Bezpłatna wycena online
Nasze główne oddziały

Warszawa - Kraków - Łódź - Wrocław - Poznań - Gdańsk

Masz pytania?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od pon.-śr., pt. 10-19, cz. 14-19 oraz sob. 10-14.

Nasza Infolinia

22 731 65 75

 • Należność zostanie przelana na konto, natychmiast po podpisaniu umowy.
 • Nasze usługi są w 100% bezpłatne.
 • Wypowiadamy umowę ubezpieczenia OC samochodu – otrzymają Państwo zwrot niewykorzystanej części.

Ceny rynkowe samochodów używanych w Polsce

Jesteście Państwo właścicielami pojazdu przeznaczonego do sprzedaży i nie znacie jego poprawnej wartości? Zauważyliście Państwo zapewne, że ceny rynkowe samochodów używanych w Polsce są bardzo zróżnicowane. Dlaczego tak jest? Ceny samochodów używanych, oferowane przez handlarzy, są mocno obniżone. Później, gdy samochód znajdzie się w ich rękach wartość znacząco skacze w górę. Kupiec prowadzący własny skup lub pracujący na giełdzie samochodowej, oferuje przeciętne ceny rynkowe samochodów używanych. Zapraszamy, zatem do sprawdzenia jak wyglądają nasze ceny rynkowe samochodów używanych. Wystarczy kilka minut, by wypełnić darmowy formularz. Po kilku chwilach kwota pojawi się na ekranie lub zostanie przesłana emailem. Nie trzeba będzie dłużej zastanawiać się ile można zarobić na sprzedaży swojego używanego pojazdu. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty na kupimytwojsamochód.pl.

Usługi świadczone przez naszą firmę:

 • Ekspercka wycena samochodu
 • Szybkie i darmowe wypowiedzenie OC
 • Uczciwy i jasny proces sprzedaży
 • Pomoc w formalnościach
 • Natychmiastowa wpłata na konto

Jak inni klienci oceniają nasze usługi:

Termin zarezerwowałam od ręki, nie musiałam długo czekać. Po wycenie dowiedziałam się jaka cenę mi oferują. Podpisałam papiery, a piniądze zostały szybko przelane na moje konto. (Magda S.)
Nissan Qashqai, 2010 r
Nissan Qashqai, 2010 r
Golf 5 Variant, 2008 r
Golf 5 Variant, 2008 r
BMW X3, 2006 r
BMW X3, 2006 r
Wycena samochodu:
Nasze oddziały
Wybierz miasto:
 • » Warszawa
 • » Kraków
 • » Łódź
 • » Wrocław
 • » Poznań
 • » Gdańsk
Opinie klientów
Szybko, sprawnie i bez problemów. Nic dodać nic ująć. Najlepszy serwis samochodowy. (Natalia C.)

Co ma wpływ na ceny rynkowe samochodów używanych?

Przedstawiane przez nas ceny rynkowe samochodów używanych mają jedynie charakter szacunkowy. Wartość auta może się oczywiście zwiększyć, gdyż zależy ona od wielu czynników. Wyśmienity stan techniczny pojazdu, czy lakieru pomoże w uzyskaniu lepszej kwoty. Ważnym czynnikiem jest również wyposażenie dodatkowe oraz stopień zużycia samochodu wewnątrz. Te wszystkie wymienione elementy, zostaną dokładnie sprawdzone przez naszego specjalistę w lokalnym punkcie. Wystarczy po wypełnieniu formularza, wybrać dogodny termin wizyty w autoserwisie. Nasi fachowcy przeprowadzą przegląd pojazdu, co pozwoli na jednoznaczne określenie ceny. Serwisy przedstawiające ceny rynkowe samochodów używanych nie biorą pod uwagę indywidualnych kryteriów. Nie mogą, zatem zaproponować lepszej kwoty niż nasza firma.

Należy jednak pamiętać, że nawet, jeśli samochód nie należy do najpiękniejszych, a do niektórych zakamarków wchodzi rdza, nadal będziemy zainteresowani kupnem. Kupimytwojsamochod.pl jest dla każdego. Możecie być Państwo być właścicielami auta popularnej marki takiej jak Audi, BMW, Mercedes lub Ford, jak również dostarczyć nam niespotykany egzemplarz egzotycznej produkcji. Jeśli danego samochodu nie ma na naszej liście, wystarczy skontaktować się z nami. Przedstawimy osobistą ofertę drogą mailową.  Nasze ceny rynkowe samochodów używanych są ustalane indywidualnie. Nie przeraża nas stan licznika przejechanych kilometrów, kilka rys czy wyszczerbień. Mieliście Państwo wypadek lub stłuczkę i nie wiecie, do kogo się zwrócić? Prosimy jedynie wypełnić nasz formularz, a my w ciągu 24 godzin przedstawimy naszą ofertę cenową.

Ceny rynkowe samochodów używanych na kupimytwojsamochód.pl

Ceny rynkowe samochodów używanych na portalach internetowych nie przedstawiają indywidualnej ceny, którą może zaoferować nasz fachowiec. Wizyta w naszym autoserwisie trwa do trzydziestu minut. Samochód zostaje dokładnie przebadany, a następnie odbywa się jazda próbna. Po tym czasie nasz pracownik przedstawia wiążącą ofertę sprzedaży. Jeśli nie będziecie Państwo zadowoleni z proponowanych warunków, możecie zrezygnować ze sprzedaży, bez ponoszenia kosztów weryfikacji auta. W przypadku podpisania umowy zajmiemy się wszystkimi formalnościami. Środki ze sprzedaży pojazdu zostaną przelane na konto bankowe, natychmiast po podpisaniu umowy. Dodatkowo wypowiadamy umowę ubezpieczenia OC samochodu, co pozwoli otrzymać zwrot niewykorzystanej części. Nie warto, zatem tracić czasu na przeglądanie stron internetowych, w poszukiwaniu informacji o wartości posiadanego auta. Nasze ceny rynkowe samochodów używanych przekroczą wszelkie oczekiwania. Dodatkowa wycena w naszej placówce utwierdzi Państwa w przekonaniu, że macie do czynienia z profesjonalną firmą mającą międzynarodowe doświadczenie. Współpracujemy tylko z ekspertami, którzy samochodami zajmują się od lat, w związku z tym będziecie Państwo pod wrażeniem jakości naszego serwisu.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z call center. Podczas rozmowy telefonicznej poinformujemy o potrzebnych dokumentach, do zrealizowania procesu sprzedaży. Dostosujemy również termin spotkania z naszym przedstawicielem, do Państwa grafiku. Nie warto czekać, gdyż z każdym dniem auto traci na wartości. Aktualne ceny rynkowe samochodów używanych na stronie kupimytwojsamochod.pl, dostosowywane są do każdego pojazdu indywidualnie.
Tak to działa
1. Wycena

Nasz rzeczoznawca wycenia samochód podczas wcześniej umówionej wizyty.

2. Płatność

Na podstawie wyceny rzeczoznawcy uzgadniamy cenę. Pieniądze otrzymują Państwo tuż po podpisaniu umowy.

3. Wypowiedzenie OC

Wypowiadamy za Państwa umowę ubezpieczenia OC samochodu i przesyłamy potwierdzenie.

Wycena samochodu: