Jak wycena aut wpływa na sprzedaż?

W życiu każdego kierowcy przychodzi moment, w którym decyduje się on na sprzedaż samochodu. Może być to spowodowane wypadkiem samochodowym, wiekiem pojazdu lub chęcią zmiany na auto, które lepiej pasuje do aktualnej sytuacji życiowej.

Darmowa wycena w 3 krokach

Aby dokonać udanej sprzedaży, która pozwoli uzyskać środki na kolejny pojazd, potrzebna jest wycena aut. Jeśli nie wiecie Państwo jak powinna przebiec prawidłowo wycena aut, powinniście pomyśleć o zwróceniu się do profesjonalistów.

Nasza firma od ponad trzech dekad zajmuje się ekspertyzą oraz skupem pojazdów osobowych wszystkich modeli oraz marek. Wycena aut z kupimytwojsamochod.pl to szybki, prosty i bezpłatny proces. Dodatkowo macie Państwo możliwość sprzedać nam swoje auto i skorzystać z szybkiej płatności już w ciągu 24 godzin.

Bezpłatna wycena
online

Ostateczną cenę sprzedaży otrzymasz nie wychodząc z domu

Szybka sprzedaż
i płatność

Bezpłatna wycena aut na kupimytwojsamochod.pl

Wycena auta na naszej stronie jest całkowicie bezpłatna i łatwa do przeprowadzenia. Wystarcza trzy proste kroki, aby dowiedzieć się ile wart jest Państwa pojazd. Na samym początku należy wypełnić formularz online, w którym podaje się dane pojazdu oraz adres e­mail, który posłuży naszym pracownikom do odesłania wstępnej oferty cenowej.

Wycena online przedstawia wartość typowego pojazdu w danej klasie, nie uwzględnia jednak ewentualnego wyposażenia dodatkowego pojazdu, lub jego dokładnej specyfiki. Kolejnym krokiem jest umówienie wizyty w naszej placówce. Kupimytwojsamochod.pl działa na terenie całego kraju, dlatego ostateczna wycena aut nie będzie dla Państwa wiązała z żadnymi niedogodnościami. Nasi pracownicy to wyspecjalizowani fachowcy, którzy przeprowadzą przegląd auta oraz jazdę próbną.

Pozwoli to nam przygotować indywidualna ofertę z korzystną ceną za Państwa pojazd.

Ostatni etap wiąże się z podjęciem decyzji o sprzedaży samochodu. Jeśli uznacie Państwo naszą ofertę za korzystną, możecie od ręki podpisać umowę sprzedaży, co zaowocuje przelaniem środków na Państwa konto jeszcze tego samego dnia.

Jeśli natomiast oferta nie okaże się dla Państwa satysfakcjonująca, możecie zabrać odstąpić od sprzedaży ­ bez jakichkolwiek opłat czy zobowiązań, gdyż wycena aut na kupimytwojsamochod.pl jest całkowicie bezpłatna. Wycenimy każdy pojazd i zaproponujemy jego odkup ­ niezalenie od stanu technicznego czy wizualnego. Przyjmujemy wszystkie marki i modele. Zapraszamy, zatem właścicieli wszystkich marek w tym m.in. Audi, VW, Ford, Skoda czy Fiat.

Szybka, darmowa wycena aut oraz korzystna sprzedaż w ciągu 24h!

Nasza wycena aut ma na celu przede wszystkim umożliwienie Państwu przeprowadzenia szybkiej i dostępnej oceny wartości pojazdu. Przy minimum formalności, możemy zaproponować najkorzystniejszą cenę za Państwa samochód. W celu przeprowadzenia sprawnej i korzystnej transakcji sprzedaży potrzebujemy od Państwa jedynie danych kontaktowych, oraz przedłożenia dokumentów potwierdzających prawo do dysponowania pojazdem. Sami zajmujemy się wyceną, przygotowaniem umowy kupna sprzedaży, wypowiedzeniem umowy ubezpieczenia OC pojazdu i przelewamy środki na podane przez Państwa konto w dniu podpisania umowy.

Kładąc duży nacisk na bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników nie regulujemy należności za kupione samochody osobowe gotówką. Dodatkowo wypowiadamy za Państwa umowę ubezpieczenie OC, co pozwoli na odzyskanie środków z niewykorzystanej części.Nasza wycena aut jest kompleksowa i w pełni fachowa. Pozwala na oszacowanie wartości każdego pojazdu, niezależnie od maki czy modelu. Nawet, jeśli nie znajduje się w bazie formularza na stronie, mogą Państwo przesłać do nas email, z danymi samochodu. Nasi konsultanci w ciągu 24 h odeślą ofertę i zaproponują dogodny termin wizyty w placówce.

Współpracują z nami macie państwo pewność, że wycena aut nie będzie nic kosztowała oraz ze jest przeprowadzona przez profesjonalistów. Nie musicie Państwo martwić się o to, czy wszystkie elementy zostały uwzględnione w wycenie, oraz o to, czy środki ze sprzedaży trafią na konto. Cieszymy się zaufaniem klientów w wielu krajach Europy, skupując wszystkie auta, w tym te uszkodzone, powypadkowe, skorodowane jak również przeznaczone na złom. Kupimytwojsamochod.pl to zaufany partner w sprzedaży każdego pojazdu osobowego. Zapraszamy do wypełnienia formularza i nawiązania dalszej współpracy.