Poznaj cennik samochodów używanych z naszą pomocą

Chcąc znaleźć rzetelny i aktualny cennik samochodów używanych w internecie, trzeba często poświęcić temu sporo czasu. Nie każda wyszukiwarka stworzona do wyliczenia wartości samochodu, jest na bieżąco aktualizowana.

Darmowa wycena w 3 krokach

Część z nich nie posiada możliwości sprawdzenia wartości konkretnego auta. Dużo prostszym rozwiązaniem jest elektroniczny cennik samochodów używanych udostępniony na naszej stronie. Prowadzimy skup aut używanych i udostępniamy darmowo profesjonalne narzędzie, dzięki któremu darmowa wycena samochodu jest szybka i prosta.

Wysoką jakość oferowanej przez nas usługi zapewnia przeprowadzana stale aktualizacja cen poszczególnych modeli i roczników. Nasz formularz wyceny online jest dostosowany do niemal wszystkich modeli samochodów. Jeśli zdarzy się, że wyceniany przez pojazd nie znajduje się w naszej bazie danych, prześlemy Ci spersonalizowaną ofertę przygotowaną przez naszych ekspertów od ręki.

Bezpłatna wycena
online

Ostateczną cenę sprzedaży otrzymasz nie wychodząc z domu

Szybka sprzedaż
i płatność

Co ma wpływ na cennik samochodów używanych?

Istnieje wiele czynników, które mają wpływ na cennik samochodów używanych. Kluczowymi cechami są zazwyczaj: ilość przejechanych kilometrów, rok produkcji auta i jego stan techniczny. Wpływ może mieć również dodatkowe lub ekskluzywne wyposażenie oraz stan lakieru czy opon. Może się zdarzyć, że po obejrzeniu samochodu zainteresowany jego zakupem handlarz się wycofa.

Sytuacje tego typu narażają Cię na niepotrzebną stratę czasu. Kupimytwojsamochod.pl gwarantuje zakup każdego oojazdu - bez względu na jego stan zewnętrzny jak i wewnętrzny.

W kontaktach z naszą firmą pozostajesz jedyną stroną, która decyduje o przeprowadzeniu sprzedaży, bądź rezygnacji z niej. Do momentu podpisania dokumentów, możesz zrezygnować ze sprzedaży nie ponosząc przy tym żadnych ani kosztów.

Cennik samochodów używanych przygotowywany przez lokalnych właścicieli niedużych autokomisów lub skupów jest zazwyczaj mocno zaniżany, gdyż model biznesowy tych firm, ze względu na ich mały rozmiar, nastawiony jest przede wszystkim na wysoką marżę. Również trudności natury formalnej związane ze sprzedażą poszczególnych pojazdów mogą prowadzić do zaniżenia ich wyceny.

Wspomniane tu kwestie utrudniają w istotny sposób sprawne przeprowadzenie procesu sprzedaży. Dzięki nam nie musisz martwic się już o wycenę wartości auta, sprawdzenie jego stanu technicznego, czy przygotowanie go do prezentacji potencjalnym kupcom. Wystarczy kilka prostych kroków, by za pomocą internetu oraz w trakcie zarezerwowanego online terminu wycenić i sprzedać swój samochód prosto, bezpiecznie i od ręki.

Brzmi nieprawdopodobnie? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kupimytwojsamochod.pl.

Cennik samochodów używanych na kupimytwojsamochod.pl

Nasz cennik samochodów używanych jest dostępny na naszej stronie głównej. Oferujemy szybką wycenę pojazdów online połączoną z ostatecznym określeniem wartości auta w jednej z naszych placówek. Wystarczy, że po wypełnieniu formularza umówisz się na wizytę z naszym ekspertem.

W jej trakcie nasz wykwalifikowany personel oceni fachowo realną wartość auta, która może przekraczać pierwotną wycenę wykazaną przez nasz cennik samochodów używanych. Dzieje się tak na przykład, jeśli wyceniany pojazd posiada dodatkowe wyposażenie.

Kierując się wymogami prawnymi w trakcie każdej transakcji przygotowujemy i podpisujemy dokument znany jako umowa kupna sprzedaży samochodu. Mając na względzie bezpieczeństwo przeprowadzanej transakcji, płatności za zakupione auto regulujemy wyłącznie przelewem jeszcze w dniu podpisania umowy.

Tym, co wyróżnia nas na tle konkurentów jest szybkość działania i natychmiastowe przedstawienie propozycji zakupu pojazdu, tuż po jego obejrzeniu. Dodatkowym atutem jest to, że sprzedając nam swój samochód oszczędzasz czas potrzebny wypełnienia pozostałych formalności - wypowiemy za Ciebie umowę ubezpieczenia OC pojazdu.

Nie ma dla nas znaczenia marka auta - Audi, Skoda, Ford oraz wielu innych. Naszych fachowców na pewno zainteresują również rzadko spotykane marki, czy modele. Nie jest dla nas problemem, jeśli zapomniałeś o ostatnim przeglądzie technicznym. Kupimy Twoje auto nawet, jeśli nie jest sprawne i wymaga zezłomowania. Oferujemy zakup każdego auta za uczciwą, atrakcyjną cenę.

Już dziś możesz sprawdzić cennik samochodów używanych na naszej stronie i poznać wartość swojego auta od ręki!