Bezpłatna wycena online
Nasze główne oddziały

Warszawa - Kraków - Łódź - Wrocław - Poznań - Gdańsk

Masz pytania?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od pon.-śr., pt. 10-19, cz. 14-19 oraz sob. 10-14.

Nasza Infolinia

22 731 65 75

 • Należność zostanie przelana na konto, natychmiast po podpisaniu umowy.
 • Nasze usługi są w 100% bezpłatne.
 • Wypowiadamy umowę ubezpieczenia OC samochodu – otrzymają Państwo zwrot niewykorzystanej części.

Auta powypadkowe i bezwypadkowe – kupimytwojsamochod.pl kupimy każde auto.

Każdy, kto jest właścicielem samochodu uszkodzonego czy powypadkowego i chce go sprzedać, powinien w pierwszej kolejności skontaktować się z nami. Kupujemy auta powypadkowe, bezwypadkowe, sprawne i uszkodzone. Kupimy również pojazd bez ważnego przeglądu technicznego, czyli taki, który nie jest dopuszczony do ruchu. Po co tracić czas na miejsca takie jak auto komis czy giełda samochodowa. Dodawać nowe ogłoszenia motoryzacyjne. Wycenimy każde auto, a następnie je odkupimy. Skupujemy auta powypadkowe i bezwypadkowe. Niezależnie od stanu technicznego i licznika. Niech nie szukają Państwo dłużej firmy, która skupuje auta powypadkowe - kupimytwojsamochod.pl skupuje wszystkie pojazdy. Mogą przekonać się Państwo sami - zapraszamy do współpracy. Sprzedaj auto z nami.

Usługi świadczone przez naszą firmę:

 • Pomoc w formalnościach
 • Natychmiastowa wpłata na konto
 • Ekspercka wycena samochodu
 • Szybkie i darmowe wypowiedzenie OC
 • Uczciwy i jasny proces sprzedaży

Jak inni klienci oceniają nasze usługi:

Jesteście profesjonalni oraz szybcy. Jestem zadowolony ze sprzedaży. (Krzysztof G.)
Nissan Qashqai, 2010 r
Nissan Qashqai, 2010 r
Golf 5 Variant, 2008 r
Golf 5 Variant, 2008 r
BMW X3, 2006 r
BMW X3, 2006 r
Wycena samochodu:
Nasze oddziały
Wybierz miasto:
 • » Warszawa
 • » Kraków
 • » Łódź
 • » Wrocław
 • » Poznań
 • » Gdańsk
Opinie klientów
Super proces wyceny, mili pracownicy i uczciwa cena. Na pewno będę polecał dalej. (Czarek W.)

Kupimytwojsamochod.pl skupujemy również auta powypadkowe

Stało się, chwila nieuwagi, pisk opon, zderzenie. Ktoś nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu. Teraz trzeba przygotować raport powypadkowy, protokół zdarzenia. Przed osobami biorącymi udział w stłuczce przynajmniej jedna wizyta w ubezpieczalni samochodowej i u mechanika. Jeżeli stłuczka była z Państwa winy, a nie wykupili Państwo ubezpieczenia AC to niestety trzeba będzie pokryć szkody na samochodzie powstałe w skutek zderzenia z własnej kieszeni. Auta powypadkowe często oprócz naprawy estetycznej wymagają sprawdzenia i ewentualnej wymiany części wewnętrznych. Wiąże się to z wysokimi kosztami. Bywa i tak, że naprawa samochodu nie jest możliwa, albo koszt naprawy jest wyższy niż wartość samochodu. Poza tym, nawet jeżeli uda się naprawić samochód, będzie miał on status taki sam jak inne auta powypadkowe. Jego wartość została obniżona w momencie stłuczki.

Kupimytwojsamochod.pl zajmuje się skupem wszystkich samochodów. Interesują nas samochody używane w każdym stanie technicznym. Kupimy auta powypadkowe i bezwypadkowe. Samochody marki BMW, Mercedes, Skoda, Audi i wiele, wiele innych. Jeżeli chcą Państwo sprzedać swój samochód zachęcamy do kontaktu z rzetelną i wiarygodną firmą. Wystarczy wycenić swoje auto na stronie kupimytwojsamochod.pl, a następnie umówić się na termin wizyty w jednym z naszych oddziałów. Na miejscu nasi specjaliści wycenią auto, uwzględniając wyposażenie dodatkowe i inne cechy samochodu, które mogą znacząco podwyższyć jego cenę. Auta powypadkowe i sprawne - skupimy każdy samochód niezależnie od jego stanu technicznego.

Kupimy każdy samochód - auta powypadkowe, sprawne i uszkodzone.

Rynek samochodów używanych rozwija się w bardzo szybkim tempie. Zainteresowaniem cieszą się samochody używane w każdym stanie. Dlaczego niektóre firmy skupują auta powypadkowe? Dlaczego auta powypadkowe mogą być dla firm skupujących samochody interesującym produktem? Przede wszystkim dlatego, że nawet jeżeli dany pojazd nie nadaje się do użytkowania można wykorzystać wciąż sprawne części, które nie zostały uszkodzone podczas zderzenia. Jeżeli stłuczka nie była duża, wystarczy wymienić uszkodzone części. Jeżeli nie chcą Państwo naprawiać samochodu we własnym zakresie, chcieliby Państwo go sprzedać i kupić nowy - nieuszkodzony pojazd - to wystarczy skontaktować się z nami. Kupimytwojsamochod.pl to firma, która zajmuje się skupem samochodów.

Kupimy auta powypadkowe i bezwypadkowe, niezależnie od marki i rocznika. Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem. Sprzedaż samochodu za pośrednictwem rzetelnej i wiarygodnej firmy. Wystarczy użyć bezpłatnego narzędzia do wyceny samochodu na stronie Kupimytwojsamochod.pl i sprawdzić jaka jest wartość samochodu. Następnie wyznaczyć termin wizyty w jednym z naszych oddziałów. Tam zostanie przedstawiona ostateczna oferta, oszacowana na podstawie pierwotnej wyceny oraz dodatkowego przeglądu samochodu. Należność za zakup samochodu przelejemy na konto w dniu podpisania umowy, co może mieć miejsce już podczas pierwszej wizyty! Czy jest sens dłużej się zastanawiać? Najlepiej skontaktować się z nami i sprzedać swoje auto za pośrednictwem profesjonalnej firmy Kupimytwojsamochod.pl. Niezawodny partner w sprzedaży samochodu.
Tak to działa
1. Wycena

Nasz rzeczoznawca wycenia samochód podczas wcześniej umówionej wizyty.

2. Płatność

Na podstawie wyceny rzeczoznawcy uzgadniamy cenę. Pieniądze otrzymują Państwo tuż po podpisaniu umowy.

3. Wypowiedzenie OC

Wypowiadamy za Państwa umowę ubezpieczenia OC samochodu i przesyłamy potwierdzenie.

Wycena samochodu: