Darmowa wycena auta online - bez zobowiązań na stronie kupimytwojsamochod.pl

Moje auto będzie sprzedane - to już postanowione. Przed rozpoczęciem procesu ogłaszania pojazdu najlepiej zastanowić się, za jaką cenę go sprzedać.

Darmowa wycena w 3 krokach

Można porównać ceny podobnych aut i na ich podstawie oszacować wartość swojego. Można też skorzystać z prostego narzędzia, dzięki któremu wycena auta okaże się dużo prostsza niż się wydawało. Korzystna wycena auta powinna opierać się nie tylko na rodzaju modelu czy marki, ale również na uwzględnieniu wyposażenia dodatkowego.

Zachęcamy do skorzystania z przeznaczonego do tego narzędzia, na stronie kupimytwojsamochod.pl. Wycena wartości pojazdu, a następnie sprzedaż po atrakcyjnej cenie, wszystko w kilku prostych krokach. Kupimytwojsamochod.pl - zaufany partner w pomyślnej sprzedaży samochodu.

Bezpłatna wycena
online

Ostateczną cenę sprzedaży otrzymasz nie wychodząc z domu

Szybka sprzedaż
i płatność

Dlaczego szacowana wycena auta może różnić się od siebie w przypadku identycznych modeli?

Przede wszystkim, dlatego że większość z tych samochodów znacząco się od siebie różni. Wycena auta opiera się głównie na marce, modelu, roczniku i stanu licznika. Należy jednak pamiętać, że wpływ na cenę może mieć również wyposażenie dodatkowe. Dlatego często wycena auta A oszacowana jest o kilka tysięcy złotych więcej niż wycena auta B, pomimo tego, że są one z tego samego rocznika, identycznej marki i modelu.

Dla przykładu po wpisaniu w wyszukiwarce jednego z popularnych portali kryteriów: Skoda Octavia, 1,9 D, 2006 najniższa cena to ok 16 tysięcy złotych, a najwyższa 36 tysięcy złotych. Jak widać cena może być oszacowana z dużą rozbieżnością.

Dlatego proponujemy skorzystać z naszego bezpłatnego narzędzia wyceny auta. Wystarczy wejść na stronę kupimytwojsamochod.pl i wpisać dane samochodu. Wycena auta online zostanie wysłana drogą E-mail pod adres, który zostanie podany podczas procesu wyceny. Po otrzymaniu pierwotnej oferty wystarczy skontaktować j się z nami i umówić na termin osobistej wizyty w jednym z naszych oddziałów.

Tam nasi wyspecjalizowani fachowcy raz jeszcze oszacują wartość auta, uwzględniając wyposażenie dodatkowe oraz pozostałe cechy samochodu, które mogą mieć znaczący wpływ na podwyższenie jego wartości.

Kupimytwojsamochod.pl to firma z długoletnim doświadczeniem w ekspertyzie sam chodowej. Wyceniamy samochody oraz prowadzimy skup aut. Kupimy każde auto, niezależnie od marki czy modelu. Interesuje nas każdy rocznik i samochód każdego pochodzenia.

Czy samodzielna wycena auta będzie dla Państwa korzystna?

Rzetelna wycena auta powinna być przeprowadzona na początku procesu sprzedaży samochodu. Dlaczego tak ważne jest, aby wycena auta została oszacowana skrupulatnie i dokładnie?

Ponieważ dzięki temu można zyskać nawet kilka tysięcy złotych. Każdy, kto chce mieć pewność, że sprzeda swój samochód za rozsądną cenę, za cenę, którą auto faktycznie jest warte, powinien zlecić oszacowanie jego wartości firmie zewnętrznej.

Samodzielna wycena auta może skutkować tym, że zostaną pominięte ważne cechy pojazdu, dzięki którym mógłbyś podnieść cenę sprzedażową. Nie ważne czy chcą Państwo sprzedać samochód marki Skoda, Mercedes, Volkswagen czy BMW.

Istnieją pewne zasady szacowania wartości auta, które dotyczą wszystkich pojazdów. Ważną rolę podczas wyceny samochodu spełnia wyposażenie dodatkowe.

Jednak oprócz wyposażenia dodatkowego takiego jak nawigacja, skórzane czy podgrzewane fotele, elektryczne szyby, lusterka, hak, immobiliser, szyberdach należy wziąć pod uwagę np. kolor auta. Dwa identyczne auta różniące się jedynie kolorem mogą zostać wycenione z różnicą nawet o kilka tysięcy złotych.

Mniej popularne kolory, kolory matowe czy metaliczne mogą odpowiednio podnieść lub obniżyć wartość samochodu. Ważnym czynnikiem podczas wyceny wartości auta jest jego przebieg. Im większy stan licznika tym bardziej wyeksploatowane auto.

Są narzędzia do tzn. „cofnięcia licznika”, jednak nie zapominajmy, że jest to praktyka nielegalna.

Jak widać wycena auta nie należy do najprostszych czynności. Można wykonać ją samodzielnie lub zlecić profesjonalistom. Wycenimy auto, a następnie je odkupimy. Interesuje nas każdy model, rocznik i kolor.

Kupimy każdy samochód bez względu na to czy jest to samochód powypadkowy, bezwypadkowy, uszkodzony czy sprawny. Szybko, łatwo i bezpiecznie tylko z kupimytwojsamochod.pl.