Samochody powypadkowe – to trudna sprzedaż?

Samochody powypadkowe to ciężki do sprzedaży produkt na rynku wtórnym. Większość osób nie chce mieć auta, które brało udział w wypadku, a następnie zostało naprawione. Jeśli mają Państwo trudności w sprzedaży, kupimytwojsamochod.pl to najlepsze rozwiązanie, przyjmujemy uszkodzone samochody. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów - skupujemy wszystkie pojazdy bez względu na ich stan ogólny, przebieg, przegląd aktualny bądź nie.

Darmowa wycena w 3 krokach

Skupujemy samochody powypadkowe, uszkodzone bez względu na rdzę, rok produkcji oraz licznik przejechanych kilometrów. Jeśli więc mają Państwo samochody powypadkowe i chcą je Państwo wycenić, wystarczy zapoznać się z naszą ofertą lub zadzwonić na naszą infolinię. Chętnie przedstawimy naszą ofertę oraz odpowiemy na nurtujące pytania.

Bezpłatna wycena
online

Ostateczną cenę sprzedaży otrzymasz nie wychodząc z domu

Szybka sprzedaż
i płatność

Z nami łatwo jest sprzedać samochody powypadkowe

Kupimytwojsamochod.pl to firma z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem. Zdobyta przez te lata wiedza, pozwala nam na profesjonalną wycenę każdego auta, niezależnie od rodzaju producenta, czy modelu. Interesują nas wszystkie marki samochodów (np. Opel, Ford, Skoda, Volkswagen). Nieważne w jakim stanie technicznym są oferowane do sprzedaży samochody powypadkowe. Z chęcia je wycenimy. Nie odstrasza nas rdza, rysy na lakierze czy wgniecenia blachy.

Wystarczy w bezpłatnym formularzu na naszej stronie, podać dane auta i odesłać formularz do nas. Na jego podstawie sporządzimy pierwszą wycenę, jest ona bezpłatna i otrzymają ją Państwo na swój adres E-mail. Kolejnym krokiem są oględziny samochodu i jazda próbna. Nasza firma ma przedstawicielstwa w wielu miastach Polski, a więc umówienie terminu w najblizszym autoserwisie nie będzie problemem. Cała wizyta potrwa do trzydzistu minut. Następnie nasz fachowiec przedstawi ostateczną cenę, za którą skupimy samochody powypadkowe. Jeśli nie będą Państwo usatysfakcjonowani, można zrezygnować, a nasze drogi rozejdą się, bez ponoszenia jakichkolwiek konsekwencji. Jeżeli natomiast zdecydują się Państwo na podpisanie umowy, od razu orzymają Państwo przelew na swoje konto bankowe. Na życzenie klienta, po kilku dniach wyślemy dorgą pocztową dokumenty potwierdzające wymeldowanie ubezpieczenia OC, nie będzie zatem konieczności zajmowania się tym samemu.

Jeśli mają Państwo samochody powypadkowe , które nie są już potrzebne, wystarczy skontaktować się czym prędzej z nami. Gwarantujemy, że otrzymają Państwo najlepszy serwis, którego długo nie będzie można zapomnieć.

Kupimytwojsamochod.pl odkupi samochody powypadkowe

Dzięki kompleksowej usłudze, można sprzedać nam samochody powypadkowe podczas bardzo krótkiej procedury. Cały proces może zamknąc się nawet w ciągu 24 godzin. Jedyny dokument, jaki należy podpisać to umowa kupna-sprzedaży. Formalności sprowadzamy do niezbędnego minimum, tak aby nie obciążać klienta biurokracją.

Zawsze można sprzedać swoje samochody powypadkowe indywidualnie np. poprzez bezpłatne portale motoryzacyjne. Wiąże się to jednak z pisaniem oraz publikacją ogłoszeń. Będzie trzeba dokładnie opisać uszkodzenia lub informacje o wypadkach, które samochód miał w swojej przeszłości. Nikogo nie ominie wykonanie zdjęć oraz wizyty potencjalnych kupców. Prawdopodobnie z każdym z nich, będziesz trzeba odwiedzić warsztat samochodowy, w celu sprawdzenia stanu auta. Również umowa kupna-sprzedaży musi zawierać odpowiednie informacje. W innym przypadku można narazić się na późniejsze konsekwencje.

Czy wobec takich argeumntów nadal chcą Państwo dokonać samodzielnej sprzedaży? Czy nie lepiej powierzyć porces sprzedaży firmie z wieloletnim doświadczeniem, która profesjonalnie wyceni i od ręki odkupi samochód? Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz szybkie sfinalizowanie sprzedaży. Gotówkę przelejemy już tego samego dnia, a formalności załatwimy za Państwa.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania wystarczy zadzwonić na naszą specjalną infolinię. Nie ma konieczności wysłania zdjęć. Wystarczy jeden telefon lub mail. Konsultanci kupimytwojsamochod.pl chętnie pomogą wycenić samochody powypadkowe.