Czy autokomis to dobre miejsce sprzedaży samochodu?

Wielu kierowców zastanawia się, co zrobić z pojazdem, który jest nieużywany. Sprzedaż na rynku wtórnym jest po prostu zbyt czasochłonna, a upłynnienie samochodu od ręki wpływa negatywnie na możliwą do uzyskania cenę. Najczęstszym wyborem jest autokomis.

Darmowa wycena w 3 krokach

Warto jednak pamiętać, że autokomis rządzi się swoimi prawami. Osoby prowadzące tego typu działalność decydują się zazwyczaj wziąć na parking tylko popularne marki. Jeśli więc do tej pory lokalny autokomis nie pozwolił Ci korzystnie sprzedać samochodu, zgłoście się do kupimytwojsamochod.pl.

Skupujemy wszystkie pojazdy relatywnie nowe, używane, samochody powypadkowe, uszkodzone jak również przeznaczone na złom. Takie cechy jak rok produkcji, stan licznika przejechanych kilometrów czy brak aktualnego przeglądu nie wpłyną na naszą decyzję zakupu auta. Natomiast rodzaj wyposażenia czy dodatkowy komplet opon może wpłynąć na podwyższenie ceny.

Bezpłatna wycena
online

Ostateczną cenę sprzedaży otrzymasz nie wychodząc z domu

Szybka sprzedaż
i płatność

Autokomis kontra kupimytwojsamochod.pl

Jeśli chcesz szybko i sprawnie sprzedać swój stary samochód, zapraszamy na naszą stronę internetową. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i wysłaniu go do nas, masz możliwość sprzedać nam swój samochód już w 24 godziny. Inaczej niż autokomis, działamy ekspresowo i kompleksowo. Zajmiemy się wyceną i skupem auta oraz wszelkimi formalnościami np. wypowiedzeniem ubezpieczenia OC samochodu. W celu sprzedaży auta naszej firmie nie trzeba robić lub wysyłać nam żadnych zdjęć, maili lub skanów dokumentów. Wystarczy jeden formularz.

Nasza firma, inaczej niż autokomis przedstawi ofertę ze wstępną wyceną bez wychodzenia z domu. Kolejnym krokiem jest przeprowadzenie przeglądu auta w naszej placówce, w wybranym przez Ciebie terminie. Pozwoli to naszym pracownikom sprawdzić stan techniczny samochodu oraz przeprowadzić jazdę próbną. Cała wizyta potrwa do trzydziestu minut. Po tym czasie zostanie przygotowana umowa sprzedaży. Podpisanie jej zaowocuje przelaniem środków na rachunek bankowy jeszcze w tym samym dniu. Wiemy, co tak naprawdę liczy się dla klientów, dlatego współpraca z nami to minimum formalności i maksimum bezpieczeństwa. Nawet w przypadku, gdy nie zdecydujesz się na sprzedaż nie poniesiesz żadnych opłat. Cały proces jest całkowicie bezpłatny, więc w każdej chwili możesz zrezygnować z dalszej współpracy z nami.

Dlaczego warto przedłożyć kupimytwojsamochod.pl nad autokomis

Czy lokalny autokomis umożliwi Ci sprzedanie auta uszkodzonego, używanego lub z defektami? Czy po stłuczce lub wypadku, niesprawny samochód znajdzie tam nabywcę? To zazwyczaj duży kłopot i wyzwanie. Kupimytwojsamochod.pl może zająć się takim problemem. Autokomis to w zasadzie jedynie parking, który odwiedza niewiele osób. Nasza firma toprofesjonalny aut skup o ugruntowanej, międzynarodowej pozycji. Kompetentnie wyceniamy oraz kupujemy samochody od przeszło trzech dekad. Wszystkie pojazdy mają dla nas wartość, dlatego z chęcią przyjmiemy samochody uszkodzone, powypadkowe lub przeznaczone na auto złom. Nie musisz martwić się rdzą lub złym stanem lakieru. Zapraszamy do nas właścicieli wszystkich marek, w tym m.in. Opel, Skoda, Volkswagen, Volvo, Ford.

Mocnym punktem naszego serwisu jest brak jakichkolwiek opłat za nasze usługi. Nawet, jeśli zrezygnujesz z naszej oferty, nie poniesiesz żadnych opłat. Dokładamy wszelkich starań, aby relacje ze sprzedającymi były idealne, a klient wychodził od nas zadowolony. Dlatego minimalizujemy ilość formalności związanych z transakcją sprzedaży. Dbamy by nasi klienci nie musieli zaprzątać sobie tym głowy. Inaczej niż autokomis, prowadzimy transakcje bezgotówkowe. Pieniądze przelewamy na podany rachunek bankowy, jeszcze w dniu podpisania umowy. Cały proces przebiega szybko i bezpiecznie, bez jakiegokolwiek ryzyka.