Najlepszy autoskup tylko na kupimytwojsamochod.pl

Szukasz godnego zaufania partnera do sprzedaży samochodu i zależy Ci na czasie? Nasz autoskup gwarantuje szybką i korzystną sprzedaż. KTS oferuje swoje usługi na największych rynkach motoryzacyjnych Europy Zachodniej.

Darmowa wycena w 3 krokach

Lata doświadczenia pozwoliły nam wypracować standardy, dzięki którym spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Z nami nie musisz już tracić czasu i energii na umieszczanie ogłoszeń na portalach internetowych. KTS skupuje wszystkie samochody bez względu na ich markę, model czy stan techniczny.

Z nami dokonasz wstępnej wyceny auta online. Później nasi serwisanci profesjonalnie oszacują ostateczną wartość Twojego pojazdu i już na miejscu będziesz mógł podpisać umowę sprzedaży. W każdym momencie możesz zrezygnować z naszych usług nie ponosząc żadnych kosztów. Należne środki przelewamy na konto już w 24 godziny od podpisania umowy.

Bezpłatna wycena
online

Ostateczną cenę sprzedaży otrzymasz nie wychodząc z domu

Szybka sprzedaż
i płatność

Autoskup – wszystkie marki, niezależnie od stanu technicznego

Autoskup KTS umożliwia swoim klientom błyskawiczną sprzedaż samochodu, która opiera się na trzech krokach.


1. Narzędzie do wyceny auta online:
Na stronie głównej znajdziesz formularz online, dzięki któremu odpowiadając na 7 podstawowych pytań oszacujesz wartość swojego auta. Dysponujemy aktualizowaną na bieżąco, szeroką bazą danych. Pozwala nam to podać cenę, która jest zgodna z bieżącymi danymi rynkowymi. Pamiętaj, że jest to zaledwie wstępna wycena i nie uwzględnia ona indywidualnych cech pojazdu jak stłuczki czy sposób użytkowania auta. Po wyświetleniu ceny, narzędzie online zaproponuje Ci najbliższy termin wizyty w jednym z naszych oddziałów.


2. Wizyta w oddziale:
W celu dokonania jak najbardziej rzetelnej wyceny auta, konieczna jest wizyta w jednym z naszych autoryzowanych oddziałów serwisowych. W ciągu 30 minut nasi mechanicy dokonają przeglądu auta i wybiorą się na jazdę próbną. Pod uwagę brane będą indywidualne parametry i stopień użytkowania auta. Wgniecenia czy odpryski na karoserii mogą obniżyć wartość auta, jednak dodatkowe wyposażenie jak komplet kół zawyży cenę. Po szczegółowej analizie pracownik przedstawi Ci cenę zakupu. Jeżeli będzie to wartość, która Cię satysfakcjonuje, możliwe będzie podpisanie umowy sprzedaży i dokonanie transakcji na miejscu.


3. Gotówka w 24 godziny
Po zawarciu transakcji, nasz autoskup przeleje ustaloną wartość na podane konto bankowe. Dzięki czemu, będziesz mógł cieszyć się gotówką już w 24 godziny od sprzedania samochodu. Dokonujemy jedynie bezgotówkowych transakcji, aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo wszystkich akcji.

Ogólnokrajowy autoskup z wieloletnim doświadczeniem

Wiemy, jak uciążliwe są formalności związane ze sprzedażą auta. Nasz autoskup z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem zajmie się za Ciebie formalnościami po sprzedaży samochodu. Wymówimy Twoje ubezpieczenie OC a pozostałą kwotę przelejemy na podany rachunek bankowy.

Korzyści wynikające z naszych usług:

Błyskawiczna sprzedaż- nie musisz już spędzać czasu na umieszczanie ogłoszeń motoryzacyjnych czy przebywanie na giełdzie samochodowej.

Darmowy serwis - nasze usługi nic nie kosztują, zarówno wycena online jak i wizyta w oddziale jest bezpłatna. W każdym momencie możesz zrezygnować z naszego serwisu nie ponosząc żadnych kosztów.

Komfort - w przeciwieństwie do prywatnych metod sprzedaży, my przejmujemy za Ciebie wszystkie niedogodności związane z kontaktem z klientami. Za pomocą kilku kliknięć online możesz wycenić swój samochód nie wychodząc z domu.

Elastyczność - stając na przeciw wymaganiom naszych klientów, opracowaliśmy system sprzedaży który umożliwia nam skup wszystkich aut. Bez względu na ich stan techniczny, rocznik czy markę. Odkupujemy zarówno sprawne samochody jak i te powypadkowe czy przeznaczone do złomowania.

Szybkość transakcji - nasz autoskup dokonuje przelewu na konto klienta już w 24 godziny po podpisaniu umowy.

Rzetelność - współpracujemy jednynie z autoryzowanymi serwisantami, którzy mają wieloletnie doświadczenie na rynku motoryzacyjnym. Dzięki temu mamy pewność, że Twój samochód zostanie odpowiednio wyceniony a my będziemy mogli zaproponować najlepszą rynkową cenę.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą nie trać czasu i sprzedaj swój samochód z KTS już dzisiaj.