Gdzie sprzedać uszkodzone samochody?

Macie Państwo w posiadaniu uszkodzone samochody? Chcielibyście dokonać ich sprzedaży, lecz macie trudności z znalezieniem nabywcy? Ogłoszenia motoryzacyjne na portalach internetowych nie przyniosły efektów?

Darmowa wycena w 3 krokach

Uszkodzone samochody przeznaczone do sprzedania często bywają nie lada wyzwaniem. Potencjalni kupcy szukają zazwyczaj aut w idealnym stanie i nie są zainteresowani naprawami, gdyż nie wiedzą ile dokładnie mogą ich wynieść naprawy. Jeśli taka sytuacja dotyczy Państwa pojazdu, warto odwiedzić naszą stronę.

Kupimytwojsamochod.pl skupuje również uszkodzone samochody.  Niezależnie od marki, modelu jak również stanu samochodu, zawsze zaproponujemy rzetelne rynkowe ceny. Nasza firma zainteresowana jest samochodami używanymi, powypadkowymi jak również tymi przeznaczonymi na złom. Dodatkową zaletą jest szybki proces sprzedaży bez zbędnych formalności. Gotówkę przelewamy w dniu podpisania umowy na podany przez Państwa rachunek bankowy. Poza tym wypowiadamy umowę ubezpieczenia OC i na życzenie klienta przesyłamy potwierdzenia, dzięki czemu odzyskacie Państwo zwrot niewykorzystanej części.

Bezpłatna wycena
online

Ostateczną cenę sprzedaży otrzymasz nie wychodząc z domu

Szybka sprzedaż
i płatność

Jak sprzedać uszkodzone samochody?

Jeżeli nadszedł czas, aby Państwa uszkodzone samochody znalazły nowego właściciela, zapraszamy do zapoznania się z nasza bogata ofertą. Na stronie głównej znajduje się krótki formularz, który pozwoli dokonać bezpłatnej wyceny pojazdu. Wystarczy podać dane samochodu oraz swoje dane kontaktowe. Pozwoli nam to na oszacowanie wartości auta i przesłanie poprzez e-mail wstępnej oferty. Drugą wycenę planujemy w wybranym przez Państwa terminie w naszym lokalnym autoserwisie.

Lokalni eksperci dokonają diagnostyki pojazdu oraz przeprowadzą jazdę próbną. Dzięki temu uszkodzone samochody mogą zyskać na wartości. Dlaczego tak jest? Dodatkowe wyposażenie, komplet opon zimowych lub letnich czy wbudowane radio z nawigacją, mogą znacząco wpłynąć na podwyższenie wartości. Młodszy rocznik produkcji pojazdu, lepszy silnik również sprawi, że zaproponowana oferta będzie korzystniejsza.

Mamy ponad trzydzieści lat doświadczenia w branży samochodowej. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy oraz ceny pojazdów. Dzięki temu wiemy, że uszkodzone samochody mają swoją wartość. Nasza sieć lokalnych serwisów, wciąż się powiększa, tak aby móc Państwu zapewnić jak najlepsze usługi. Zadowolenie klienta jest naszą najlepszą reklamą, dlatego staramy się najlepiej spełnić oczekiwania.

Przygotowujemy indywidualne umowy, przelewamy środki bezpiecznie na rachunek bankowy i wypowiadamy umowę ubezpieczenia OC pojazdu. Dzięki temu nie trzeba zajmować się jakimikolwiek formalnościami. Jeśli nadal macie Państwo wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszą infolinia. Konsultanci kupimytwojsamochod.pl chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.

Kupimy wszystkie uszkodzone samochody!

Chcąc sprzedać uszkodzone samochody trzeba zazwyczaj prawidłowo udokumentować zdjęciami wszelkie wady oraz rysy. Oprócz mnóstwa zdjęć należy wstawić ogłoszenia na wielu portalach, z uwzględnieniem opisów uszkodzeń. W przeciwnym razie można narazić się na pozwy sądowe lub nieprzyjemności ze strony przyszłego nabywcy. Może być to potraktowane, jako przemilczenie wad pojazdu. Musicie wtedy Państwo oddać, część uzyskanej kwoty i zmagać się z dodatkowym stresem.

Chcąc bezproblemowo sprzedać uszkodzone samochody nie warto dłużej sprawdzać innych ofert, szukać autokomisów, skupów. Kupimytwojsamochod.pl z chęcią przyjmie każdy pojazd do wyceny oraz przedstawi korzystną dla Państwa ofertę skupu. Nie pobierzemy prowizji czy opłat za nasze usługi. Wystarczy, że w pięć minut wypełnicie Państwo formularz i ustalicie termin wizyty w oddziale. Oględziny oraz diagnostyka potrwają tylko trzydzieści minut. Dodatkowo macie Państwo pewność, że przyjeżdżając do nas sprzedacie auto.

Nasze umowy kupna-sprzedaży są jasne, pozbawione wszelkich kruczków lub przypisów napisanych małym druczkiem. Jeżeli uznacie Państwo, że nasz oferta Cię nie satysfakcjonuje, możecie zrezygnować z naszych usług, na każdym etapie. Nasze drogi rozejdą się bez żadnych zobowiązań lub kosztów. To chyba wystarczający argument, aby nam zaufać.

W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielami lub infolinią od poniedziałku do soboty. Z kupimytwojsamochod.pl Państwa uszkodzone samochody od ręki znajdą nowego właściciela.