Jak prawidłowo sprzedać auta osobowe?

Potrzebujecie Państwo sprzedać auta osobowe szybko i korzystnie? Nie macie czasu na przygotowanie pojazdów do sprzedaży? Nie chcecie tracić czasu na pisanie i umieszczanie ogłoszeń w internecie lub prasie? Robienie zdjęć oraz odpowiadanie na zapytania potencjalnych kupców to przykry obowiązek? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kupimytwojsamochod.pl. Skupujemy auta osobowe wszystkich marek, w każdym stanie technicznym oraz w każdym stanie wizualnym.

Darmowa wycena w 3 krokach

Zapraszamy właścicieli marek Audi, Mercedes, Ford, Skoda oraz wielu innych. Mogą być to auta osobowe powypadkowe, uszkodzone jak również mocno skorodowane, bądź zniszczone. Nie interesuje nas ilość przejechanych kilometrów na liczniku czy rok produkcji pojazdu. Nawet w przypadku braku aktualnego przeglądu technicznego, przedstawimy ofertę kupna.

Bezpłatna wycena
online

Ostateczną cenę sprzedaży otrzymasz nie wychodząc z domu

Szybka sprzedaż
i płatność

Jak wycenić auta osobowe, które chcemy sprzedać?

Chcąc prawidłowo wycenić auta osobowe na sprzedaż, powinno się zwrócić do fachowca, który dokona wyceny wartości pojazdu. Wiąże się to oczywiście z dodatkowymi kosztami. Jeśli chcielibyście tego Państwo uniknąć, zapraszamy do współpracy z nami. Wykonujemy bezpłatne wyceny online oraz przeglądy w naszych placówkach, z możliwością sprzedaży pojazdu w ciągu 24 godzin.

Jak to zrobić? Wystarczy wypełnić bezpłatny formularz na naszej stronie, a my zajmiemy się resztą! Po odesłaniu go, skontaktujemy się z Państwem e­mailowo i przedstawimy naszą wycenę. Jest ona bezpłatna, a stawka za auta osobowe może się zmienić, jeśli pojazdy są wyjątkowo dobrze utrzymane, bądź gdy mają one dodatkowe wyposażenie. Kolejnym etapami są również bezpłatny przegląd auta i jazda próbna, na podstawie których dokonujemy ostatecznej wyceny. Aby umówić się na wizytę w autoserwisie wystarczy, że podacie nam Państwo dogodny dla siebie termin. Po trwającej zaledwie 30 minut wizycie otrzymacie Państwo od nas wiążącą ofertę. Jeśli nie będziecie zadowoleni z wyceny, możecie zrezygnować z naszej usługi w każdym momencie, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów, bądź zobowiązań. Jeżeli zdecydujecie się Państwo podpisać z nami umowę, przygotujemy dokument kupna sprzedaży. Po jej podpisaniu, przelejemy środki na rachunek bankowy. Zajmiemy się również wypowiedzeniem umowy ubezpieczenia OC pojazdu. Auta osobowe to nasza specjalność, gdyż zajmujemy się ich wyceną i skupem od ponad trzech dekad. Dzięki temu możemy wycenić i skupić każdy pojazd.

Kupimytwojsamochod.pl - skupimy wszystkie auta osobowe

Chcąc sprzedać auta osobowe prywatnie, trzeba przygotować się na długi i mozolny proces. Przygotowanie, sprzątanie auta oraz wykonanie odpowiedniej jakości zdjęć, jak również napisanie oraz umieszczenie ogłoszeń, zajmuje sporo czasu. Jednocześnie nie gwarantuje to korzystnej sprzedaży samochodu. Dodatkowym minusem są niekończące się zapytania ze strony potencjalnych kupców oraz ich wizyty mające na celu oględziny auta. Kolejnym utrudnieniem jest odpowiednie dopełnienie formalności prawnych.

Sprzedając auta osobowe trzeba pamiętać, aby zawsze sprawdzać, kim dokładnie jest kupiec. Samo otrzymanie gotówki, nie oznacza, że niczym się nie ryzykuje. Obie strony powinny okazać dokumenty identyfikujące, a dane w dowodzie powinny zgadzać się z danymi kupującego zawartymi w umowie. W przeciwnym razie można natknąć się na problemy z wyrejestrowaniem samochodu.

Zdajemy sobie sprawę, jak trudno jest zbyć niepotrzebny pojazd. Dlatego zawsze możecie Państwo skorzystać z naszej oferty i nie przejmować się zbędnymi formalnościami, powierzając nam opiekę nad całą transakcją. Z chęcią wycenimy wszystkie auta osobowe, zarówno te nowsze, jak i bardziej wiekowe. Dbając o bezpieczeństwo naszych pracowników oraz klientów, przelewamy pieniądze po udanej transakcji na konto bankowe. Nie musicie się Państwo zatem obawiać nieuczciwości kontrahenta lub rabunku gotówki w drodze do domu. Nasza firma łączy w sobie profesjonalizm i trzydziestoletnie doświadczenia płynące z bezpośrednich kontaktów z zadowolonymi klientami. Gwarantujemy, że nasz serwis oraz obsługa mile Państwa zaskoczą.