Bezpłatna wycena online
Nasze główne oddziały

Warszawa - Kraków - Łódź - Wrocław - Poznań - Gdańsk

Masz pytania?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od pon.-śr., pt. 10-19, cz. 14-19 oraz sob. 10-14.

Nasza Infolinia

22 731 65 75

 • Należność zostanie przelana na konto, natychmiast po podpisaniu umowy.
 • Nasze usługi są w 100% bezpłatne.
 • Wypowiadamy umowę ubezpieczenia OC samochodu – otrzymają Państwo zwrot niewykorzystanej części.

Jak wybrać najlepszy auto komis Warszawa

Na terenie stolicy działa wiele auto komisów Warszawa. Chcąc sprzedać pojazd, wielu kierowców decyduje się na wstawienie auta właśnie do komisu. W ten sposób chcą uniknąć marnowania czasu na umieszczanie ogłoszeń oraz odwiedzaniu giełd samochodowych. Jeśli natomiast decydujemy się na sprzedaż indywidualną, np. poprzez ogłoszenia internetowe, to auto komisy Warszawa będą niewątpliwie stanowiły dużą konkurencję dla naszej oferty, gdyż firmy działające na rynku również korzystają z tych stron. Warto zatem zastanowić się czy nie lepiej jest zrezygnować zarówno z usług auto komisu Warszawa jak również portali internetowych i sprzedać samochód renomowanej firmie. Kupimytowjsamochod.pl od trzech dekad zajmuje się profesjonalną wyceną pojazdów osobowych, gwarantując przy tym odkup każdego samochodu jednocześnie zapewnia najwyższe ceny samochodów .

Usługi świadczone przez naszą firmę:

 • Szybki przelew środków
 • Rzetelna wycena pojazdu
 • Darmowe wypowiedzenie OC
 • Bezpieczeństwo transakcji
 • Skup samochodów

Jak inni klienci oceniają nasze usługi:

Fachowe doradztwo i zadowalająca cena, o wiele wyższa niż dotychczas proponowana przez innych handlarzy. (Paweł K.)
Nissan Qashqai, 2010 r
Nissan Qashqai, 2010 r
Golf 5 Variant, 2008 r
Golf 5 Variant, 2008 r
BMW X3, 2006 r
BMW X3, 2006 r
Wycena samochodu:
Nasze oddziały
Wybierz miasto:
 • » Warszawa
 • » Kraków
 • » Łódź
 • » Wrocław
 • » Poznań
 • » Gdańsk
Opinie klientów
Polecam z czystym sumieniem. Chciałem szybko i sprzedać samochód i tak samo szybko otrzymać za niego zapłatę - dzięki wam udało mi się to zrealizować! (Krzyszfof B.)

Koniec z potrzebą szukania auto komisów Warszawa

Jeśli chcecie Państwo szybko i skutecznie sprzedać swój pojazd nie oddawajcie samochodów do auto komisów Warszawa. Wystarczą trzy proste kroki, które pozwolą na jego sprzedaż z naszą firmą. Pierwszym z nich jest samodzielna wycena na stronie poprzez bezpłatny formularz. Dzięki temu będziemy mogli przesłać Państwu naszą wstępna ofertę. Pozwoli to przejść do drugiego etapu, którym jest umówienie się na dogodny dla Państwa termin wyceny w naszym oddziale. Nasi fachowcy wycenią auto powtórnie z uwzględnieniem wyposażenia dodatkowego oraz wszelkich czynników mogących mieć wpływ na zwiększenie wartości samochodu. W przeciwieństwie do wielu auto komisów Warszawa nie pobieramy opłat ani prowizji. Nawet jeśli nie zdecydujecie się Państwo na sprzedanie nam swojego pojazdu, nie pobierzemy żadnych opłat ani prowizji.

Jeśli natomiast po przedstawieniu wyceny przez naszego pracownika zdecydujecie się Państwo na podpisanie przygotowanej indywidualnie umowy sprzedaży, możecie mieć pewność ze środki zostaną przelane jeszcze tego samego dnia. Dodatkowo zajmiemy się wypowiedzeniem umowy ubezpieczenia OC sprzedawanego auta, dzięki czemu niewykorzystana część ubezpieczenia zostanie Państwu zwrócona. Czy mając możliwość skorzystania z takich zalet warto nadal brać pod uwagę auto komisy Warszawa? Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty oraz opinii klientów, którzy skorzystali z naszych usług. Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem, dlatego w razie wątpliwości konsultanci z infolinii chętnie odpowiedzą na Państwa pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Zamiast auto komis Warszawa, kupimytwojsamochod.pl

Auto komisy Warszawa wystawiają w głównej mierze pojazdy nieuszkodzone, które łatwiej jest sprzedać. Rzadko który klient chce remontować lub naprawiać nowy samochód. Jeśli jesteście Państwo posiadaczami samochodów uszkodzonych lub powypadkowych, ich sprzedaż może się znacząco wydłużyć lub w ogóle nie powieść. W tym wypadku tracicie państwo pieniądze, gdyż samochody z każdym dniem tracą na wartości. Dodatkowo doliczyć trzeba opłaty ubezpieczenia OC, które nadal musi być opłacane. Niestety żaden auto komis Warszawa nie może zagwarantować, że znajdzie się kupiec, który odkupi Państwa pojazd za cenę, którą będzie satysfakcjonującea. Jeśli zatem nie chcecie Państwo sprzedawać samochodu indywidualnie, poprzez wystawiania ogłoszeń w internecie lub specjalistycznych gazetach, sprawdźcie ofertę kupimytwojsamochod.pl.Najepiej skorzystać z naszej darmowej wyceny już teraz. Bez wychodzenia z domu możecie Państwo poznać zarys naszej ceny oraz umówić się na termin przeglądu. Te dwa proste kroki pozwolą na szybką i korzystną sprzedaż każdego samochodu osobowego. Odkupujemy wszystkie samochody używane, uszkodzone, powypadkowe, jak również przeznaczone do kasacji czy auto złom. Nie ma dla nas znaczenia ilość przejechanych kilometrów, czy rok produkcji pojazdu. Nawet gdy samochód nie ma aktualnego przeglądu technicznego, będziemy mogli zaproponować jego zakup, gdyż każdy pojazd ma dla nas wartość.Nie szukajcie Państwo zatem w internecie auto komisów Warszawa. Zaufajcie profesjonalistom z międzynarodowym, trzydziestoletnim doświadczeniem. Kupimytwojsamochod.pl – partner w sprzedaży każdego samochodu.
Tak to działa
1. Wycena

Nasz rzeczoznawca wycenia samochód podczas wcześniej umówionej wizyty.

2. Płatność

Na podstawie wyceny rzeczoznawcy uzgadniamy cenę. Pieniądze otrzymują Państwo tuż po podpisaniu umowy.

3. Wypowiedzenie OC

Wypowiadamy za Państwa umowę ubezpieczenia OC samochodu i przesyłamy potwierdzenie.

Wycena samochodu: