Bezpłatna wycena online
Nasze główne oddziały

Warszawa - Kraków - Łódź - Wrocław - Poznań - Gdańsk

Masz pytania?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od pon.-śr., pt. 10-19, cz. 14-19 oraz sob. 10-14.

Nasza Infolinia

22 731 65 75

 • Należność zostanie przelana na konto, natychmiast po podpisaniu umowy.
 • Nasze usługi są w 100% bezpłatne.
 • Wypowiadamy umowę ubezpieczenia OC samochodu – otrzymają Państwo zwrot niewykorzystanej części.

Auto centrum w Państwa zasięgu

Auto centrum kupimytwojsamochod.pl posiada oddziały w całej Polsce. Zajmujemy się skupem samochodów w każdym stanie technicznym. Zapewne wszyscy wiedzą o tym, że samochód z każdym dniem traci na wartości.Nasza główna darmowa usługa to: wycena aut. Jeżeli posiadają Państwo starsze auto, są Państwo zmuszeni wkładać sporo pieniędzy w jego naprawy, tracić swój czas. Najlepszym rozwiązaniem byłoby jak najszybciej, go sprzedać, a uzyskane w ten sposób środki przeznaczyć na nowy pojazd. Pytanie brzmi gdzie i jak tego dokonać tak, aby zyskać jak najwyższą cenę? Czy znacie już Państwo auto centrum - kupimytwojsamochod.pl? Jeżeli tak, to są Państwo już na dobrej drodze. Nasze auto centrum działa już od ponad trzydziestu lat, skupując auta wszystkich marek oraz modeli.

Usługi świadczone przez naszą firmę:

 • Skup pojazdów powypadkowych
 • Bezpieczny przekaz środków
 • Wycena wartości auta
 • Darmowe wypowiedzenie ubezpieczenia
 • Najwyższa jakość usług

Jak inni klienci oceniają nasze usługi:

Stronę znalazłem przez przypadek, a po 4 dniach moje auto stało już w warszawskim oddziale. Sprzedałem od ręki. Polecam. (Stanisław Z.)
Nissan Qashqai, 2010 r
Nissan Qashqai, 2010 r
Golf 5 Variant, 2008 r
Golf 5 Variant, 2008 r
BMW X3, 2006 r
BMW X3, 2006 r
Wycena samochodu:
Nasze oddziały
Wybierz miasto:
 • » Warszawa
 • » Kraków
 • » Łódź
 • » Wrocław
 • » Poznań
 • » Gdańsk
Opinie klientów
Lokalny serwis uznałem za bardzo dobry. Fachowiec okazał się bardzo kompetentny . Rzeczywiście samochód został dokładnie sprawdzony. (Paweł K.)

Gdzie znaleźć fachowe auto centrum?

Chcą Państwo sprzedać auto? Nieustannie szukają Państwo firmy, która szybko, bez zbędnych formalności odkupi samochód, oferując w dodatku wysoką cenę? Najlepiej zapoznać się z naszą unikalną ofertą skupu aut, dzięki której można szybko i bezpiecznie podpisać umowę kupna-sprzedaży.

Kupimytwojsamochod.pl to auto centrum z długoletnim doświadczeniem, posiadające wysoce wykwalifikowanych fachowców. Niezależnie od tego, w którym rejonie Polski Państwo mieszkają, zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji. Skupujemy samochody nie pobierając prowizji oraz wykonując wyceny pojazdów całkowicie za darmo. Niezależnie od stanu samochodu, zaproponujemy jego kupno. Mając auto używane, uszkodzone lub powypadkowe można śmiało się do nas zgłosić. Wypróbuj nasze bezpłatne narzędzie do wyceny samochodu. Zobacz ile oferujemy, a następnie umów się na wizytę w naszym auto centrum. Nasz rzeczoznawca sprawdzi stan techniczny auta, odbędzie jazdę próbną i przedstawi wiążącą ofertę. Można zdecydować się na podpisanie umowy lub odrzucić ofertę. W żadnym wypadku nie ponosi się dodatkowych opłat. Jeśli zdecydują się Państwo na sprzedaż, podpiszemy umowę i od razu przelejemy należną kwotę na Państwa konto bankowe.

Można zdecydować się na prywatną sprzedaż przez autokomis lub skupy samochodowe. Można również pojechać na giełdę samochodową. Wtedy trzeba liczyć się z dodatkowymi kosztami, czekaniem na kupca, bez jakiejkolwiek gwarancji sprzedaży samochodu. Nasze auto centrum zapewni komfort sprzedaży i bezpieczeństwo.

Auto centrum- kupimytwojsamochod.pl zawsze do Państwa dyspozycji

Nasze auto centrum specjalizuje się w skupowaniu aut używanych. Interesują nas samochody każdej marki, rocznika produkcji, w każdym stanie technicznym, bez względy na ilość przejechanych kilometrów. Gwarantujemy wysokie ceny skupu, bezpieczeństwo podczas transakcji sprzedaży samochodu.

Chcąc rozpocząć z nami współpracę wystarczy wypełnić znajdujący się na naszej stronie internetowej formularz. Należy pamiętać, iż im więcej danych zostanie podanych, tym wyższą cenę można otrzymać. Następnie można umówić się na termin w lok lanym auto centrum. Nasi specjaliści oceniają samochody na podstawie szczegółowych oględzin i jazdy próbnej. Jeżeli zaakceptują Państwo warunki cenowe, zostanie sporządzona umowa kupna-sprzedaży. Nasze umowy pozbawione są wszelkich kroczków lub przypisów napisanych małym druczkiem. Poza tym zajmujemy się również wypowiedzeniem umowy ubezpieczenia OC pojazdu, a odpowiednie dokumenty, na życzenie klienta przesyłamy pocztą na adres domowy.

To, co nas wyróżnia w tle innych firm, to elastyczne podejście do klienta oraz gwarancja wysokiej jakości usług. Dzięki trzydziestoletniemu doświadczeniu w branży motoryzacyjnej jesteśmy w stanie przeprowadzić szybką sprzedaż nawet w ciągu 24 godzin. Pozwolimy Państwu na szybkie uzyskanie gotówki oraz nabycie nowego pojazdu bez zbędnego czekania na potencjalnego kupca. Profesjonalne auto centrum jest już w Państwa zasięgu. Posiadamy oddziały w całej Polsce m.in. Warszawie, Łodzi, Gdańsku. Dodatkowo od poniedziałku do soboty można skontaktować się z naszymi konsultantami, którzy pomogą jak najszybciej przeprowadzić transakcję. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty na kupimytwojsamochod.pl.
Tak to działa
1. Wycena

Nasz rzeczoznawca wycenia samochód podczas wcześniej umówionej wizyty.

2. Płatność

Na podstawie wyceny rzeczoznawcy uzgadniamy cenę. Pieniądze otrzymują Państwo tuż po podpisaniu umowy.

3. Wypowiedzenie OC

Wypowiadamy za Państwa umowę ubezpieczenia OC samochodu i przesyłamy potwierdzenie.

Wycena samochodu: