Bezpłatna wycena online
Nasze główne oddziały

Warszawa - Kraków - Łódź - Wrocław - Poznań - Gdańsk

Masz pytania?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od pon.-śr., pt. 10-19, cz. 14-19 oraz sob. 10-14.

Nasza Infolinia

22 731 65 75

 • Należność zostanie przelana na konto, natychmiast po podpisaniu umowy.
 • Nasze usługi są w 100% bezpłatne.
 • Wypowiadamy umowę ubezpieczenia OC samochodu – otrzymają Państwo zwrot niewykorzystanej części.

Komisy samochodowe, auto giełda czy darmowe ogłoszenia?

Szukają Państwo niezawodnego sposobu na szybką i skuteczną sprzedaż samochodu? Komisy samochodowe, a może auto giełda? Wybór odpowiedniego komisu samochodowego nie należy do najprostszych czynności. Konkurencja jest bardzo duża, komisy samochodowe rozrastają się z roku na rok coraz bardziej. Wystawienie pojazdu w komisie wiąże się z wydłużeniem procesu sprzedaży. W przypadku oddania samochodu do skupu aut, należność otrzymujemy od ręki, ale skąd można mieć pewność, że przedstawiona oferta jest korzystna i przede wszystkim uczciwa? Nie muszą Państwo dłużej szukać miejsca i sposobu na sprzedaż samochodu. Komisy samochodowe czy auto giełda? Zachęcamy do kontaktu się z naszą firmą. Kupimy każdy samochód, niezależnie od marki czy rocznika. Interesują nas zarówno samochody uszkodzone jak i sprawne.

Usługi świadczone przez naszą firmę:

 • Bezgotówkowa transakcja
 • Wycena auta
 • Bezpłatne wypowiedzenie OC
 • Szybka i pewna transakcja
 • Skup pojazdów uszkodzonych

Jak inni klienci oceniają nasze usługi:

Szybka transkacja, miła i profesjonalna obsługa. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i przedstawionej mi oferty. (Andrzej S.)
Nissan Qashqai, 2010 r
Nissan Qashqai, 2010 r
Golf 5 Variant, 2008 r
Golf 5 Variant, 2008 r
BMW X3, 2006 r
BMW X3, 2006 r
Wycena samochodu:
Nasze oddziały
Wybierz miasto:
 • » Warszawa
 • » Kraków
 • » Łódź
 • » Wrocław
 • » Poznań
 • » Gdańsk
Opinie klientów
Odniosłem bardzo pozytywne wrażenie. Ten serwis wyceny jest godny polecenia, gdyż porządnie zajmuje się klientem oraz nie pozostawia go w niewiedzy. (Marcin C.)

Na jakich zasadach działają komisy samochodowe?

Jeżeli decyzja o sprzedaży samochodu została podjęta, w pierwszej kolejności należy wybrać odpowiedni do tego sposób. Komisy samochodowe kuszą atrakcyjnymi ofertami, ale którego handlarza wybrać? Na jakich zasadach działają komisy samochodowe? Przede wszystkim stosują one dwa różne rodzaje umów. Umowa sprzedaży oraz umowa komisu. Pierwsza umowa obowiązuje, gdy podmiot prowadzący komis figuruje w dokumentach jako właściciel sprzedawanego pojazdu. W takim przypadku podczas finalizacji transakcji występuje on jako sprzedający. Drugi rodzaj umowy - umowa komisu - ma miejsce, gdy przedsiębiorca prowadzący komis samochodów używanych pośredniczy w transakcji pomiędzy właścicielem auta, a kupującym. W takim przypadku właściciel komisu występuje w roli komitenta.

Brzmi skomplikowanie? Nie musi to wcale tak wyglądać. Wystarczy, że skontaktują się Państwo z naszą firmą. Za pośrednictwem kupimytwojsamochod.pl uda się Państwu sprzedać samochód w szybki i łatwy sposób. Kupimy każde auto, w każdym stanie technicznym. Zbędnymi stają się rozważania: komisy samochodowe czy auto giełda? Mamy lepsze rozwiązanie - kupimytwojsamochod.pl. Jesteśmy rzetelną firmą z długoletnim doświadczeniem. Zajmujemy się wyceną samochodów oraz ich skupem. Jeżeli chcą Państwo szybko, łatwo i za korzystnie sprzedać swoje auto - zachęcamy do kontaktu już dziś! W pierwszej kolejności wystarczy użyć bezpłatnego narzędzia do wyceny auta, następnie sprzedać nam swój samochód od ręki i za atrakcyjną cenę. Kupimytwojsamochod.pl - zaufany partner w sprzedaży samochodu.

Komisy samochodowe - kto może założyć taką działalność?

Jeżeli w dalszym ciągu nie są Państwo pewni, jak działają komisy samochodowe, postaramy się to wyjaśnić. Aktualnie nie obowiązują żadne przepisy, które regulowałyby formę prowadzenia firm takich jak komisy samochodowe. W większości są one prowadzone są przez osobę prowadzącą samodzielnie działalność gospodarczą. Rzadko zdarza się, że komisy samochodowe są prowadzone przez np. spółki kapitałowe - spółkę z o.o., lub inne. Istotnym czynnikiem jest to, że, oprócz sposobu rozliczania się, czy ilości zatrudnionych pracowników, obydwa typy podmiotów gospodarczych różnią się również pod względem posiadanego kapitału zakładowego. W przypadku prowadzenia działalności gospodarczej nie jest wymagane jego posiadanie. Dla porównania, do stworzenia spółki z o.o. wymaganych jest 5000 PLN, a spółki akcyjnej aż 100000 PLN kapitału zakładowego. Wspomniany tu kapitał stanowi niejako zabezpieczenie, z którego zaspokajane są w przypadku upadłości spółki jej zadłużenie oraz wierzytelności. Warto również wspomnieć o tym, że nie ma przepisów, które wymagałyby od firmy prowadzącej komis samochodowy uzyskania jakichkolwiek zezwoleń czy licencji. Jak w takim przypadku można zaufać firmie, którą może założyć każdy i nie są wymagane do tego odpowiednie kwalifikacje. Niestety, również przeszłość właściciela komisu nie jest w żaden sposób weryfikowana. W takiej sytuacji sprzedaż samochodu za pośrednictwem wspomnianej firmy może okazać się ryzykowna.

Zamiast ryzykować zawarcie transakcji z potencjalnie niepoważnym, a być może nawet nieuczciwym kontrahentem, lepiej skorzystać z usług firmy legitymującej się długoletnim doświadczeniem. Dzięki naszym usługom mogą Państwo poznać wartość rynkową swojego samochodu od ręki i równie szybko nam go sprzedać. Kupimytwojsamochod.pl - kupimy każde auto. Nie ma dla nas znaczenia marka pojazdu: Skoda, Mercedes czy Volkswagen. Zachęcamy do współpracy – kupimytwojsamochod.pl
Tak to działa
1. Wycena

Nasz rzeczoznawca wycenia samochód podczas wcześniej umówionej wizyty.

2. Płatność

Na podstawie wyceny rzeczoznawcy uzgadniamy cenę. Pieniądze otrzymują Państwo tuż po podpisaniu umowy.

3. Wypowiedzenie OC

Wypowiadamy za Państwa umowę ubezpieczenia OC samochodu i przesyłamy potwierdzenie.

Wycena samochodu: