Bezpłatna wycena online
Nasze główne oddziały

Warszawa - Kraków - Łódź - Wrocław - Poznań - Gdańsk

Masz pytania?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od pon.-śr., pt. 10-19, cz. 14-19 oraz sob. 10-14.

Nasza Infolinia

22 731 65 75

 • Należność zostanie przelana na konto, natychmiast po podpisaniu umowy.
 • Nasze usługi są w 100% bezpłatne.
 • Wypowiadamy umowę ubezpieczenia OC samochodu – otrzymają Państwo zwrot niewykorzystanej części.

Złomowanie auta? Nic prostszego!

  Złomowanie auta to dla wielu osób spore utrudnienie, wynikające z trudności w znalezieniu odpowiedniego miejsca i firmy, która się tym właściwie zajmie. Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych klientów - skupujemy wszystkie samochody bez względu na ich stan ogólny, przebieg, przegląd aktualny bądź nie, uszkodzenia, rdzę, rok produkcji oraz to czy pojazd jest nowy, używany lub po wypadku. Interesują nas wszystkie marki samochodów (np. Opel, Ford, Audi, Skoda, Volkswagen). Oferujemy bardzo szybką usługę, dzięki której złomowanie auta staje się dziecinnie proste. Jeśli macie Państwo samochód, który nie jest już do niczego potrzebny, czym prędzej skontaktujcie z nami. Złomowanie auta to jedna z naszych usług!

Usługi świadczone przez naszą firmę:

 • Profesjonalna umowa zakupu
 • Skup aut uszkodzonych
 • Szybka i bezpieczna wpłata na konto
 • Wycena samochodu gratis
 • Wypowiedzenie ubezpieczenia OC gratis

Jak inni klienci oceniają nasze usługi:

Jestem usatysfakcjonowany. Od rejestracji do sprzedaży mojego auta byłam cały czas zadowolony. Nic tylko polecać dalej. (Bartek D.)
Nissan Qashqai, 2010 r
Nissan Qashqai, 2010 r
Golf 5 Variant, 2008 r
Golf 5 Variant, 2008 r
BMW X3, 2006 r
BMW X3, 2006 r
Wycena samochodu:
Nasze oddziały
Wybierz miasto:
 • » Warszawa
 • » Kraków
 • » Łódź
 • » Wrocław
 • » Poznań
 • » Gdańsk
Opinie klientów
Czułem się traktowany poważnie. Cena skupu była satysfakcjonująca. (Adam R.)

Minimum formalności, maksimum zysków - złomowanie auta bez wysiłku z kupimytwojsamochod.pl

Złomowanie auta powinno przebiegać szybko i bezproblemowo, a także bez konieczności wypełnienia stosu papierów.  Wystarczy, że w specjalnym formularzu na naszej stronie internetowej poda się niezbędne dane i odeśle formularz do nas. Na jego podstawie sporządzimy pierwszą wycenę Państwa pojazdu. Jest ona bezpłatna i otrzymuje się ją na podany adres e-mail. Kolejnym krokiem jest wycena na podstawie oględzin samochodu i jazdy próbnej. Nasza firma ma przedstawicielstwa w wielu miastach Polski, m.in. w Warszawie. Jeśli Państwa pojazd jest w lepszym stanie niż był opisany w formularzu lub posiada np. dodatkowy komplet opon, dywaników, wówczas jego cena może ulec znaczącej zmianie.

        Rozmyślić się można w każdej chwili, a także odstąpić od sprzedaży. Mimo wszystko nie ponosi się żadnych kosztów z tym związanych. Dzięki naszej kompleksowej usłudze złomowanie auta to bardzo krótka procedura. Jedyny dokument, jaki należy podpisać to umowa sprzedaży. Formalności sprowadzamy do niezbędnego minimum, aby nie obciążać naszych klientów biurokracją. Nie rozliczamy się z naszymi w gotówce, gdyż dbamy zarówno o Państwa bezpieczeństwo jak i naszych pracowników. Przelewu na wskazane konto dokonujemy tego samego dnia, w którym została podpisana umowa.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań – skontaktowania się z naszym call center. Złomowanie auta pozostawcie Państwo firmie kupimytwojsamochod.pl.

Złomowanie auta – warto zdać się na nasze doświadczenie

W naszej branży liczy się doświadczenie i zaufanie, jakim darzą nas klienci. Zależy nam, aby każdy, kto zechce zezłomować samochód otrzymał idealny serwis i pomoc. Kupimywojsamochod.pl ma ponad trzy dekady doświadczenia, dzięki czemu samochodu nie mają dla nas żadnych tajemnic. Doradzamy klientom, dbamy o bezpieczeństwo transakcji i planujemy pracę w taki sposób, aby złomowanie auta odbyło się bez najmniejszych przeszkód. Trzydzieści lat intensywnej praktyki zaowocowały zarówno dogłębną znajomością tematu, jak i doskonałą umiejętnością obsługi klienta na każdym etapie procedury sprzedaży samochodu. Nasze doświadczenie nie ogranicza się tylko i wyłącznie do rodzimego rynku. Mamy także wprawę w działaniach międzynarodowych. Dbając o naszą markę zatrudniamy do współpracy tylko najlepszych fachowców. Rozwijamy się, starając iść z duchem czasu i dopasowując naszą ofertę do zmieniających się trendów i gustów. Pilnujemy sprawnego i szybkiego załatwienia spraw związanych ze sprzedażą.

    Szczególną wagę przywiązujemy do kontaktu z klientem. Mając jakiekolwiek pytania wystarczy zadzwonić na naszą specjalną infolinię. Nie trzeba wysłać żadnych zdjęć ani e-maili. Wystarczy jeden telefon, a nasi konsultanci chętnie Państwu pomogą. Dzięki nam złomowanie auta pójdzie bardzo sprawnie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji i szybkie sfinalizowanie sprzedaży. Formalności nie stanowią dla nas żadnego problemu. Błyskawicznie odpowiemy na Państwa potrzeby. Złomowanie auta tylko z nami!
Tak to działa
1. Wycena

Nasz rzeczoznawca wycenia samochód podczas wcześniej umówionej wizyty.

2. Płatność

Na podstawie wyceny rzeczoznawcy uzgadniamy cenę. Pieniądze otrzymują Państwo tuż po podpisaniu umowy.

3. Wypowiedzenie OC

Wypowiadamy za Państwa umowę ubezpieczenia OC samochodu i przesyłamy potwierdzenie.

Wycena samochodu: