Koniec z serwisami oferującymi darmowe ogłoszenia motoryzacyjne!

Macie Państwo dość własnego auta? Potrzebujecie zmienić swój środek transportu? Potrzebujecie innego modelu, rodzaju samochodu lub chcecie pozbyć się samochodu, który posłużył już wystarczającą ilość czasu? Jeśli więc zastanawiacie się nad sprzedażą własnego auta, nie ogłaszajcie się w serwisach oferujących darmowe ogłoszenia motoryzacyjne. Skorzystajcie z możliwości, jakie dają usługi kupimytowjsamochod.pl!

Bezpłatna wycena online
Twojego samochodu

Darmowe ogłoszenia motoryzacyjne są oczywiście bezpłatne, zatem nie będziecie musieli Państwo zapłacić za zgłoszenie sprzedaży swojego auta. Jednak możecie też nic nie zyskać. Darmowe ogłoszenia motoryzacyjne mogą okazać się zawodne, gdyż odpowiedni kupiec może się nie zgłosić. Nasza firma gwarantuje, że zajmie się zakupem każdego auta, które właściciele chcą sprzedać. Nie trzeba tracić czasu na wystawianie ogłoszeń na forach. Wystarczy, że skontaktujecie się Państwo z kupimytwojsamochod.pl! Nie oferujemy skupu aut za gotówkę ale przelew bankowy jest wysyłany tego samego dnia co podpisanie umowy.

Bezpłatna wycena
online

Ostateczną cenę sprzedaży otrzymasz nie wychodząc z domu

Szybka sprzedaż
i płatność

Darmowe ogłoszenia motoryzacyjne, to stara forma sprzedaży, od teraz warto korzystać z kupimytwojsamochod.pl!

Serwisy oferujące darmowe ogłoszenia motoryzacyjne proponują sprzedaż aut, po umieszczeniu ogłoszenia ze zdjęciem pojazdu, głównie w internecie. W taki sposób, nie każdy samochód może być sprzedany. Dodatkowo, w serwisach oferujących darmowe ogłoszenia motoryzacyjne, zazwyczaj brak kalkulatorów wyceny. Nie mamy również pewności, kto odpowie na nasze ogłoszenie. Może zdarzyć się, że potencjalny kupiec będzie chciał mocno zbić cenę auta lub nawet nie pojawi się na wcześniej umówionym spotkaniu, w celu obejrzenia pojazdu.

My natomiast kupimy każde auto. Państwa samochód może być używany, w dobrym stanie, ale również uszkodzony czy powypadkowy. Skupimy także auta nadające się na złom. Nie trzeba, więc wstawiać żadnych anonsów na strony, które zawierają darmowe ogłoszenia motoryzacyjne. Wystarczy wypełnić darmowy formularz na naszej stronie głównej. Pozwoli nam to na wysłanie darmowej wyceny e-mailem. Kolejnym krokiem wyceny są dokładne oględziny. Sprawdzenie stanu technicznego auta oraz jazda próbna, w celu ocenienia sprawności pojazdu, odbywa się w jednym z naszych oddziałów m.in. w Warszawie. Wycena w punkcie jest dokładniejsza i rzetelniejsza niż wycena dokonana online. Cena samochodu może wzrosnąć, np. w przypadku, gdy ma on dodatkowe wyposażenie czy dwa komplety opon zimowych i letnich. Nasz proces wyceniania pozwoli już w ciągu 24 godzin, poznać Państwu rzetelną wartość auta lub nawet dokonać jego sprzedaży.

Koniec z serwisami zawierającymi darmowe ogłoszenia motoryzacyjne!

Będąc posiadaczem auta zaniedbanego, podniszczonego lub porysowanego można spokojnie zapomnieć o serwisach oferujących darmowe ogłoszenia motoryzacyjne. Tam auta uszkodzone lub w gorszym stanie nie cieszą się zbytnią popularnością. Kupimytwojsamochod.pl skupuje wszystkie pojazdy osobowe. Nasza firma nabywa wszystkie marki oraz modele aut m.in. Audi, Volkswagen, Skoda. Przedmiotem transakcji mogą być również pojazdy nieposiadające aktualnego przeglądu technicznego. Nie jest dla nas problemem duży przebieg licznika, ani rok produkcji auta. Gwarantujemy dodatkowo rzetelną wycenę auta, poprzedzoną dokładnym przeglądem.

Darmowe ogłoszenia motoryzacyjne są bezpłatne, ale operacje finansowe często są gotówkowe. Oznacza to, że sprzedając indywidualnie, trzeba liczyć się z przewozem gotówki oraz ryzykiem oszustwa lub nawet rabunku. Nasza firma dba o bezpieczeństwo klientów oraz swoich pracownikóe, dlatego po podpisaniu umowy, od razu przelejemy środki na konto bankowe. Darmowe ogłoszenia motoryzacyjne nie zawsze też gwarantują możliwość odstąpienia od umowy. U nas jest to możliwe na każdym jej etapie, także po dokonaniu oględzin i wyceny. Należy podkreślić, że rezygnacja nie wiąże się z żadnymi opłatami.

Cieszymy się ogromną popularnością wśród międzynarodowych klientów. Możemy poszczycić się ponad trzydziestoletnim doświadczeniem oraz współpracą z najlepszymi specjalistami w dziedzinie motoryzacyjnej. Na bieżąco ulepszamy swoje usługi, co pozwala nam na oferowanie najlepszego serwisu. Warto pamiętać, że współpraca z nami to gruntowna opieka klienta oraz pomoc infolinii od poniedziałku do soboty. Mając wątpliwości wystarczy skontaktować się z profesjonalnym działem obsługi klienta kupimytwojsamochod.pl