Bezpłatna wycena online
Nasze główne oddziały

Warszawa - Kraków - Łódź - Wrocław - Poznań - Gdańsk

Masz pytania?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od pon.-śr., pt. 10-19, cz. 14-19 oraz sob. 10-14.

Nasza Infolinia

22 731 65 75

 • Należność zostanie przelana na konto, natychmiast po podpisaniu umowy.
 • Nasze usługi są w 100% bezpłatne.
 • Wypowiadamy umowę ubezpieczenia OC samochodu – otrzymają Państwo zwrot niewykorzystanej części.

Sprzedaż samochodu tylko z kupimytwojsamochod.pl

Kupimytwojsamochod.pl to profesjonalna firma posiadająca ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży samochodowej. Sprzedaż samochodu za naszym pośrednictwem to proces, który przebiega szybko, łatwo i bezpiecznie. Dbając o satysfakcję klientów zatrudniamy jedynie najlepszych fachowców. Nasze usługi obejmują sprawnie przeprowadzoną sprzedaż samochodu od wyceny auta, aż po wypowiedzenie umowy ubezpieczenia OC. Bezpieczeństwo sprzedaży jest naszym priorytetem, dlatego dokonujemy tylko transakcji bezgotówkowych. Kupimy samochód w każdym stanie technicznym i wizualnym. Interesuje nas każda marka m.in. Skoda, Volkswagen, Mercedes, niezależnie od wieku samochodu, ilości przejechanych kilometrów, rodzaju paliwa czy nadwozia. Kupimy również samochody osobowe , który nie posiada aktualnego przeglądu technicznego. Kupimytwojsamochod.pl - sprzedaż samochodu jeszcze nigdy nie była tak łatwa.

Usługi świadczone przez naszą firmę:

 • Bezpieczny przekaz środków
 • Wycena wartości auta
 • Darmowe wypowiedzenie ubezpieczenia
 • Najwyższa jakość usług
 • Skup pojazdów powypadkowych

Jak inni klienci oceniają nasze usługi:

Sprzedaż przebiegła spokojnie i fachowo. Bardzo miła obsługa oraz szybki przelew środków – tak wygląda profesjony auto skup. (Anna S.)
Nissan Qashqai, 2010 r
Nissan Qashqai, 2010 r
Golf 5 Variant, 2008 r
Golf 5 Variant, 2008 r
BMW X3, 2006 r
BMW X3, 2006 r
Wycena samochodu:
Nasze oddziały
Wybierz miasto:
 • » Warszawa
 • » Kraków
 • » Łódź
 • » Wrocław
 • » Poznań
 • » Gdańsk
Opinie klientów
Wasz warszawski zespół jest dokłanie taki jak go przedstawiliście. Szybka i miła obsługa, gotowa do pomocy. Wycena mojego samochodu bardzo mnie zaskoczyła, gdyż była najwyższą z dotychczas oferowanych. Dzięki temu macie najlepszą reklamę, więc poleciłem Was dalej. (Bartek M.)

Czy sprzedaż samochodu za pośrednictwem kupimytwojsamochod.pl wiąże się z dodatkowymi kosztami?

Jesteśmy firmą specjalizującą się w skupie samochodów używanych. Działamy legalnie, stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo transakcji i najwyższą satysfakcję naszych klientów. Sprzedaż samochodu za naszym pośrednictwem nie wiąże się dla Państwa z żadnymi kosztami dodatkowymi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, a nasze wysokie kwalifikacje pozwalają na przeprowadzanie transakcji w sposób, który zadowoli każdego klienta.

Sprzedaż samochodu nie jest łatwym zadaniem, zwłaszcza dla osób, które nie mają w tej kwestii doświadczenia. W takim przypadku procedura ta może okazać się szczególnie pracochłonna i pochłonąć sporą ilość czasu. Do listy zadań należy tu nierzadko frustrujące i wymagające dużo czasu umieszczanie bezpłatnych ogłoszeń, oraz cotygodniowa auto giełda. Możliwe, że od czasu do czasu zgłosi się do nas komis samochodowy. Po kilku tygodniach ogłaszania pojazdu decydujemy się na oddanie go do pobliskiego komisu samochodowego. Entuzjastycznie zapewnienia handlarza o tym, że akurat taki model jest bardzo popularny i klienci będą ustawiać się po niego w kolejce, mogą brzmieć obiecująco. Bywa jednak, że pomimo tego musimy czekać kolejne tygodnie, a nawet miesiące. W trakcie kolejnej wizyty u firmy prowadzącej komis samochodowy okazuje się, że samochód nie cieszył się niestety zainteresowaniem. W końcu, zmęczeni i zawiedzeni niezdecydowaniem klientów odsprzedajemy auto za cenę oferowaną przez komis samochodowy. Może ona być niestety dużo niższa od tej, za którą pierwotnie chcieliśmy sprzedać auto. Chcąc uniknąć tego typu problemów warto wybrać kupimytwojsamochod.pl. Współpraca z nami to łatwa i szybka sprzedaż samochodu.

Sprzedaż samochodu na własną rękę? A może przez pośrednika?

Jeśli nadal są Państwo zdecydowani na sprzedaż samochodu na własną rękę, oto parę podpowiedzi. W pierwszej kolejności wycenić wartość auta. Można w tym celu wykorzystać bezpłatne narzędzie znajdujące się na stronie kupimytwojsamochod.pl. Poznawszy wartość samochodu, który ma być sprzedany, należy zrobić kilka zdjęć, które prezentują pojazd w najlepszym świetle. Warto tu wcielić się na chwilę w rolę kupującego. Co chcielibyśmy zobaczyć na zdjęciach? Co może przyciąga naszą uwagę? Co oczywiste, oprócz wyglądu zewnętrznego istotną rolę odgrywa wnętrze pojazdu. Gdy zrobimy już zdjęcie przedstawiające fotele, kokpit, rodzaj i stan tapicerki, wystarczy dodać bezpłatne ogłoszenie na najbardziej popularnych portalach ogłoszeniowych. Należy załączyć tam opis techniczny samochodu, przygotowane wcześniej fotografie, oraz dodatkowe informacje. Klikając przycisk dodaj pozostaje na tylko czekać. Jeśli chcecie Państwo oszczędzić sobie większość wspomnianych powyżej czynności, wystarczy skontaktować się z nami.

Kupimytwojsamochod.pl kupi Państwa samochód już dziś. Interesuje nas każde auto, każdy model, niezależnie od stanu technicznego. Kupimy samochód każdej marki, np. Skoda, Volkswagen, Mercedes, z silnikiem diesel, benzyna itp. Samochód osobowy z automatyczną lub manualną skrzynią biegów. Kupimytwojsamochod.pl to zaufany partner w sprzedaży samochodu. Sprzedaż samochodu za naszym pośrednictwem to przede wszystkim wygoda i bezpieczeństwo. Dlatego też przykładamy szczególną wagę do spełnienia wszystkich przepisów, a płatności regulujemy bezgotówkowo. Należność za samochód przelejemy w dniu podpisania umowy kupna sprzedaży. Sprzedaż samochodu? Tylko z kupimytwojsamochod.pl.
Tak to działa
1. Wycena

Nasz rzeczoznawca wycenia samochód podczas wcześniej umówionej wizyty.

2. Płatność

Na podstawie wyceny rzeczoznawcy uzgadniamy cenę. Pieniądze otrzymują Państwo tuż po podpisaniu umowy.

3. Wypowiedzenie OC

Wypowiadamy za Państwa umowę ubezpieczenia OC samochodu i przesyłamy potwierdzenie.

Wycena samochodu: