Bezpłatna wycena online
Nasze główne oddziały

Warszawa - Kraków - Łódź - Wrocław - Poznań - Gdańsk

Masz pytania?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od pon.-śr., pt. 10-19, cz. 14-19 oraz sob. 10-14.

Nasza Infolinia

22 731 65 75

 • Należność zostanie przelana na konto, natychmiast po podpisaniu umowy.
 • Nasze usługi są w 100% bezpłatne.
 • Wypowiadamy umowę ubezpieczenia OC samochodu – otrzymają Państwo zwrot niewykorzystanej części.

Skup aut powypadkowych – najkorzystniej tylko u nas!

Jesteście Państwo posiadaczami samochodu powypadkowego, uszkodzonego lub samochodu sportowego i interesuje Was skup aut powypadkowych? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy firmą prowadzącą skup samochodów powypadkowych jak i bezwypadkowych. Kupimy samochód w każdym stanie technicznym. Interesują nas wszystkie marki m.in. Ford, Opel, BMW, Skoda czy Audi. Prowadzimy nie tylko skup aut powypadkowych, ale również skup pojazdów sprawnych, nieuszkodzonych. W celu dokonania wyceny wartości swojego samochodu, wystarczy skorzystać z bezpłatnego narzędzia online. Następnie skontaktować się z nami i odwiedzić jeden z naszych oddziałów. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami, związanymi z wypowiedzeniem umowy ubezpieczenia OC. Nie warto się zastanawiać, ani chwili dłużej. Prowadzimy również skup aut powypadkowych! Kupimytwojsamochod.pl - Twój partner w sprzedaży.

Usługi świadczone przez naszą firmę:

 • Natychmiastowa wpłata na konto
 • Ekspercka wycena samochodu
 • Szybkie i darmowe wypowiedzenie OC
 • Uczciwy i jasny proces sprzedaży
 • Pomoc w formalnościach

Jak inni klienci oceniają nasze usługi:

Fachowo i szybko. Infolinia zawsze dobrze poinformowana. Z łatwością zmieniłem termin spotkania w placówce KTS. Polecam. (Artur B.)
Nissan Qashqai, 2010 r
Nissan Qashqai, 2010 r
Golf 5 Variant, 2008 r
Golf 5 Variant, 2008 r
BMW X3, 2006 r
BMW X3, 2006 r
Wycena samochodu:
Nasze oddziały
Wybierz miasto:
 • » Warszawa
 • » Kraków
 • » Łódź
 • » Wrocław
 • » Poznań
 • » Gdańsk
Opinie klientów
Szybka sprzedaż - to na co najbardziej liczyłem przebiegło wyjątkowo pomyślnie. Bezpłatna wycena online, później w oddziale przez przesympatycznego Pana mechanika. Polecam! (Marek K.)

Kupimytwojsamochod.pl - prowadzimy profesjonalny skup aut powypadkowych i bezwypadkowych

Podejmując decyzję o zakupie samochodu na kredyt, zapewne najważniejszym aspektem do rozważenia, była kwota oraz raty kredytu. Mało kto zastanawia się nad tym, co się stanie, jeżeli kredytowany samochód ulegnie wypadkowi lub kolizji. Samochód nie nadaje się do użytkowania, a kredyt bez względu na okoliczności trzeba spłacić. W takiej sytuacji znajduje się bardzo wielu polskich kierowców. Kupimytwojsamochod.pl wychodzi na przeciw oczekiwaniom takich właśnie klientów. Prowadzimy również skup aut powypadkowych. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z przejęciem kredytowania. Jeżeli chcielibyście Państwo sprzedać swój samochód powypadkowy i otrzymać za niego korzystną cenę, powinniście skorzystać z naszych usług.

Rynek motoryzacyjny jest bardzo szeroko rozwinięty. Istnieje wiele firm oferujących skup aut powypadkowych, a jedyną rzeczą, która należy zrobić to wybrać najlepsze przedsiębiorstwo. Kupimytwojsamochod.pl prowadzi skup aut powypadkowych i bezwypadkowych oraz zajmuje się wyceną wartości pojazdów od ponad 30 lat. Mamy bogate międzynarodowe doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Zatrudniamy kadrę wysoko wyspecjalizowanych fachowców, którzy samochodami zajmują się na co dzień. Wszystko po to, aby spełnić oczekiwania naszych najbardziej wymagających klientów. Kupimy samochód w każdym stanie technicznym, wizualnym, niezależnie od marki, modelu czy stanu licznika przejechanych kilometrów. Zapraszamy właścicieli marek BMW, Mercedes czy Skoda. Wycenimy wartość samochodu i na tej podstawie przedstawimy atrakcyjną ofertę. Jednakże w każdej chwili można zrezygnować ze współpracy z nami.

Kupimytwojsamochod.pl skup aut powypadkowych - zapewniamy bezpieczeństwo transakcji!

Handlarze samochodów używanych, zarówno powypadkowych jak i bezwypadkowych stosują różne praktyki by tylko umiejętnie zatuszować niedoskonałości sprzedawanych pojazdów. Cofanie licznika, podrabianie książeczek serwisowych, remont samochodu powypadkowego i wydanie go do sprzedaży jako pojazdu bezwypadkowego. Przerabianie samochodów sprowadzonych z Anglii, sprzedawanie ich ze sfałszowanymi dokumentami jako samochody sprowadzone z Niemiec. Zaniżanie wartości rynkowej samochodu w celu unikania uiszczania opłat podatkowych. W takiej sytuacji kupujący nabywa pojazd będący przedmiotem przestępstwa skarbowego. Istnieje wiele firm prowadzących skup aut powypadkowych. Nie wszystkie jednak stosują uczciwe praktyki. Z tego powodu sprzedaż samochodu używanego nie jest prosta. Jeżeli chcecie Państwo sprzedać samochód na własną rękę, będziecie musieli przekonać wszystkich potencjalnych klientów, o tym, że wspomniane wyżej praktyki nie były stosowane w przypadku Państwa auta.

Zamiast zmagać się powyższymi trudnościami, można sprzedać samochód za naszym pośrednictwem. Wycenimy bezpłatnie i profesjonalnie wartość samochodu, a następnie przedstawimy atrakcyjną cenowo ofertę. Prowadzimy skup aut powypadkowych, bezwypadkowych oraz uszkodzonych. Nabywamy wszystkie używane samochodowy osobowe niezależnie od marki, modelu czy stanu licznika przejechanych kilometrów. Również rodzaj producenta nie ma wpływu na naszą decyzję, mogą być to marki BMW, Skoda, Ford czy Mercedes. Skupujemy również auta z każdyn silnikiem diesla, benzynowym lub nawet na gaz. Kupimytwojsamochod.pl – profesjonalny skup aut powypadkowych działający w całej Polsce.
Tak to działa
1. Wycena

Nasz rzeczoznawca wycenia samochód podczas wcześniej umówionej wizyty.

2. Płatność

Na podstawie wyceny rzeczoznawcy uzgadniamy cenę. Pieniądze otrzymują Państwo tuż po podpisaniu umowy.

3. Wypowiedzenie OC

Wypowiadamy za Państwa umowę ubezpieczenia OC samochodu i przesyłamy potwierdzenie.

Wycena samochodu: