Stare samochody, a rzetelna wycena

Sprzedając stare samochody zastanawiamy się gdzie najlepiej tego dokonać. Lokalne autogiełdy oraz komisy nie chcąc ryzykować, odmawiają zakupu aut ze starszego rocznika. Dodatkową trudnością może być brak szybkiego uzyskania gotówki. Jeśli spotkaliście się Państwo się z powyższymi sytuacjami, wejdźcie na stronę kupimytwojsamochod.pl. Skupujemy wszystkie stare samochody niezależnie od marki, stanu technicznego i przede wszystkim rocznika.

Darmowa wycena w 3 krokach

Wycena jest całkowicie darmowa, a środki ze sprzedaży przelewamy zaraz po podpisaniu umowy. Nawet, jeśli stare samochody nie znajdują się w naszej bazie danych, wystarczy, skontaktować się z nami poprzez e-mail, a my prześlemy ofertę. Wystarczy podać nam rok produkcji, markę, ilość przejechanych kilometrów oraz moc i rodzaj silnika, a ofertę prześlemy e-mailem w ciągu 24 godzin.

Bezpłatna wycena
online

Ostateczną cenę sprzedaży otrzymasz nie wychodząc z domu

Szybka sprzedaż
i płatność

Kupimytwojsamochod.pl skupi wszystkie stare samochody

Dla kupimytwojsamochod.pl stare samochody to nie problem. Od ponad trzydziestu lat zajmujemy się profesjonalnym skupem aut. Nasze międzynarodowe doświadczenie pozwoliło nam wypracować gęstą sieć kontaktów, dzięki, którym możemy zawsze przedstawić wiążącą ofertę. Wystarczy wejść na stronę główną i wycenić stare samochody przy pomocy naszego narzędzia. Po wypełnieniu formularza, prześlemy wycenę na podany adres e-mail. Jest to tylko wstępna oferta, która może zostać zmieniona przez naszego lokalnego fachowca. Aby się z nim spotkać, wystarczy wybrać dogodny termin na naszej stronie lub skontaktować się z naszą infolinią. Wizyta trwa maksymalnie trzydzieści minut i składa się z dwóch etapów. W pierwszym dokonujemy oględzin pojazdu, a następnie odbywa się jazda próbna. Po pół godzinie otrzymujecie Państwo wiążącą ofertę z rzeczywistą ceną za stare samochody. Tylko od Państwa zależy, czy zgodzicie się na podpisanie umowy. Zawsze można zrezygnować ze współpracy bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów lub konsekwencji. Jeżeli zgodzicie się Państwo się na sprzedaż, przelejemy środki z transakcji na podany numer rachunku bankowego.

Można spokojnie zapomnieć o wszelkich formalnościach. Sami przygotujemy umowę kupna sprzedaży oraz wypowiemy umowę ubezpieczenia OC samochodu. Dokumenty potwierdzające możemy wysłać pocztą. Zapraszamy do sprawdzenia strony kupimytwojsamochod.pl. Już dzisiaj można wycenić za darmo swój samochód i dowiedzieć się ile można zyskać z naszą firmą.

Kupimy stare samochody od ręki

Wyceniając stare samochody bierzemy pod uwagę mnóstwo czynników. Niezależnie od posiadanej marki samochodu np. Audi, Skoda, Ford czy Fiat, możemy zagwarantować najwyższą cenę. Im więcej szczegółów zostanie nam podanych, tym lepszą cenę możecie Państwo uzyskać. Dodatkowy komplet opon lub ekskluzywne wyposażenie pojazdu mogą znacząco podwyższyć wartość pojazdu. Jeśli zapomnicie Państwo o podaniu takich danych, nasi profesjonalni eksperci sprawdzą wszystko, co do tej pory zostało pominięte i przedstawią gotową ofertę. Mamy oddziały w wielu miastach Polski m.in w Warszawie.

Jeżeli nie chcecie być Państwo dłużej być posiadaczami swoich czterech kół, zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Jako jedyni gwarantujemy, iż zawsze skupimy samochód, dbając przy tym o Państwa komfort. Aby sprzedać swoje stare samochody nie trzeba wysyłać nam e-maili, robić zdjęć, czy sprzątać auta. Nie trzeba wstydzić się uszkodzeń, które są efektem podeszłego wieku Państwa samochodu. Znamy potrzeby naszych klientów. Mamy ponad trzydziestoletnie krajowe, jak i międzynarodowe doświadczenie. Dbamy o markę i poziom świadczonego serwisu, dlatego zatrudniamy tylko najlepszych ekspertów, którzy zapewniają wysoką jakoś usług. Z nami sprzedaż niechcianego pojazdu będzie bezproblemowa, sprawna oraz przyniesie znaczące profity. Od dziś swoje stare samochody można szybko, sprawnie, bezpiecznie sprzedać we współpracy z nami. Kupimytwojsamochod.pl - Twój partner w natychmiastowej i pomyślnej sprzedaży samochodu.