Bezpłatna wycena online
Nasze główne oddziały

Warszawa - Kraków - Łódź - Wrocław - Poznań - Gdańsk

Masz pytania?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od pon.-śr., pt. 10-19, cz. 14-19 oraz sob. 10-14.

Nasza Infolinia

22 731 65 75

 • Należność zostanie przelana na konto, natychmiast po podpisaniu umowy.
 • Nasze usługi są w 100% bezpłatne.
 • Wypowiadamy umowę ubezpieczenia OC samochodu – otrzymają Państwo zwrot niewykorzystanej części.

Najlepsze ceny aut używanych tylko w kupimytwojsamochod.pl

Wybierając kupimytwojsamochod.pl można być pewnym, że proponowane przez nas ceny aut używanych są uczciwe. Już dawna zastanawialiście się Państwo nad sprzedażą samochodu? Nie mieliście pojęcia, kto mógłby rzetelnie wycenić wartość auta? Skąd można uzyskać informacje ile wart jest samochód? Wiele osób traci czas na szukanie uczciwych firm na stronach internetowych, które ustalają ceny aut używanych. Najlepiej sprawdzić naszą ofertę na stronie kupimytwojsamochod.pl. Wystarczy jeden telefon, podanie wszystkich danych samochodu, a my wycenimy jego wartość i przedstawimy korzystną ofertę, którą otrzymacie Państwo na e-mail. Kupimytwojsamochod.pl oferuje najkorzystniejsze ceny aut używanych. Nasza firma, szczycąca się trzydziestoletnim doświadczeniem, posiada pracowników z wieloletnim stażem, którzy zapewnią najbardziej fachową obsługę. Złomowanie auta to rozwiązanie ostateczne, sprawdź naszą ofertę

Usługi świadczone przez naszą firmę:

 • Kompleksowa obsługa sprzedażowa
 • Natychmiastowy przelew
 • Profesjonalna wycena
 • Bezpłatne wypowiedzenie ubezpieczenia
 • Bezpieczeństwo zakupu

Jak inni klienci oceniają nasze usługi:

Wyjątkowo miły pracownik. Wycena przebiegła prawidłowo i dokładnie. (Maria K.)
Nissan Qashqai, 2010 r
Nissan Qashqai, 2010 r
Golf 5 Variant, 2008 r
Golf 5 Variant, 2008 r
BMW X3, 2006 r
BMW X3, 2006 r
Wycena samochodu:
Nasze oddziały
Wybierz miasto:
 • » Warszawa
 • » Kraków
 • » Łódź
 • » Wrocław
 • » Poznań
 • » Gdańsk
Opinie klientów
Ten serwis wyceny jest godny polecenia. Porządnie zajmuje się klientem, nie pozostawia go w niewiedzy. (Marek Cz.)

Darmowe oszacowanie ceny aut używanych

Wiele osób zastanawia się jak w jak sprzedać swój pojazd w najtańszy i najkrótszy sposób. Przed zgłoszeniem samochodu do sprzedaży, należy zastanowić się za ile chce się go sprzedać. Kupimytwojsamochod.pl jest najlepszym wyborem. Sprzedaż własnego samochodu wiąże się z wieloma utrudnieniami, m.in. znaleźeniem właściwego kupca, który zajmuje się profesjonalnie oszacowywaniem ceny aut używanych. Wiele firm próbuje zarobić na klientach np. poprzez podawanie nieuczciwej ceny aut używanych.

Kupimytwojsamochod.pl to firma z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem. Współpraca z nami jest nie tylko darmowa, ale również bezpieczna. Wprowadzone dane na stronie internetowe, widziane są tylko przez użytkownika oraz pracowników naszej firmy. Nie musicie się Pańśtwo martwić, że osoby trzecie będą miały wgląd do Państwa profilu. Nasza firma posiada pracowników z długim stażem pracy w branży motoryzacyjnej, którzy zapewniają fachowe wyceny aut. Wystarczy umówić termin wizyty podczas rozmowy z konsultantem lub poprzez wysłanie e-maila. Następnie przyjść do naszego oddziału, a nasi eksperci ocenią wartość auta i ustalą cenę kupna. Czasami zdarza się tak, że ceny aut używanych bardzo się od siebie różnią. Czasem dwa modele samochodów, tej samej marki mogą różnić się nawet o kilka tysięcy złotych. Z tego względu najlepszym rozwiązaniem jest podanie wszystkich szczegółów pojazdu, np. pełnego wyposażenia. Pozwoli to na uzyskanie lepszej cenowo oferty z naszej strony.

Jak ważne są ceny aut używanych do udanej sprzedaży?

Zdarza się, że nie mamy czasu na szukanie specjalnych cenników używanych samochodów. Chcąc jak najszybciej pozbyć się swojego samochodu, sami robimy wycenę. Czasami wybieramy pierwszą z brzegu stronę internetową, wpisując dane auta. Nie zastanawiamy się, czy móglibyśmy sprzedać auto w lepszej cenie. Najlepszym rozwiązaniem byłoby zlecenie przeprowadzenia wyceny firmie, która zajmuje się tym na co dzień. Wiąże się to jednak z poniesieniem dodatkowych opłat. Przedsiębiorstwo kupimytwojsamchod.pl jest najlepszym wyborem. Z naszą pomocą szybko, łatwo i korzystnie można poznać ceny aut używanych, a następnie dokonać sprzedaży. Zapewniamy, że bedziecie Państwo w 100% zadowoleni z naszych usług. Jeżeli nie jesteście Państwo pewni, gdzie powinniście sprzedać swój samochód, skontaktujcie się z nami. Nasza firma gwarantuje uczciwe ceny aut używanych, niezależnie od rocznika czy stanu licznika, można być pewnym, że oferujemy najlepsze ceny za samochody osobowe.

Po co ryzykować sprzedając pojazdy nieznanej firmie, która prawdopodobnie zaproponuje niższe ceny aut używanych. Chętnie pomożemy nie tylko prawidłowo wyceniając auto. Kupimy każdy samochód od ręki, a więc nawet w ciągu 24 godzin można bezproblemowo dokonać zbycia niepotrzebnego pojazdu. Przygotujemy wszelkie dokumenty potrzebne do prawidłowej sprzedaży, w tym umowę sprzedaży samochodu. Po podpisaniu dokumentów, przelejemy środki na podane konto bankowe. Dodatkowo zajmiemy się wypowiedzeniem umowy ubezpieczenia OC. Dzięki temu otrzymacie Państwo zwrot niewykorzystanej częsći.
Tak to działa
1. Wycena

Nasz rzeczoznawca wycenia samochód podczas wcześniej umówionej wizyty.

2. Płatność

Na podstawie wyceny rzeczoznawcy uzgadniamy cenę. Pieniądze otrzymują Państwo tuż po podpisaniu umowy.

3. Wypowiedzenie OC

Wypowiadamy za Państwa umowę ubezpieczenia OC samochodu i przesyłamy potwierdzenie.

Wycena samochodu: