Bezpłatna wycena online
Nasze główne oddziały

Warszawa - Kraków - Łódź - Wrocław - Poznań - Gdańsk

Masz pytania?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od pon.-śr., pt. 10-19, cz. 14-19 oraz sob. 10-14.

Nasza Infolinia

22 731 65 75

 • Należność zostanie przelana na konto, natychmiast po podpisaniu umowy.
 • Nasze usługi są w 100% bezpłatne.
 • Wypowiadamy umowę ubezpieczenia OC samochodu – otrzymają Państwo zwrot niewykorzystanej części.

Giełda Samochodowa Warszawa czy skup aut?

Od kilku lat giełdy samochodów tracą na popularności. Obecnie, najczęściej używanym kanałem zarówno kupna jak i sprzedaży auta jest Internet, który oferuje wygodę i łatwość transakcji. Jednak osoby, które preferują osobisty kontakt z kontrahentem mogą wpisać w wyszukiwarkę internetową „Giełda Samochodowa Warszawa”, aby znaleźć najbliższe Stolicy miejsca umożliwiające bezpośrednią sprzedaż na własną rękę. Kupimytwojsamochod to alternatywa dla samodzielnej sprzedaży. Dzięki naszym usługom, klienci mogą cieszyć się z udanej transakcji już w 24 godziny. Z nami sprzedawca nie musi się martwić uciążliwymi negocjacjami, wyceną i formalnościami. Oferujemy bezpłatną wycenę auta online, przegląd w salonie oraz błyskawiczny przelew środków na konto.

Usługi świadczone przez naszą firmę:

 • Bezpłatna wycena pojazdu
 • Gratis wypowiedzenie ubezpieczenia
 • Bezpieczna i szybka transakcja
 • Skup bez ważnego przeglądu technicznego
 • Natychmiastowa i bezpieczna wpłata

Jak inni klienci oceniają nasze usługi:

Wszystko poszło bardzo sprawnie. Doświadczeni pracownicy i nieskomplikowany proces formalności. Byliśmy bardzo zadowoleni z uzyskanej ceny! Duży plus za to! (Andrzej R.)
Nissan Qashqai, 2010 r
Nissan Qashqai, 2010 r
Golf 5 Variant, 2008 r
Golf 5 Variant, 2008 r
BMW X3, 2006 r
BMW X3, 2006 r
Wycena samochodu:
Nasze oddziały
Wybierz miasto:
 • » Warszawa
 • » Kraków
 • » Łódź
 • » Wrocław
 • » Poznań
 • » Gdańsk
Opinie klientów
Szybka transkacja, miła i profesjonalna obsługa. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i przedstawionej mi oferty. (Andrzej S.)

Przegląd rynku: Giełda Samochodowa Warszawa

Wyszukanie w Internecie hasła "Giełda Samochodowa Warszawa" daje dwa najpopularniejsze wyniki: Słomczyn i Żerań. Pierwsza giełda leży kilka kilometrów od Grójca, obecnie jest największą tego typu placówką w Polsce, a w latach 90-tych wspominana była w top 5 giełd europejskich. Pomimo spadku zainteresowania tego rodzaju handlem, żeby zająć atrakcyjne miejsce na placu w niedzielę trzeba wyruszyć już przed wschodem słońca. Za hasłem kryją się liczby takie jak 20 tysięcy klientów, 1500 sprzedawców i ponad 4 tysiące wystawianych samochodów każdego tygodnia. Jak wśród tak wielkiej konkurencji sprzedać swoje używane auto nie będąc profesjonalnym sprzedawcą?

Obok umiejętności zaprezentowania swojego samochodu warto poznać zapotrzebowanie konsumenckie na rynku motoryzacyjnym. Na sprzedaż samochodu mogą wpływać czynniki takie jak obecny trend, popularność danych modeli, pora roku czy nawet lokalizacja. Według najnowszych raportów Polacy najbardziej zainteresowani są autami sprowadzanymi z zachodu. Najszybszą sprzedażą cieszą się modele 4-8 letnie, z przebiegiem nie większym niż 150 tysięcy. Kupujący wśród ofert szukają modeli z nadwoziem typu hatchback. Jeżeli sprzedawca dysponuje autem, które nie wpisuje się w obowiązujące trendy, sprzedaż samochodu może być procesem długotrwałym i frustrującym. Kupimytwojsamochod to odpowiedź na ten problem. Skupujemy auta każdej marki, bez względu na model, rocznik czy stan techniczny.

Jak sprzedać samochód: Giełda Samochodowa Warszawa

W celu sprzedania auta za satysfakcjonującą cenę sprzedawca powinien poświęcić czas na rozeznanie się na rynku. Darmowe narzędzia wyceny online oraz oferty internetowe pozwolą oszacować cenę auta na podstawie modeli o podobnym roku produkcji, przebiegu, kolorze czy wyposażeniu. Warto ustalić kwotę, o jaką może zmaleć ostateczna wartość samochodu w trakcie negocjacji, lecz nigdy nie podawać jej kontrahentowi. Oczywistością jest wcześniejsze przygotowanie auta: mycie, lakierowanie i wymiana płynów, to podstawa dobrej prezentacji. Tak samo ważne jest wcześniejsze przygotowanie pełnej dokumentacji jak rachunki napraw, gwarancje na wymieniane podzespoły czy karta pojazdu. Wzbudzenie wiarygodności i rzetelności u zainteresowanego to bardzo istotny element podczas sprzedaży samochodu.

Wszystkim, którzy wolą uniknąć stresu związanego ze sprzedażą samochodu dedykujemy naszą ofertę. W przeciwieństwie do modeli sprzedaży jakie oferuje Giełda samochodowa Warszawa, nasz profesjonalny skup samochodów pozwala na szybką sprzedaż każdego auta w atrakcyjnej cenie. Pierwszym krokiem we współpracy z nami jest błyskawiczna wycena auta online. Za pomocą kilku kliknięć można poznać szacowaną cenę swojego samochodu uwzględniającą jego model, rocznik oraz przebieg. Osobista wizyta w jednym z naszych oddziałów jest potrzebna do rzetelnej oceny stanu auta i ponownej wyceny uwzględniającej wszystkie jego indywidualne specyfikacje. Wszystko to za darmo i bez zobowiązujących umów. Jeżeli ostateczna cena przez nas zaproponowana jest satysfakcjonująca, sprzedaży można dokonać bezpośrednio w naszym oddziale. Po podpisaniu umowy sprzedaży, wartość zakupu przelewamy na konto bankowe już w 24 godziny. Giełda Samochodowa Warszawa Dodatkowo, aby oszczędzić klientom wszelkich kłopotów, wypowiadamy ubezpieczenie OC a niewykorzystaną sumę zwracamy sprzedającemu. Kupimytwojsamochod.pl to szybka i wygodna metoda sprzedaży używanego samochodu.
Tak to działa
1. Wycena

Nasz rzeczoznawca wycenia samochód podczas wcześniej umówionej wizyty.

2. Płatność

Na podstawie wyceny rzeczoznawcy uzgadniamy cenę. Pieniądze otrzymują Państwo tuż po podpisaniu umowy.

3. Wypowiedzenie OC

Wypowiadamy za Państwa umowę ubezpieczenia OC samochodu i przesyłamy potwierdzenie.

Wycena samochodu: