Bezpłatna wycena online
Nasze główne oddziały

Warszawa - Kraków - Łódź - Wrocław - Poznań - Gdańsk

Masz pytania?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od pon.-śr., pt. 10-19, cz. 14-19 oraz sob. 10-14.

Nasza Infolinia

22 731 65 75

 • Należność zostanie przelana na konto, natychmiast po podpisaniu umowy.
 • Nasze usługi są w 100% bezpłatne.
 • Wypowiadamy umowę ubezpieczenia OC samochodu – otrzymają Państwo zwrot niewykorzystanej części.

Jak znaleźć dobry skup samochodów powypadkowych?

Chcąc sprzedać auto, które brało udział w wypadku, wybieramy zazwyczaj darmowe ogłoszenia samochodowe . Jednakże nie jest to optymalne rozwiązanie, gdyż anons tego typu może się wyróżniać negatywnie na tle pozostałych ogłoszeń. Najlepszym rozwiązaniem byłby skup samochodów powypadkowych. Jak jednak znaleźć taki, który spełni nasze oczekiwania finansowe? Kupimytwojsamochdo.pl oferuje skup samochodów powypadkowych oraz uszkodzonych. Skupujemy wszystkie auta, niezależnie od marki lub modelu pojazdu. Nasze trzydziestoletnie doświadczenie oraz szeroki zakres prowadzonej działalności sprawiają, że możemy pozwolić sobie na zakup każdej marki m.in. Audi, Mercedes, Opel lub nawet mniej popularnych modeli samochodów. Jednocześnie możemy zaoferować najlepszą cenę, w przeciwieństwie do innych firm oferujących skup samochodów powypadkowych.

Usługi świadczone przez naszą firmę:

 • Wypowiedzenie OC bez opłat
 • Brak prowizji i dodatkowych opłat
 • Profesjonalny skup aut
 • Natychmiastow przelew
 • Gratis wycena samochodu

Jak inni klienci oceniają nasze usługi:

Wycena przebiegła szybko i dokładnie. Serwisanci byli bardzo pomocni. (Barbara M.)
Nissan Qashqai, 2010 r
Nissan Qashqai, 2010 r
Golf 5 Variant, 2008 r
Golf 5 Variant, 2008 r
BMW X3, 2006 r
BMW X3, 2006 r
Wycena samochodu:
Nasze oddziały
Wybierz miasto:
 • » Warszawa
 • » Kraków
 • » Łódź
 • » Wrocław
 • » Poznań
 • » Gdańsk
Opinie klientów
Grzeczna i punktualna obsługa. Wycena przebiegła w ciągu 20 minut. Zarówno przegląd jak i jazda próbna były fachowe. Środki na koncie już po 2 dniach. (Mikołaj L.)

Dlaczego warto odwiedzić nasz skup samochodów powypadkowych?

Chcąc sprzedać pojazd, którym mieliście Państwo wypadek lub stłuczkę, radzimy odwiedzić nasz skup samochodów powypadkowych. Wystarczy zacząć od wejścia na naszą stronę główną i wypełnienia formularza wyceny. Im więcej szczegółów zostanie w nim podane, tym dokładniejsza będzie wycena wstępna wysłana przez naszego pracownika e­mailem. Następnym krokiem jest ustalenie terminu wizyty w naszym autoserwisie. Dzięki temu spotkaniu nasi eksperci będą mogli ocenić faktyczny stan auta oraz odbyć jazdę próbną, jeśli pozwala na to stan techniczny. Wizyta w naszej placówce pozwoli również uwzględnić w ostatecznej wycenie wyposażenie dodatkowe, bądź inne czynniki wpływające korzystnie na cenę. Gwarantujemy, że niezależnie od stanu samochodu, nasz skup samochodów powypadkowych po zakończonym przeglądzie przedstawi Państwu ofertę odkupienia pojazdu.

Możecie mieć Państwo samochód lekko lub mocno uszkodzony, nawet niejeżdżący, nienadający się do naprawy pojazd. Zajmiemy się również wyceną takiego auta. Skup samochodów powypadkowych kupimytwojsamochod.pl znajdzie zastosowanie dla każdego pojazdu. Naszym dodatkowym atutem jest to, iż nasz cały proces wyceny i sprzedaży jest dla Państwa zupełnie darmowy. Nawet, jeśli w którymś momencie rozmyślicie się Państwo, lub uznacie, że istnieją lepsze możliwości sprzedaży, możecie Państwo zrezygnować ze sprzedaży. Nie będziemy wymagać od Państwa poniesienia żadnych kosztów czy prowizji. W przypadku wątpliwości lub pytań możecie zwrócić się Państwo po pomoc do Biura Obsługi Klienta.

Skup samochodów powypadkowych przez kupimytwojsamochod.pl

Działamy na terenie całej Polski, tak więc bez problemu znajdziecie Państwo najbliższy skup samochodów powypadkowych. Nasi lokalni przedstawiciele z chęcią przedstawią Państwu naszą ofertę zakupu pojazdu. Jeżeli zdecydujecie się ją Państwo zaakceptować, przygotujemy umowę kupna­sprzedaży. Pieniądze zostaną przekazane ekspresowo. Dbając o komfort oraz bezpieczeństwo przelejemy je, po złożeniu podpisów, na konto bankowe. Dzięki temu gwarantujemy, że transakcja jest w stu procentach bezpieczna oraz uczciwa. Nie narażacie się przez to Państwo na ewentualny rabunek, bądź nieuczciwość kontrahenta i możecie spokojnie wrócić do domu. Nasz skup samochodów powypadkowych zajmie się również wypowiedzeniem umowy ubezpieczenia OC auta. Dzięki temu uzyskacie Państwo zwrot niewykorzystanej części. Na życzenie klienta przesyłamy potwierdzeni wypowiedzenia ubezpieczenia do domu.

Nasz skup samochodów powypadkowych oferuje kompleksową opiekę klienta. Oznacza to, że możecie Państwo zapomnieć o robieniu zdjęć, wypełnianiu ogłoszeń na darmowych portalach. Nie musicie również sprzątać samochodu lub umawiać się na niekończące się wizyty z potencjalnymi kupcami. Warto pamiętać, że im dłużej auto czeka na kupca, tym szybciej traci na wartości. Warto, więc podjąć szybką decyzję o sposobie sprzedaży. Najlepiej zrobić to z firmą, która ma ponad trzy dekady doświadczenia w skupie pojazdów. Zaczynając współpracę z nami nic Państwo nie ryzykujecie. Wszystkie usługi są zupełnie darmowe, a oferowane ceny są zgodne z cenami oferowanymi na międzynarodowym rynku samochodowym.
Tak to działa
1. Wycena

Nasz rzeczoznawca wycenia samochód podczas wcześniej umówionej wizyty.

2. Płatność

Na podstawie wyceny rzeczoznawcy uzgadniamy cenę. Pieniądze otrzymują Państwo tuż po podpisaniu umowy.

3. Wypowiedzenie OC

Wypowiadamy za Państwa umowę ubezpieczenia OC samochodu i przesyłamy potwierdzenie.

Wycena samochodu: