Bezpłatna wycena online
Nasze główne oddziały

Warszawa - Kraków - Łódź - Wrocław - Poznań - Gdańsk

Masz pytania?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od pon.-śr., pt. 10-19, cz. 14-19 oraz sob. 10-14.

Nasza Infolinia

22 731 65 75

 • Należność zostanie przelana na konto, natychmiast po podpisaniu umowy.
 • Nasze usługi są w 100% bezpłatne.
 • Wypowiadamy umowę ubezpieczenia OC samochodu – otrzymają Państwo zwrot niewykorzystanej części.

Jak szybko i bezpiecznie sprzedać samochody używane?

Mają Państwo samochody używane przeznaczone do sprzedaży? Na myśl o giełdach samochodowych ogarnia Państwa zmęczenie? Czy jest sens zostawiać samochód w autokomisach? Jeśli chcą Państwo sprzedać swoje auto prywatnie, niezbędne jest doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Bez tego, można z łatwością paść ofiarą oszustwa. Co w takim razie zrobić by sprzedając samochody używane uzyskać jak najwyższą cenę? Najlepszym sposobem jest profesjonalna wycena auta, którą oferujemy na kupimytwojsamochod.pl. Od ponad trzydziestu lat zajmujemy się skupem aut. U nas można z łatwością wycenić i sprzedać swoje samochody używane, niezależnie od rodzaju producenta modelu samochodu. Nie ma dla nas znaczenia ilość przejechanych kilometrów, rok produkcji czy stan lakieru.

Usługi świadczone przez naszą firmę:

 • Bezpieczny przekaz środków
 • Wycena wartości auta
 • Darmowe wypowiedzenie ubezpieczenia
 • Najwyższa jakość usług
 • Skup pojazdów powypadkowych

Jak inni klienci oceniają nasze usługi:

Bardzo profesjony auto skup. Będę polecał wszystkim znajomym. (Andrzej C.)
Nissan Qashqai, 2010 r
Nissan Qashqai, 2010 r
Golf 5 Variant, 2008 r
Golf 5 Variant, 2008 r
BMW X3, 2006 r
BMW X3, 2006 r
Wycena samochodu:
Nasze oddziały
Wybierz miasto:
 • » Warszawa
 • » Kraków
 • » Łódź
 • » Wrocław
 • » Poznań
 • » Gdańsk
Opinie klientów
Bardzo przyjemnie i przyjaźnie. Tutaj czułem się traktowany na poważnie. (Andrzej S.)

Czy sprzedając samochody używane narażamy się na dodatkowe koszta?

Sprzedając samochody używane dobrze jest wiedzieć ile jest ono warte. Ale jak tego dokonać? Wystarczy wejść na naszą stronę internetową. Kupimytwojsamochod.pl z chęcią wyceni każdy pojazd. Skupujemy samochody używane, uszkodzone, powypadkowe jak również przeznaczone na złom. To bardzo proste. Wystarczy skorzystać z bezpłatnego narzędzia wyceny samochodu. Po wypełnieniu formularza, otrzymają Państwo wstępną wycenę na E-mail. Kolejnym krokiem jest wyznaczenie terminu osobistej wizyty w jednym z naszych oddziałów. Podczas spotkania nasi pracownicy dokonają oględzin auta, przeprowadzą jazdę próbną, a następnie przedstawią naszą ostateczną ofertę. Należy pamiętać, że zawsze można zrezygnować ze sprzedaży. Można przyjąć naszą ofertę, podpisać umowę kupna sprzedaży lub zrezygnować z propozycji. Nasze usługi są całkowicie bezpłatne, dlatego nie ma obaw o żadne opłaty czy prowizje. W przypadku podjętej decyzji o sprzedaży auta, przelejemy należność na konto oraz zajmiemy się wszelkimi formalnościami, w tym wypowiedzeniem ubezpieczenia OC.

Profesjonalna wiedza, międzynarodowe doświadczenie i najnowsze technologie to cechy, które wyróżniają nas od innych skupów samochodowych. Dzięki śledzeniu zmian na rynku motoryzacyjnym oferujemy najlepsze ceny oraz usługi skupu w Polsce. Każdy może, zatem śmiało sprzedać nam swoje samochody używane. Naszym celem jest zdobycie zaufania klientów, czego dowodem mogą być opinie dotychczasowych użytkowników naszego serwisu. Zatem jeżeli ktoś chce szybko, bezpiecznie oraz bez zbędnych formalności sprzedać auto powinien wybrać nas.

Jak sprzedać samochody używane na kupimytwojsamochod.pl?

W zależności od tego, gdzie chcą Państwo sprzedać samochody używane trzeba liczyć się z dodatkowymi wydatkami. Istnieją firmy, które pobierają wysoką prowizję od sprzedaży oraz opłaty związane z wyceną. Zawsze można dokonać sprzedaży prywatnie, np. poprzez zamieszczenie ogłoszenia na portalach internetowych. Należy jednak pamiętać, że wiąże się to z włożeniem dużego nakładu czasu. Najlepiej, zatem sprzedać nam swoje samochody używane, nowe czy też na złom, szybko i bez opłat. Kupimytwojsamochod.pl zajmie się wszystkim. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową, wypełnić formularz wyceny, a następnie umówić się na osobiste spotkanie z naszym rzeczoznawcą w lokalnym autoserwisie. Z chęcią kupimy wszystkie samochody używane marek m.in. Skoda, BMW, Mercedes, Audi.

Nie pobieramy żadnych prowizji, ani żadnych opłat. Po sfinalizowaniu transakcji, zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z wyrejestrowaniem umowy ubezpieczenia OC. Dzięki naszej firmie sprzedaż auta odbywa się w błyskawicznym tempie, a przelew pieniędzy następuje po podpisaniu umowy przez obie strony. Pamiętać jednak należy, że zawsze można zrezygnować z podpisania umowy. Mimo wszystko nie będzie się to wiązało z poniesieniem konsekwencji.

Wystarczy się z nami skontaktować, a wszystkie problemy ze sprzedażą auta znikną. Jeżeli szukają Państwo profesjonalnego kontrahenta i chcą mieć Państwo pewność, że przedstawiona oferta, jest uczciwa, zachęcamy do kontaktu z kupimytwojsamochod.pl.
Tak to działa
1. Wycena

Nasz rzeczoznawca wycenia samochód podczas wcześniej umówionej wizyty.

2. Płatność

Na podstawie wyceny rzeczoznawcy uzgadniamy cenę. Pieniądze otrzymują Państwo tuż po podpisaniu umowy.

3. Wypowiedzenie OC

Wypowiadamy za Państwa umowę ubezpieczenia OC samochodu i przesyłamy potwierdzenie.

Wycena samochodu: