaży. Kupimytwojsamochod.pl - podpowiemy jak sprzedać samochód.

Usługi świadczone przez naszą firmę:

 • Natychmiastowy przelew
 • Profesjonalna wycena
 • Bezpłatne wypowiedzenie OC
 • Bezpieczeństwo zakupu
 • Kompleksowa obsługa sprzedażowa

Jak inni klienci oceniają nasze usługi:

Troch spóźniełem się na umówiony termin, jednak nie stanowiło to problemu. Nie musiałem długo czekać, aż nadeszła moja kolej. Pracownik był bardzo przyjazny i kompetentny. (Grzegorz W.)
Nissan Qashqai, 2010 r
Nissan Qashqai, 2010 r
Golf 5 Variant, 2008 r
Golf 5 Variant, 2008 r
BMW X3, 2006 r
BMW X3, 2006 r
Wycena samochodu:
Nasze oddziały
Wybierz miasto:
 • » Warszawa
 • » Kraków
 • » Łódź
 • » Wrocław
 • » Poznań
 • » Gdańsk
Opinie klientów
Kryteria wyceny jasne. Super cena. Wielkie dzięki (Marek F.)

Jak sprzedać samochód za atrakcyjną cenę?

Zastanawialiście się Państwo długo nad podjęciem decyzji dotyczącej sprzedaży samochodu. Zmęczeni ciągłymi naprawami i drogą konserwacją samochodu stwierdziliście, że czas najwyższy go sprzedać. Ale jak sprzedać samochód za atrakcyjną cenę? Jak sprzedać samochód szybko i skutecznie? W pierwszej kolejności należy wycenić swoje auto. Darmowa wycena samochodu możliwa jest dzięki udostępnionej na stronie kupimytwojsamochod.pl platformie. Wystarczy wpisać kryteria samochodu i kliknąć przycisk „Wyceń teraz”. Wycena na naszej stronie jest niezobowiązująca. Jeżeli zdecydujecie się Państwo na sprzedaż samochodu na własną rękę, możecie tylko skorzystać z narzędzia do wyceny wartości pojazdu i zrezygnować z dalszych działań na stronie kupimytwojsamochod.pl. Należy jednak pamiętać, żeby do ceny podstawowej dodać symboliczną kwotę. Lepiej być przygotowanym na to, że potencjalni kupcy mogą chcieć się targować.

Jak sprzedać samochód bez problemów? Przede wszystkim trzeba odpowiednio przygotować auto do jego prezentacji oraz wykonania zdjęć. Należy umyć, wypolerować, odkurzyć samochód. Wyczyścić deskę rozdzielczą i kokpit przeznaczonymi do tego środkami. Dzięki temu samochód będzie wyglądał schludnie i czysto. Nie można zapomnieć o wyczyszczeniu felg i opon. Szyby należy umyć zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. Użyć odświeżacza w sprayu lub wywiesić zapachową zawieszkę, aby ładny zapach utrzymał się na dłużej. Koniecznie należy sprawdzić zawartość wszystkich popielniczek i opróżnić je, gdyż kupujący często do nich zaglądają. Mało kto chce kupić samochód po palącym poprzedniku. Pojazd jest już gotowy do prezentacji potencjalnym klientom.

Jak sprzedać samochód i jak skutecznie go ogłaszać w internecie?

Nie każdy wie jak sprzedać samochód za pośrednictwem internetu. Dodanie oferty na portalu, gdzie znajdują się darmowe ogłoszenia motoryzacyjne, nie zawsze jest szybkie i łatwe. W przypadku, gdy sprzedający ma obycie z internetem, zna przynajmniej podstawowe pojęcia i zasady przeglądania stron, dodanie bezpłatnego ogłoszenia nie będzie problemem. Wystarczy znaleźć najbardziej popularne strony, na których inni użytkownicy prezentują swoje samochody na sprzedaż i postępować zgodnie ze wskazówkami na stronie. Dla osób, które nie mają na co dzień kontaktu z internetem dodanie anonsu na stronie, gdzie znajdują się darmowe ogłoszenia motoryzacyjne nie będzie to takie łatwe. Można też zlecić dodanie ogłoszenia zaprzyjaźnionej osobie, ale oprócz szczegółow technicznych samochodu, należy zrobić zdjęcia i dodać opis dodatkowy, co nawet dla osoby potrafiącej dodać ogłoszenie może nie być łatwe. Wszystko to powinno zostać napisane w taki sposób, aby zachęcić potencjalnego klienta do kupna samochodu. Trudno jest zatem odpowiedzieć na pytanie jak sprzedać samochód, a jeszcze trudniej jest to zrealizować.

Zamiast samodzielnie przechodzić przez czasochłonny i złożony proces sprzedaży samochodu, można sprzedać auto za naszym pośrednictwem. Jesteśmy firmą z długolenim doświadczeniem. Skupujemy wszystkie samochody niezależnie od marki czy modelu. Kupimy samochód w każdym wieku i stanie technicznym. Nie musicie Państwo zatem dłużej zastanawiać nad tym jak sprzedać samochód. Wystarczy skorzystać z bezpłatnej wyceny wartości pojazdu na stronie kupimytwojsamochod.pl i wyznaczyć darmowy termin przeglądu w jednym z naszych oddziałów. Nasi fachowcy oszacują cenę skupu na podstawie pierwotnej wyceny online oraz wyposażenia dodatkowego. Można sprzedać samochód już podczas pierwszej wizyty w naszym oddziale,a należność za zakupiony przez nas samochód zostanie przelana na konto bankowe w dniu podpisania umowy. Kupimytwojsamochod.pl - Twój partner w skutecznej sprzedaży samochodu.
Tak to działa
1. Wycena

Nasz rzeczoznawca wycenia samochód podczas wcześniej umówionej wizyty.

2. Płatność

Na podstawie wyceny rzeczoznawcy uzgadniamy cenę. Pieniądze otrzymują Państwo tuż po podpisaniu umowy.

3. Wypowiedzenie OC

Wypowiadamy za Państwa umowę ubezpieczenia OC samochodu i przesyłamy potwierdzenie.

Wycena samochodu: