Samochody osobowe – ja pozbyć się ich sprawnie i korzystnie?

Wraz kolejnym upływającym rokiem, samochody osobowe tracą na wartości i wymagają coraz większych nakładów pieniężnych. Prędzej czy później zatrzymywanie pojazdu przestaje się najzwyczajniej w świecie opłacać, bądź staje się po prostu nieopłacalne. Używane samochody osobowe, zwłaszcza te noszące wyraźne ślady eksploatacji lub uszkodzone nie cieszą się wysoką popularnością u potencjalnych nabywców. Sprawia to, że niektóre samochody osobowe stają się przedmiotem, którego trudno pozbyć się szybko i na korzystnych warunkach.

Bezpłatna wycena online
Twojego samochodu

Doskonałym narzędziem pozwalającym na sprawne upłynnienie Państwa pojazdów, jest skorzystanie z usług naszego auto skupu. Kupimytwojsamochod.pl oferuje Państwu zupełnie darmową i niezobowiązującą wycenę online samochodu, której przeprowadzenie trwa zaledwie kilka minut. Wycenie są również poddawane samochody dostawcze używane. Poznawszy wartość auta, wystarczy umówić się na wizytę w jednej z naszych placówek i sprzedać nam swoje auto już nawet w 24 godziny!

Bezpłatna wycena
online

Ostateczną cenę sprzedaży otrzymasz nie wychodząc z domu

Szybka sprzedaż
i płatność

Nasza specjalność to samochody osobowe

Nasza firma kupuje wszystkie samochody osobowe, niezależnie od marki, modelu i przebiegu. Nie ma dla nas znaczenia również stan techniczny kupowanych pojazdów. Kupujemy samochody osobowe powypadkowe, niesprawne, czy też nadające się jedynie na złom. Jeśli nie korzystaliście Państwo od dłuższego czasu ze swojego auta i nie posiada ono aktualnego przeglądu technicznego, nie ogranicza to w żaden sposób możliwości sprzedania pojazdu firmie kupimytwojsamochod.pl.

Oferowana przez nas wycena przeprowadzana jest w dwóch etapach. Pierwszym z nich jest wycena online, którą mogą Państwo przeprowadzić samodzielnie za pomocą naszej strony. Ostateczna ocena wartości pojazdu określana jest na podstawie przeglądu technicznego, przeprowadzanego przez naszych ekspertów w jednej z naszych placówek. Uzyskana w ten sposób wycena uwzględnia wszystkie aspekty mające wpływ na cenę pojazdu, które nie są zawarte w formularzu online, takie jak wyposażenie dodatkowe, czy drugi komplet opon. W trakcie trwającej zaledwie 30 minut wizyty w naszej placówce, zostanie Państwu przedstawiona wiążąca oferta kupna samochodu, która nie zobowiązuje Państwa do sprzedania nam swojego auta. Mając na względzie przede wszystkim interes i zadowolenie klientów, kupimytwojsamochod.pl oferuje swoje usługi całkowicie za darmo. Do momentu podpisania umowy kupna sprzedaży samochodu, możecie Państwo zrezygnować ze sprzedania nam swojego samochodu, co nie wiąże się z żadnymi kosztami. Kupimytwojsamochod.pl – kupimy wszystkie samochody osobowe od ręki, niezależnie od rocznika, czy przebiegu.

Kupujemy samochody osobowe niezależnie od stanu, rocznika i przebiegu

Działając w branży motoryzacyjnej od trzech dekad i prowadząc działalność na rynku międzynarodowym, nasza firma kupuje wszystkie samochody osobowe. Dzięki szerokiemu doświadczeniu oraz dużej skali prowadzonej działalności, możemy zaoferować Państwu odkup samochodu po najkorzystniejszej rynkowej cenie. Co więcej, sprzedając samochody osobowe naszej firmie, nasi klienci mogą skorzystać z bezpiecznej i szybkiej formy płatności, którą stanowi wykonywany w dniu podpisania umowy przelew. Sprawia to, że oferta kupimytwojsamochod.pl łączy w sobie wszystkie zalety alternatywnych rozwiązań, które często wykorzystują osoby sprzedające samochody osobowe. Tradycyjne, lokalne auto skupy pozwalają Państwu zazwyczaj przeprowadzić sprzedaż auta szybko i za gotówkę, nie są jednak w stanie zapewnić Państwu uzyskania ceny oddającej rynkową wartość pojazdu, jak i bezpieczeństwa transakcji. Bezpieczeństwo transakcji jest również piętą Achillesową tradycyjnych auto giełd, które pozwalają, co prawda na uzyskanie satysfakcjonującej ceny, ale nie gwarantują szybkiego przebiegu sprzedaży. Relatywnie większe bezpieczeństwo mogą oferować auto komisy, jednak skorzystanie z ich usług nie gwarantuje sprawnego przebiegu sprzedaży, ani tym bardziej uzyskania atrakcyjnej ceny.

Decydując się na naszą ofertę, mają Państwo do czynienia z przejrzystym systemem wyceny, który pozwala na uzyskanie najkorzystniejszej cenny odzwierciedlającej bieżącą wartość sprzedawanego pojazdu. Istotnym jest, również ograniczenie formalności do wymaganego prawem minimum. Nasz wykwalifikowany dział obsługi klienta przedstawi Państwu od ręki wymaganą prawem umowę kupna sprzedaży samochodu i wypowie za Państwa umowę ubezpieczenia OC. Nasza firma kupuje wszystkie samochody osobowe od ręki i przelewa zapłatę jeszcze w dniu podpisania umowy.