Jak przygotowac się na internetowe aukcje samochodowe?

Internetowe aukcje samochodowe od zawsze cieszyły się sporą popularnością. Wiele serwisów ma je w swojej ofercie. Niestety tak zwane oferty „kup teraz“ mogą mieć zawyżone ceny, przez co kupujący nie decydują się na udział w aukcji. Kupimytwojsamochod.pl pozwala wycenić pojazd za darmo, bez ponoszenia dodatkowych kosztów i na podstawie realnych kryteriów oceny.

Darmowa wycena w 3 krokach

Pozwala to mieć pewność, że współpracuje się z profesjonalnym przedsiębiorstwem. Aukcje samochodowe są również niebezpieczne, gdyż można nieświadomie zataić wady, o których się nie wiedziało lub nie podać każdego szczegółu pojazdu. Tym samym narażamy się na pozwy sądowe, stratę cennego czasu oraz stres. Lepiej, zatem porzucić aukcje samochodowe. Zamiast nich zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Kupimy każde samochody używane, niezależnie od ich stanu technicznego lub wizualnego.

Bezpłatna wycena
online

Ostateczną cenę sprzedaży otrzymasz nie wychodząc z domu

Szybka sprzedaż
i płatność

Czy warto śledzić aukcje samochodowe?

Obecne aukcje samochodowe dają jedynie możliwość wystawienia ogłoszenia. Zadaniem sprzedającego jest przygotować treść oraz zdjęcia, które wzbudzą zainteresowanie potencjalnego nabywcy. Jednocześnie wystawiając ogłoszenia samochodowe , należy wiedzieć, jaką kwotę zaproponować. Zawsze istnieje ryzyko, poniesienia straty na sprzedaży.

Można również podać za wysoką kwotę, co odstraszy nabywców.

Nasza strona nie wymaga od sprzedającego jakichkolwiek nakładów pracy. Jego zadaniem jest wypełnić formularz, co zajmie jedynie pięć minut. Następnie ustalić termin wizyty w lokalnym oddziale. Oględziny oraz jazda próbna trwają jedynie trzydzieści minut. Po tym czasie przedstawiamy wiążącą ofertę, niezależnie od wyglądu auta czy wyposażenia. Można mieć auto niesprawne, uszkodzone lub nawet powypadkowe.

Jeśli pojazd ma nieaktualny przegląd techniczny lub jest w kilku miejscach skorodowany, również można się do nas zgłosić. Dajemy gwarancję przedstawienia oferty skupu, poprzedzoną darmową wyceną auta. Aukcje samochodowe nie dają gwarancji udanej sprzedaży pojazdu, po co więc tracić czas i czekać w nieskończoność na pieniądze ze sprzedaży? Dodatkowym utrudnieniem może być fakt posiadania mniej popularnej marki czy modelu auta. Kupimytwojsamochod.pl zaprasza do współpracy każdego kierowcę, niezależnie czy jest posiadaczem marki Audi, Mercedes czy Ford.

Jeśli do tej pory mieliście Państwo trudności ze sprzedażą swojego pojazdu, zostawcie aukcje samochodowe i sprawdźcie na naszą stronę kupimytwojsamochod.pl.

Po co aukcje samochodowe, gdy jest kupimytwojsamochod.pl!

Nasz serwis to nie to samo, co portale ogłoszeniowe czy aukcje samochodowe. Oferujemy profesjonalne usługi, które pozwalają na szybką i wygodną sprzedaż. Z nami nie trzeba martwić się formalnościami czy wyrejestrowaniem samochodu. Otaczamy opieką sprzedającego od momentu wyceny, aż do wypowiedzenia umowy ubezpieczenia OC pojazdu.

Cały proces sprzedaży może zamknąć się nawet w ciągu 24 godzin, dzięki czemu można szybko cieszyć się uzyskaną gotówką na koncie. Środki przelewamy zaraz po złożeniu podpisów na umowie kupna sprzedaży. Komisy, auto giełdy, aukcje samochodowe to powolna i mozolna droga do sprzedaży auta. Ogłoszenie o sprzedaży pojazdu wraz z upływem dni będzie niżej na liście, przez co tracimy możliwość szybkiej sprzedaży, a zatem również pieniądze wraz z upływem czasu i starzenia się pojazdu. Warto, zatem skorzystać z bezpłatnego narzędzia do wyceny na stronie kupimytwojsamochod.pl.

Nawet, jeśli Państwa pojazd nie jest dopuszczony do ruchu lub nie może zostać uruchomiony, można go u nas wycenić. Wystarczy przetransportować go do nas, a nasi pracownicy sprawdzą dokładnie jego stan. Jeśli nie wiecie Państwo jak załatwić przewóz, wystarczy skorzystać z pomocy z naszej infolinii. Pomożemy w każdej sytuacji. Sprzedaż auta nie musi być skomplikowana.

Z nami będzie to czysta formalność. Zatem to nie aukcje samochodowe, tylko kupimytwojsamochod.pl będzie lepszym partnerem sprzedaży. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.