Ogłoszenia auto moto – jak sprzedać korzystnie auto?

Sprzedaż samochodu najczęściej rozpoczynamy od publikacji ogłoszenia w internecie na bezpłatnych portalach auto moto. W ten sposób chcemy mieć pewność, że za nasz pojazd uzyskamy najwyższą cenę.

Darmowa wycena w 3 krokach

Może się to jednak okazać nie najlepszym pomysłem, gdyż ogłoszenia auto moto pozwalają co prawda na darmową publikację, ale nie dają gwarancji sprzedaży. Koniecznym jest codzienne odpowiadanie na wiadomości potencjalnych nabywców. Można rozważyć również wykorzystanie takich rozwiązań jak giełdy samochodowe lub komisy auto moto.

Tam możemy od razu wystawić nasz pojazd, jednak nie mamy pewności, czy kontrahent zaproponuje uczciwą cenę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stworzyliśmy prosty trzystopniowy proces wyceny oraz sprzedaży, który już w ciągu 24 godzin pozwoli Państwu korzystnie zbyć swoje auto.

Bezpłatna wycena
online

Ostateczną cenę sprzedaży otrzymasz nie wychodząc z domu

Szybka sprzedaż
i płatność

Czy darmowe portale auto moto to jedyna dobra opcja zbycia pojazdu?

Sprzedaż samochodu używanego, wiąże się ze sporym nakładem czasu. Nawet, gdy nasz samochód jest nieuszkodzony, a jego wygląd możemy ocenić na bardzo dobry. Przy obecnej ilości ogłoszeń na bezpłatnych portalach internetowych oraz konkurencji ze strony komisów auto moto i giełd samochodowych, szybkie znalezienie kupca jest bardzo trudne. Co w takim razie zrobić, gdy jesteśmy posiadaczami pojazdów uszkodzonych lub powypadkowych?

W takiej sytuacji warto zapoznać się z ofertą na stronie kupimytwojsamochod.pl. Naszą specjalnością, od trzech dekad, jest profesjonalna ekspertyza oraz wycena pojazdów wszystkich marek. W przeciwieństwie do nabywców z giełd auto moto nie ograniczamy zakresu kupowanych przez nas samochodów. Każdy pojazd ma dla nas wartość, dlatego niezależnie od stanu technicznego czy wizualnego zaproponujemy jego odkup samochodu. Możecie być Państwo posiadaczami samochodów uszkodzonych, powypadkowych, przeznczonych na auto złom. W każdym przypadku, będziemy w stanie wycenić oraz odkupić Państwa pojazd.

Giełda jak również komisy auto moto rządzą się swoimi prawami. Nie wystarczy znaleźć odpowiednie miejsce, które przyjmie auto i opłacić wjazd na autogiełdę lub podpisać odpowiednie dokumenty. Trzeba nastawić się na czekanie aż znajdzie się kupiec, który będzie zainteresowany naszym pojazdem. Decydując się na taką formę sprzedaży należy uważać również na transakcje gotówkowe. Transport dużej ilości gotówki w drodze do domu może być niebezpieczny ze względu na rabunki.

Koniec z szukaniem portali lub giełd auto moto. Kupimytwojsamochod.pl zajmie się każdym autem od ręki

Od dziś nie muszą Państwo szukać skupu lub giełdy auto moto. Kupimytwojsamochod.pl nabywa wszystkie samochody w każdym stanie wizualnym oraz technicznym. Niezależnie od marki czy modelu zajmiemy się wyceną oraz przedstawieniem oferty kupna samochodu. Nie jest dla nas problemem rdza, stan licznika przejechanych kilometrów czy rok produkcji pojazdu. Każde auto niezależnie od wieku lub stanu zostanie przez nas wycenione i zakupione.

W przeciwieństwie do giełd czy komisów auto moto, nie muszą Państwo ruszać się z dom, by poznać wartość pojazdu. Wystarczy wypełnić bezpłatny formularz na naszej stronie. Po jego odesłaniu, prześlemy Państwu e-mail ze wstępną ofertą. Cena może oczywiście ulec zmianie, gdyż tylko dokładny przegląd w jednym z naszych oddziałów pozwoli ocenić stan pojazdu i wartość wyposażenia dodatkowego.

Nasi fachowy przedstawią wiążącą ofertę po zaledwie trzydziestominutowym przeglądzie, która pozwoli od ręki sprzedać Państwu swój pojazd. Jeśli zdecydujecie się Państwo na podpisanie umowy sprzedaży, wypowiemy za państwa umowę ubezpieczenie OC pojazdu, dzięki czemu odzyskacie Państwo zwrot niewykorzystanej części. Środki z transakcji zawsze przelewamy na podane przez klienta konto. Taka forma płatności jest podyktowana chęcią zwiększenia bezpieczeństwa naszych klientów, oraz pracowników.

Chcąc sprzedać pojazd indywidualnie za pomocą ogłoszeń auto moto, muszą uzbroić się Państwo w cierpliwość oraz szukać samodzielnie kupca. Czy nie lepiej zaufać specjalistom w wieloletnim międzynarodowym doświadczeniem? Kupimytwojsamochod.pl – czekamy na Państwa formularze wyceny.