Bezpłatna wycena online
Nasze główne oddziały

Warszawa - Kraków - Łódź - Wrocław - Poznań - Gdańsk

Masz pytania?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od pon.-śr., pt. 10-19, cz. 14-19 oraz sob. 10-14.

Nasza Infolinia

22 731 65 75

 • Należność zostanie przelana na konto, natychmiast po podpisaniu umowy.
 • Nasze usługi są w 100% bezpłatne.
 • Wypowiadamy umowę ubezpieczenia OC samochodu – otrzymają Państwo zwrot niewykorzystanej części.

Auto komis czy kupimytwojsamochod.pl

Gdy zależy nam na szybkiej, korzystnej i bezpiecznej transakcji zamiast wstawiać samochód do auto komis warto sprzedać go za pośrednictwem kupimytwojsamochod.pl. Nie istotna jest marka samochodu - BMW, Volkswagen, Audi, Skoda. Kupimy każde auto niezależnie od marki czy modelu. Kupimy samochód w każdym stanie technicznym, z każdym rocznikiem. Wystarczy skorzystać z bezpłatnego narzędzia do wyceny wartości pojazdu na stronie kupimytwojsamochod.pl. Po wstępnej wycenie wartości samochodu, można umówić się z nami na ostateczną wycenę auta. Mają Państwo wiele możliwości nie tylko auto komis Warszawa. Nasi fachowcy oszacują wartość pojazdu uwzględniając wyposażenie dodatkowe oraz inne cechy samochodu, które mogą podwyższyć wysokość oferowanej ceny. Już w tym samym dniu mogą Państwo odsprzedać nam swój samochód. Należność zostaje przelana na konto bankowe natychmiast po podpisaniu umowy. Kupimytwojsamochod.pl – szybciej i pewniej niż auto komis.

Usługi świadczone przez naszą firmę:

 • Skup samochodów powypadkowych
 • Ekspresowa wpłata na konto
 • Wycena wartości pojazdu
 • Darmowe wypowiedzenie ubezpieczenia OC
 • Przejęcie finansowania pojazdu

Jak inni klienci oceniają nasze usługi:

Jesteśmy zadowoleni z Waszej wyceny. Szybka, nieskomplikowana rejestracja terminu wyceny auta jak również fachowa wycena, która przebiegla płynnie i bezproblemowo. (Radek T.)
Nissan Qashqai, 2010 r
Nissan Qashqai, 2010 r
Golf 5 Variant, 2008 r
Golf 5 Variant, 2008 r
BMW X3, 2006 r
BMW X3, 2006 r
Wycena samochodu:
Nasze oddziały
Wybierz miasto:
 • » Warszawa
 • » Kraków
 • » Łódź
 • » Wrocław
 • » Poznań
 • » Gdańsk
Opinie klientów
Odniosłem bardzo pozytywne wrażenie. Ten serwis wyceny jest godny polecenia, gdyż porządnie zajmuje się klientem oraz nie pozostawia go w niewiedzy. (Marcin C.)

Jak szybko i korzystnie sprzedać samochód - kupimytwojsamochod.pl, czy auto komis?

Chcąc sprzedać samochód, warto zastanowić się nad tym, ile czasu chcemy na to poświęcić. Sprzedaż samochodu przez auto komis wiąże się z długim, niekiedy kilkutygodniowym okresem oczekiwania na odpowiednią ofertę. Co istotne, jako pośrednik, auto komis może również pobierać opłatę manipulacyjną za świadczone usługi. Decydując się na taki krok nie mamy żadnej pewności, że transakcja kupna – sprzedaży samochodu zostanie zakończona szybko i korzystnie. Jeśli zależy Państwu na tym, by sprzedać samochód od ręki i na korzystnych warunkach, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Kupimytwojsamochod.pl to profesjonalna firma z długoletnim doświadczeniem w branży. Zatrudniamy najlepszą kadrę fachowców po to, by spełnić wysokie oczekiwania naszych klientów. Zamiast wstawiać samochód w auto komis, zachęcamy Państwa do sprzedania go nam już teraz - w trzech prostych krokach.

W pierwszej kolejności, zachęcamy do wycenienia wartości samochodu na stronie kupimytwojsamochod.pl. Wycena auta zostanie wysłana na Państwa adres e-mail. Kolejnym etapem jest kontakt z naszym oddziałem i umówienie terminu przeglądu auta. Po tym jak samochód zostanie wyceniony przez naszego eksperta, zostanie Państwu przedstawiona ostateczna oferta odkupienia pojazdu. Już w tym momencie możecie zdecydować się Państwo na sprzedaż samochodu. Pieniądze za zakup zostaną przelane na Państwa konto w dniu podpisania umowy. Dzięki naszemu modelowi odkupu aut, mogą Państwo sprzedać swój pojazd sprawnie i wygodnie. Nie pobieramy żadnych opłat ani prowizji. Zarówno wycena samochodu online, jak i oszacowanie wartości samochodu w naszym oddziale są zupełnie bezpłatne. Sprzedaj swój samochód już dziś - szybko, łatwo i bezpiecznie.

Czy sprzedaż samochodu za pośrednictwem firmy takiej jak auto komis zawsze jest bezpieczna?

Auto komis może być prowadzony przez każdego, kto założy działalność gospodarczą. Pomimo tego, iż rodzaj wykonywanej działalności jest bardzo specyficzny i zakłada obrót dużymi środkami finansowymi. Jeżeli chcemy przeprowadzić pewną i bezpieczną transakcję, zawsze powinniśmy wybierać zaufanego kontrahenta. Istnieje wiele firm prowadzących auto komis, dlatego trzeba dokładnie sprawdzić partnera, którym jesteśmy zainteresowani. Kupimytwojsamochod.pl to rzetelna firma z długoletnim doświadczeniem w skupie samochodów. Wszystkie przeprowadzane przez nas transakcje cechuje wysoka jakość obsługi oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zamiast szukać informacji na temat tego, który auto komis jest najlepszy możecie Państwo skontaktować z nami. Chcąc mieć pewność, że powierzamy swój samochód rzetelnej firmie należy wybrać kupimytwojsamochod.pl.

Jeżeli zależy Państwu na tym, by przeprowadzona transakcja kupna - sprzedaży samochodu była legalna, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Kupimytwojsamochod.pl odkupi od Państwa samochód, sfinalizuje transakcję wystawiając rachunek, przeleje należność na konto i zajmie się wypowiedzeniem umowy ubezpieczenia OC. Bez jakichkolwiek opłat czy prowizji. Kupimy każdy samochód niezależnie od stanu technicznego. Interesują nas samochody używane, samochody powypadkowe, bezwypadkowe, uszkodzone i sprawne. Kupimy każde auto marki BMW, Opel, Skoda, Mercedes i wiele innych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, które owocuje tym, że klienci obdarzają nas zaufaniem. Dzięki naszemu bezpłatnemu narzędziu możecie Państwo poznać wartość swojego samochodu od ręki. Na podstawie tej wyceny oraz przeglądu pojazdu w jednym z naszych oddziałów przedstawimy Państwu korzystną ofertę odkupu samochodu. W każdej chwili możecie zrezygnować z dalszej współpracy bez ponoszenia opłat. Kupimytwojsamochod.pl - Twój wiarygodny partner w sprzedaży auta.
Tak to działa
1. Wycena

Nasz rzeczoznawca wycenia samochód podczas wcześniej umówionej wizyty.

2. Płatność

Na podstawie wyceny rzeczoznawcy uzgadniamy cenę. Pieniądze otrzymują Państwo tuż po podpisaniu umowy.

3. Wypowiedzenie OC

Wypowiadamy za Państwa umowę ubezpieczenia OC samochodu i przesyłamy potwierdzenie.

Wycena samochodu: