Bezpłatna wycena online
Nasze główne oddziały

Warszawa - Kraków - Łódź - Wrocław - Poznań - Gdańsk

Masz pytania?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od pon.-śr., pt. 10-19, cz. 14-19 oraz sob. 10-14.

Nasza Infolinia

22 731 65 75

 • Należność zostanie przelana na konto, natychmiast po podpisaniu umowy.
 • Nasze usługi są w 100% bezpłatne.
 • Wypowiadamy umowę ubezpieczenia OC samochodu – otrzymają Państwo zwrot niewykorzystanej części.

Gdy zadajemy sobie pytanie „gdzie sprzedam szybko auto?”

Nosząc się od jakiegoś czasu z myślą „sprzedam auto”, warto zastanowić się nad tym, gdzie znaleźć kupca gotowego zapłacić satysfakcjonującą nas cenę. Prostą i korzystną odpowiedź na takie pytanie oferuje kupimytwojsamochod.pl. Wystarczy skontaktować się z naszą firmą i powiedzieć: sprzedam auto. Nasza firma skupuje wszystkie samochody, niezależnie od rocznika, ilości przejechanych kilometrów, marki lub modelu auta. Podążając za myślą „sprzedam auto szybko i bez zbędnych formalności” wystarczy wypełnić nasz darmowy formularz. Po jego odesłaniu, przesyłamy wstępną ofertę drogą e-mailową. Pozwoli to Państwu poznać rynkowe ceny aut używanych i umówić się na profesjonalną wycenę w jednym z naszych oddziałów. Tam fachowcy, zajmujący się ekspertyzami od lat, przeprowadzą diagnostykę oraz jazdę próbną, przedstawiając następnie indywidualną ofertę kupna samochodu. Kupimytwojsamochod.pl to zaufany partner w sprzedaży auta.

Usługi świadczone przez naszą firmę:

 • Profesjonalny skup aut
 • Natychmiastow przelew
 • Gratis wycena samochodu
 • Wypowiedzenie OC bez opłat
 • Brak prowizji i dodatkowych opłat

Jak inni klienci oceniają nasze usługi:

Fachowa wycena, szybka sprzedaż. Przelew środków od ręki. Cena w porządku. (Jacek T.)
Nissan Qashqai, 2010 r
Nissan Qashqai, 2010 r
Golf 5 Variant, 2008 r
Golf 5 Variant, 2008 r
BMW X3, 2006 r
BMW X3, 2006 r
Wycena samochodu:
Nasze oddziały
Wybierz miasto:
 • » Warszawa
 • » Kraków
 • » Łódź
 • » Wrocław
 • » Poznań
 • » Gdańsk
Opinie klientów
Fachowe doradztwo i zadowalająca cena, o wiele wyższa niż dotychczas proponowana przez innych handlarzy. (Maciej W.)

„Sprzedam auto na kupimytwojsamochod.pl” – czy to opłacalne?

Jeśli noszą się Pastwo z myślą „sprzedam auto z kupimytwojsamochod.pl”, nie ma na co czekać. Nasz skup aut to najlepszy sposób, aby szybko i bez zbędnych formalności sfinalizować transakcję. Dzięki naszym usługom nie muszą Państwo odkładać już na przyszłość planu „sprzedam auto”. Nasza firma oferuje darmową wycenę samochodu, formularz znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Wystarczy podać szczegółowe dane pojazdu, które pozwolą nam dokładnie oszacować wartość pojazdu. Następnie wyślemy Państwu wstępną wycenę na podany adres e­mail.

Dzięki doświadczeniu i skali prowadzonej przez nas działalności w wielu krajach europejskich, jesteśmy w stanie przedłożyć Państwu wyjątkowo atrakcyjną ofertę odzwierciedlającą bieżącą wartość rynkową pojazdu. Wystarczy powiedzieć sobie: sprzedam auto kompetentnej i uczciwej firmie. Jesteśmy zainteresowani zakupem każdego samochodu, niezależnie od marki, stanu technicznego, roku produkcji, czy przebiegu. Zapraszamy właścicieli aut Audi, Mercedes, Ford oraz wielu innych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wypracowanym technikom skupu samochodów używanych, możemy zaoferować Państwu indywidualne podejście oraz najlepszy serwis. Działamy kompleksowo i reagujemy bez zwłoki na wszelakie zapytania zainteresowanych. Przyjmujemy wszystkie typy samochodów, bez względu na to, czy są one używane, uszkodzone lub powypadkowe. Nie muszą Państwo przejmować się już robieniem zdjęć, tworzeniem tekstów ogłoszeń i umieszczaniem ich na darmowych portalach internetowych. Korzystając z naszych usług mogą Państwo zaoszczędzić sobie odbierania licznych telefonów i e­maili od potencjalnych kupców.

Sprzedam auto we współpracy z kupimytwojsamochod.pl

Sprzedaż samochodu nie jest z reguły łatwą sprawą. Trzeba poświęcić sporo czasu, aby stworzyć chwytliwe ogłoszenie z tytułem sprzedam auto. Wymaga to zrobienia mnóstwa zdjęć, a następnie czekania na telefony, odpisywania na zapytania zainteresowanych. W ten sposób bardzo często poświęcamy sporo czasu, nie mając przy tym żadnej gwarancji, że uda nam się sprzedać samochód na korzystnych warunkach. Wybierając naszą firmę, macie Państwo pewność dokonania szybkiej i bezpiecznej transakcji sprzedaży. Jesteśmy przedsiębiorstwem z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem, posiadamy wysoce wykwalifikowanych pracowników, którzy chętnie Państwu pomogą i odpowiedzą na wszelkie pytania. Zamiast rozważać alternatywne rozwiązania, warto powiedzieć po prostu „sprzedam auto”, a nasza firma zajmie się resztą. Państwa jedynym zadaniem będzie wypełnienie ankiety znajdującej się w na naszej stronie internetowej. Warto przy tym pamiętać, że wartość rynkowa samochodu zależy od bardzo wielu czynników, m.in. dodatkowego wyposażenia, rodzaju skrzyni biegów, mocy silnika, rodzaju paliwa. Im więcej dodatkowych informacji, tym korzystniejsza wycena. Po otrzymaniu oferty na skrzynkę e­mail, wystarczy umówić się na spotkanie w jednym z naszych oddziałów. Podczas spotkania nasz rzeczoznawca dokona oględzin auta oraz przeprowadzi jazdę próbną. Jeżeli zdecydują się Państwo na sprzedaż, przygotujemy wymagane dokumenty od ręki. Po złożeniu podpisów, przelejemy środki na Państwa rachunek bankowy. Zajmiemy się również wypowiedzeniem umowy ubezpieczenia OC. Wystarczy powiedzieć sprzedam auto, a kupimytwojsamochod.pl zajmie się resztą. Szybko, bezpiecznie i rzetelnie.
Tak to działa
1. Wycena

Nasz rzeczoznawca wycenia samochód podczas wcześniej umówionej wizyty.

2. Płatność

Na podstawie wyceny rzeczoznawcy uzgadniamy cenę. Pieniądze otrzymują Państwo tuż po podpisaniu umowy.

3. Wypowiedzenie OC

Wypowiadamy za Państwa umowę ubezpieczenia OC samochodu i przesyłamy potwierdzenie.

Wycena samochodu: