Czy skup aut używanych pozwoli nam szybko zbyć niechciany pojazd?

Starając się szybko oraz korzystnie sprzedać samochody szukamy najczęściej skupu aut używanych. Próbujemy znaleźć firmę, która szybko nabędzie nasz pojazd. Trzeba mieć jednak na uwadze, że lokalne skupy aut używanych dokonują zazwyczaj operacji gotówkowych.

Darmowa wycena w 3 krokach

Chcąc mieć potwierdzenie dokonania sprzedaży z banku, zazwyczaj trzeba szukać większych handlarzy. Firmy te jednakże nie są nastawione na skup za wysoka cenę i często szukają aut w dobrym stanie, nieuszkodzonych bezwypadkowych. Będąc posiadaczem auta który uczestniczył w wypadku lub ma ślady długotrwałego użytkowania, warto zwrócić się do kupimytwojsamochod.pl. Nasz skup aut używanych pozwala na bezpłatną wycenę oraz skup pojazdu w ciągu 24h od momentu przeprowadzenia wyceny online.

Bezpłatna wycena
online

Ostateczną cenę sprzedaży otrzymasz nie wychodząc z domu

Szybka sprzedaż
i płatność

Skup aut używanych z kupimytwojsamochod.pl to szybka i prosta droga do uzyskania gotówki

Kupimytwojsamochod.pl zajmuje się skupem aut używanych już od ponad trzydziestu lat. Pozwala nam to na profesjonalne wycenianie wszystkich pojazdów osobowych, bez względu na rodzaj modelu czy producenta. W związku z tym do współpracy zapraszamy właścicieli wszystkich marek m.in. Audi, VW, Skoda lub Ford. Na początku wystarczy, bez wychodzenia z domu, przesłać do nas wypełniony formularz, który znajdziecie Państwo na stronie kupimytwojsamochod.pl. Na jego podstawie nasi pracownicy wykonają wstępną wycenę, którą prześlą mailem. Następnie należy umówić termin wyceny pojazdu w jednym z naszych skupów aut używanych. Na miejscu lokalni fachowcy przeprowadzą kolejna wycenę i przedstawią nasza ofertę zakupu. Jeżeli przedstawiona cena spotka się z Państwa zainteresowaniem, przygotujemy dokumenty umowy sprzedaży. Kupimytwojsamochod.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem. Zatem możecie mieć Państwo pewność, że nasze umowy przygotowywane są przez profesjonalistów. Dzięki temu unikniecie Państwo problemów przy wyrejestrowaniu auta. Po podpisaniu dokumentów pracownicy skupu aut używanych zajmą się przelaniem środków na wskazane konto bankowe, jeszcze w tym samym dniu. Kupimytwojsamochod.pl dba o Państwa czas, dlatego wypowiadamy za Państwa umowę ubezpieczenia OC. Warto jednak pamiętać ze usługi kupimytwojsamochod.pl są całkowicie darmowe i nie zobowiązują do sprzedaży pojazdu naszej firmie. Mimo przeprowadzonej podwójnej wyceny jak również jazdy próbnej w naszym oddziale, możecie Państwo bez ponoszenia kosztów wrócić samochodem do domu.

Profesjonalny skup aut używanych z pomocą naszej firmy

Nasze skupy aut używanych nabywają samochody w każdym stanie technicznym oraz wizualnym. Niezależnie od stanu lakieru – zadrapania, wgniecenia blachy, początki korozji rdzy, czy stanu wyposażenia pojazdu, z chęcią odkupimy Państwa pojazd. Nawet jeśli nie macie Państwo aktualnego przeglądu technicznego, wycena auta jest bezpłatna. Z chęcią przyjmiemy pojazdy powypadkowe naprawione, jak również te które w kolizji drogowej uczestniczyły niedawno. Mogą być to pojazdy wiekowe, gdyż każdy pojazd ma dla nas swoją wartość. W przypadku gdy samochodu nie ma w naszej bazie danych wystarczy skontaktować się z naszą infolinią lub wysyłając e-mail z następującymi informacjami: rocznik, marka, model, przebieg, moc i rodzaj silnika, typ nadwozia. Konsultanci kupimytowjsamochod.pl wycenią auto i zaproponują termin spotkania w naszym skupie aut używanych. Skupy aut używanych należące do kupimytwojsamochod.pl, to profesjonalne oddziały, w których zatrudnieni są pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w ekspertyzach. Dokonując wyceny można mieć pewność, że nasze ceny są realistyczne i oparte na cenach rynkowych. Dzięki uzyskanemu doświadczeniu oraz podążaniu za najnowszymi trendami motoryzacyjnymi, jesteśmy w stanie zaproponować ceny które w połączeniu z szybką sprzedażą, sprawią ze będziecie Państwo polecać nasza firmę dalej. Warto się zatem zastanowić, czy sprzedawanie na własną rękę samochodów używanych poprzez ogłoszenia internetowe lub giełdy samochodowe, opłaca się Państwu pod względem finansowym jak i czasowym.