Gdzie sprzedać auta uszkodzone?

Istnieje wiele ofert skupu samochodów. Można skorzystać z lokalnego komisu lub wybrać się na giełdę samochodową. Kolejną możliwością są ogłoszenia samochodowe na portalach internetowych. Każdy z tych scenariuszy przewiduje jednak nierzadko długi okres oczekiwania na nabywcę zainteresowanego zakupem Państwa pojazdu. Jeśli chodzi o auta uszkodzone, to w ich przypadku trudno liczyć na szybkie zainteresowanie zarówno ze strony skupów, jak i klientów indywidualnych.

Darmowa wycena w 3 krokach

Ogłoszenia zawierające auta uszkodzone odstraszą niejednego kierowcę i powstrzymają go przed dokonaniem zakupu. Niezależnie od tego, czy jest to samochód marki Audi, Mercedes czy Ford, sprzedanie pojazdu może okazać się być nie lada kłopotem. Jeśli w Państwa garażu stoją auta uszkodzone, prosimy o kontakt naszymi konsultantami. Kupimytwojsamochod.pl – skupujemy wszystkie samochody.

Bezpłatna wycena
online

Ostateczną cenę sprzedaży otrzymasz nie wychodząc z domu

Szybka sprzedaż
i płatność

Jak sprzedać auta uszkodzone?

Oferta kupimytwojsamochod.pl zawiera wszystkie zalety auto komisu, giełdy samochodowej i darmowych ogłoszeń motoryzacyjnych, pozwalając Państwu jednocześnie oszczędzić wiele czasu i wysiłku. Nasza firma skupuje pojazdy w każdym stanie, nawet auta uszkodzone. Niezależnie od marki Państwa samochodu, przeprowadzimy Państwa przez proces sprzedaży sprawnie i profesjonalnie.

Wystarczy wykonać bezpłatną wycenę na naszej stronie internetowej, a następnie wybrać dogodny termin wizyty w naszej placówce. W trakcie wizyty auta uszkodzone zostają poddane ostateczne wycenie, która trwa łącznie jedynie trzydzieści minut. Nasz ekspert sprawdzi stan samochodu na podnośniku i w trakcie jazdy próbnej, jeśli pozwala na to stan techniczny samochodu. Jeśli auta uszkodzone są na tyle niesprawne, że nie mogą poruszać się po drogach, drugi etap wyceny zostaje naturalnie pominięty. Nie jest dla nas problemem, jeśli zapomnieliście Państwo pojechać na przegląd techniczny, lub samochód posiada tylko jeden komplet dość zużytych opon. Gwarantujemy przedstawienie korzystnej oferty kupna każdego samochodu. Przelewamy środki za samochód tuż po sfinalizowaniu sprzedaży. Zajmujemy się również przygotowaniem dokumentu znanego jako umowa kupna sprzedaży samochodu, oraz wypowiedzeniem umowy ubezpieczenia OC pojazdu. W ten sposób ograniczamy formalności, które muszą Państwo dopełnić do zupełnego minimum. Z kupimywtojsamochod.pl mogą Państwo wycenić swój samochód za darmo i od ręki, a następnie sprzedać go nam szybko i korzystnie.

Skupujemy auta uszkodzone i sprawne

Znalezienie chętnego, który kupi auta uszkodzone to nie lada wyzwanie. Jeżeli Państwa pojazd jest na tyle wiekowy lub zniszczony, że utrudnia to znalezienie kupca, wystarczy zwrócić się do nas. Z chęcią kupimy Państwa samochód, ponieważ, niezależnie od modelu czy marki, auta uszkodzone to dla nas żaden problem.

Od ponad trzydziestu lat zajmujemy się skupem pojazdów. Wieloletnie doświadczenie oraz podążanie za bieżącymi trendami w motoryzacji pozwala nam na dokonanie profesjonalnej wyceny każdego pojazdu. Korzystając z naszej strony macie Państwo do czynienie z profesjonalistami. Wystarczą trzy kroki, by sprzedać nam auto sprawnie i bezpiecznie. Jeśli potrzebujecie Państwo szybko pieniędzy, warto uważać na oferty skupów aut za gotówkę. Internet roi się od ogłoszeń nierzetelnych handlarzy. Mając na względzie bezpieczeństwo naszych pracowników i klientów nie przeprowadzamy transakcji gotówkowych, lecz przelewamy pieniądze na konto klienta w dniu podpisania umowy.

Warto pamiętać, że gdybyście nie byli Państwo zadowoleni z wyceny lub naszej końcowej oferty, możecie w każdym momencie zrezygnować ze sprzedaży. Nasze usługi nie wiążą się dla Państwa z żadnymi kosztami, bądź zobowiązaniami do momentu podpisania umowy sprzedaży pojazdu. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt. Chętnie pomożemy Państwu odkupując auta uszkodzone, bądź te całkiem sprawne. Kupimytwojsamochod.pl – Twój partner w skutecznej i szybkiej sprzedaży auta.