Bezpłatna wycena online
Nasze główne oddziały

Warszawa - Kraków - Łódź - Wrocław - Poznań - Gdańsk

Masz pytania?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od pon.-śr., pt. 10-19, cz. 14-19 oraz sob. 10-14.

Nasza Infolinia

22 731 65 75

 • Należność zostanie przelana na konto, natychmiast po podpisaniu umowy.
 • Nasze usługi są w 100% bezpłatne.
 • Wypowiadamy umowę ubezpieczenia OC samochodu – otrzymają Państwo zwrot niewykorzystanej części.

Sprzedam samochód - szybko, bezpiecznie i korzystnie: kupimytwojsamochod.pl

Czy odpowiedzieli sobie Państwo już na pytanie: Jak sprzedam samochód osiągając możliwie najlepszą cenę? Kupimytwojsamochod.pl bezpłatnie i korzystnie wyceni Państwa auto, a następnie odkupi je za atrakcyjną cenę. Jak sprzedam samochód sprawnie i szybko? Kupimy każdy samochód używany od ręki bez względu na jego markę, stan techniczny czy rok produkcji. Wypowiemy za Państwa również umowę ubezpieczenia OC. Dzięki nam zaoszczędzą Państwo czas i pieniądze. Nie pobieramy żadnych opłat ani prowizji. Oferujemy skup aut, za pośrednictwem którego sprzedadzą Państwo swój samochód i nigdy więcej nie będą się Państwo musieli zastanawiać: Czy i jak sprzedam samochód. U nas odbędzie się to szybko, bezpiecznie i bez wysiłku. Kupimytwojsamochod.pl najlepszy partner w sprzedaży samochodu.

Usługi świadczone przez naszą firmę:

 • Szybka i pewna transakcja
 • Skup pojazdów uszkodzonych
 • Bezgotówkowa transakcja
 • Wycena auta
 • Bezpłatne wypowiedzenie OC

Jak inni klienci oceniają nasze usługi:

Personel był przyjazny i kompetentny. Załatwienie formalności okazało się bardzo proste. Mogę tylko polecić. (Anna G.)
Nissan Qashqai, 2010 r
Nissan Qashqai, 2010 r
Golf 5 Variant, 2008 r
Golf 5 Variant, 2008 r
BMW X3, 2006 r
BMW X3, 2006 r
Wycena samochodu:
Nasze oddziały
Wybierz miasto:
 • » Warszawa
 • » Kraków
 • » Łódź
 • » Wrocław
 • » Poznań
 • » Gdańsk
Opinie klientów
Super serwis, miły. Nikt nie chciał mnie oskubać, dlatego zdecydowałem się sprzedać. (Zygmunt W.)

Jak mogę zyskać na tym, że sprzedam samochód za pośrednictwem kupimytwojsamochod.pl?

Jeżeli zdecydowali się Państwo na sprzedaż samochodu za naszym pośrednictwem, to zapewniamy, że jest to na najlepsza droga, żeby szybko i skutecznie sfinalizować transakcję i cieszyć się z uzyskanych pieniędzy. Jaki jest sens nieustannego zadawania sobie pytania - czy sprzedam samochód? Dużo istotniejszą rolę odgrywa to za ile oraz jak długo zajmie sprzedaż. W tym celu zapraszamy do skorzystania z naszego zupełnie darmowego narzędzia do wyceny wartości samochodu. Samochody używane mogą różnić się ceną w zależności od wyposażenia i stanu technicznego. Nasi specjaliści uwzględniając wszystkie te czynniki oszacują wartość samochodu, a następnie przedstawią na jej podstawie atrakcyjną cenowo ofertę. Jeżeli zgodzą się Państwo na zaproponowane warunki, pozostanie nam tylko sporządzenie umowy. Pieniądze za odkup samochodu przelewamy niezwłocznie po sporządzeniu umowy i sfinalizowaniu transakcji. Trudno mieć wobec tego wątpliwości, co do tego, że sprzedaż samochodu z naszą pomocą najprostszy sposób na realizację planu “Sprzedam samochód za atrakcyjną cenę”. Oferujemy najwyższej jakości usługi, porady najlepszych specjalistów i atrakcyjną ofertę. Dzięki nam sprzedadzą Państwo swój samochód szybko, bezpiecznie i skutecznie.

„Co jeżeli skorzystam z wyceny samochodu na stronie Kupimytwojsamochod.pl, a w tym samym czasie sprzedam samochód w innym miejscu?” Prosimy pamiętać, że wycena wartości samochodu za pośrednictwem naszego portalu jest darmowa i całkowicie niezobowiązująca. Wystarczy zaufać rzetelnej firmie z długoletnim doświadczeniem i oddać swój samochód w ręce specjalistów.

Czy za waszym pośrednictwem sprzedam samochód każdej marki bez względu na to, w jakim jest stanie technicznym?

Chcą Państwo sprzedać samochód, ale nie wiedzą, od czego zacząć? Czy zadają sobie Państwo pytanie “jak sprzedam samochód i uzyskam za niego korzystną cenę”? Serwis Kupimytwojsamochod.pl umożliwia szybką i łatwą sprzedaż samochodów osobowych. Oferujemy skup aut w każdym stanie technicznym i wizualnym. Interesują nas samochody używane i uszkodzone. Przyjmiemy samochody poleasingowe, od pierwszego właściciela czy też z długą historią serwisową. U nas możliwa jest sprzedaż również samochodu powypadkowego. Nie ma dla nas znaczenia, czy nasi klienci chcą sprzedać swoje auta z Niemiec czy z Włoch. Być może zadają sobie Państwo pytanie - Czy za pośrednictwem Kupimytwojsamochod.pl sprzedam samochód bez aktualnego badania technicznego? Odpowiedź brzmi - oczywiście, że tak. Prowadzimy skup samochodów każdego rodzaju i kupimy również samochód bez aktualnego przeglądu technicznego.

Czy Państwo też na początku entuzjastycznie podchodzili do pozornie prostej czynności, jaką jest sprzedaż samochodu? Na ogół chcąc uzyskać najlepszą cenę za swoje auto szukamy różnych sposobów na jego sprzedaż: komis samochodowy, auto giełda, darmowe ogłoszenia. Nic dziwnego, że często ulegamy chwytom reklamowym - “Kupię każde auto, Twój dealer samochodowy”, “Skup samochodów używanych, zabytkowych i samochodów uszkodzonych, Twój komis samochodowy”. Dopiero po zapoznaniu się z ofertą firmy dowiadujemy się, że przyjmuje ona wszystkie samochody, ale stawia warunki, np. skupuje pojazdy jedynie od określonego rocznika. U dealera uzyskujemy informacje, że rzeczywiście kupi on od nas każdy samochód - ale jedynie taki, który jest sygnowany jego marką. Tracimy swój czas i bezskutecznie próbujemy sprzedać samochód, który wraz z upływem czasu stale traci na wartości. Po co zwlekać, szukać alternatywnych rozwiązań, które są zazwyczaj kosztowne i czasochłonne? Pytają Państwo “jak szybko i skutecznie sprzedam samochód”? Nasz odpowiedź – kupimytwojsamochod.pl.
Tak to działa
1. Wycena

Nasz rzeczoznawca wycenia samochód podczas wcześniej umówionej wizyty.

2. Płatność

Na podstawie wyceny rzeczoznawcy uzgadniamy cenę. Pieniądze otrzymują Państwo tuż po podpisaniu umowy.

3. Wypowiedzenie OC

Wypowiadamy za Państwa umowę ubezpieczenia OC samochodu i przesyłamy potwierdzenie.

Wycena samochodu: