Czy giełdy samochodowe to dobry pomysł na sprzedaż pojazdu?

Chcąc sprzedać swój pojazd odwiedzamy zazwyczaj lokalne giełdy samochodowe. Czasem decydujemy się na oddanie auta do komisu.Nie są to rozwiązania gwarantujące sprzedaż. Chcąc szybko sprzedać auto można być zmuszonym do zmniejszenia kwoty, którą chciałoby się z transakcji.

Darmowa wycena w 3 krokach

Jeśli uważacie Państwo, że giełdy samochodowe są dla Państwa niewystarczającym rozwiązaniem, to kupimytwojsamochód.pl będzie idealnym partnerem.

Skupujemy każde auta osobowe niezależnie od producenta i modelu samochodu. Możecie być Państwo właścicielem marki Audi, Mercedes, Skoda czy Fiat. Nawet, jeśli Państwa cztery kółka wymagają napraw, zaproponujemy skup auta. Interesują nas samochody używane, uszkodzone lub nawet powypadkowe. Zajmujemy się również złomowaniem aut jak i zakupem takich, które nie są sprawne. Należy sobie, zatem odpowiedzieć, czy giełdy samochodowe nadal są opłacalne.

Bezpłatna wycena
online

Ostateczną cenę sprzedaży otrzymasz nie wychodząc z domu

Szybka sprzedaż
i płatność

To nie giełdy samochodowe, a kupimytwojsamochod.pl pomogą w sprzedaży auta

Wielu kierowców nie wie, co zrobić z samochodem, którego więcej nie potrzebują. Czasami sprzedaż na rynku wtórnym nie jest możliwa ze względu na wyjątkowy model samochodu.

Dodatkowo nie chcą oddawać samochodu za bezcen. Giełdy samochodowe nie mogą zagwarantować Państwu udanej i korzystnej sprzedaży. Kupimytwojsamochod.pl zajmie się każdym pojazdem, nawet wtedy, gdy został wzięty na kredyt. Giełdy samochodowe nie zapewnią bezpłatnej wyceny.

U nas wystarczy wypełnić formularz, a my w ciągu 24 godzin wyślemy wstępną ofertę. Drugi etap, który polega na oględzinach auta i jeździe próbnej, pozwoli na dokonanie wyceny ostatecznej.

Mamy punkty serwisowe w całej Polsce m.in w Warszawie. Nasi eksperci dokładnie sprawdzą stan techniczny oraz wizualny auta. Jeżeli zapomnieliście Państwo dodać kilka szczegółów lub cech, które mogą wpłynąć na cenę, fachowcy uwzględnią to w dokumentacji.

Jeśli mimo to, nie będziecie Państwo zadowoleni z uzyskanej wyceny, zawsze możecie zrezygnować z naszych usług, nie ponosząc żadnych kosztów, prowizji czy zobowiązań.

Proszę pamiętać, że wszelkie formalności załatwiamy za klienta. Gotowa umowa kupna sprzedaży zostanie przygotowana na miejscu. Środki z uzyskanej transakcji zostaną przelane na podany rachunek.

Dotychczasowe giełdy samochodowe to przeżytek. Odwiedzając naszą stronę, macie Państwo szanse zapoznać się z naszą ofertą na miarę XXI i poznać wartość swojego pojazdu. Kupimytwojsamochod.pl to pewny partner w sprzedaży auta.

Jak znaleźć kupca omijając giełdy samochodowe?

Lokalne giełdy samochodowe to agresywny rynek. Duże znaczenie ma tu stan przejechanych kilometrów, jak również rok produkcji samochodu.

Ważne jest też, aby nie zapomnieć o aktualnym przeglądzie technicznym. Nasz serwis nie zwraca na to uwagi. Każde auto ma dla nas wartość.

Dodatkowym atutem jest to, że cały proces przebiega prosto, szybko i bezpiecznie. Wycena może potrwać tylko 24 godziny i jest całkowicie bezpłatna.

Państwa zadaniem jest jedynie opróżnić samochód z osobistych rzeczy i przyjechać do lokalnej placówki w dniu umówionego terminu. Wizyta potrwa maksymalnie trzydzieści minut.

Należy pamiętać, że lokalne giełdy samochodowe nie wypowiedzą za Państwa umowy ubezpieczenia OC samochodu. Kupimytwojsamochod.pl dba o Państwa czas, w związku z tym, sami dokonamy formalności i na życzenie wyślemy dokumenty potwierdzające pocztą.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, wystarczy kontakt z naszą infolinią. Konsultanci kupimytwojsamochod.pl odpowiedzą na wszystkie pytania, jak również chętnie doradzą.

Polskie giełdy samochodowe nie zapewnią takiej obsługi klienta. Dzięki