Bezpłatna wycena online
Nasze główne oddziały

Warszawa - Kraków - Łódź - Wrocław - Poznań - Gdańsk

Masz pytania?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od pon.-śr., pt. 10-19, cz. 14-19 oraz sob. 10-14.

Nasza Infolinia

22 731 65 75

 • Należność zostanie przelana na konto, natychmiast po podpisaniu umowy.
 • Nasze usługi są w 100% bezpłatne.
 • Wypowiadamy umowę ubezpieczenia OC samochodu – otrzymają Państwo zwrot niewykorzystanej części.

Auta na sprzedaż – rozwiążemy kłopoty związane z samochodem

Auta na sprzedaż często bywają sporym problemem. Po pierwsze znalezienie kupca to spory nakład czasowy, a czasem i finansowy. Po drugie niektóre samochody są zbyt stare, bądź zbyt zniszczone, aby ustawiały się po nie kolejki potencjalnych nabywców pragnących odbyć jazdę próbną. Nas interesują wszystkie auta na sprzedaż. Z chęcią przyjmiemy zarówno pojazdy nowe jak i te, które mają za sobą bogatą przeszłość. Posiadacie Państwo leciwe samochody, którymi obawiamy się wyjeżdżać poza obszar miasta? Nie możecie sprzedać samochodu po wypadku lub stłuczce? Wystarczy skontaktować się z kupimytwojsamochod.pl. Współpraca z naszą stroną zaczyna się od bezpłatnej wyceny. Auta na sprzedaż najpierw oceniamy online. To pierwsze szacowanie wartości odbywa się na podstawie wypełnionego przez Państwa formularza. Pojazdy poddajemy również drugiej wycenie, przebiegającej już w świecie realnym.

Usługi świadczone przez naszą firmę:

 • Skup aut uszkodzonych
 • Szybka i bezpieczna wpłata na konto
 • Wycena samochodu gratis
 • Wypowiedzenie ubezpieczenia OC gratis
 • Profesjonalna umowa zakupu

Jak inni klienci oceniają nasze usługi:

Przyjazny serwis. Odnosi się bardzo pozytywne wrażenie. Firma porządnie zajmuje się klientem oraz nie pozostawia go w niewiedzy. (Łukasz D.)
Nissan Qashqai, 2010 r
Nissan Qashqai, 2010 r
Golf 5 Variant, 2008 r
Golf 5 Variant, 2008 r
BMW X3, 2006 r
BMW X3, 2006 r
Wycena samochodu:
Nasze oddziały
Wybierz miasto:
 • » Warszawa
 • » Kraków
 • » Łódź
 • » Wrocław
 • » Poznań
 • » Gdańsk
Opinie klientów
Serwis oraz obsługa bardzo mi się podobały. Miejscowy rzeczoznawca znał się na rzeczy. Sprawdził dokładnie pojazd oraz wyjąsnił proces sprzedaży. Polecam! (Sylwia G.)

Auta na sprzedaż - przebieg współpracyz kupimytwojsamochod.pl

Po zgłoszeniu chęci sprzedaży swojego pojazdu oraz wypełnieniu internetowej ankiety, należy ustalić termin w najbliższej placówce. Posiadamy punkty w całej Polsce, w tym w stolicy. Wystarczy trzydziestominutowa wizyta w celu pokazania posiadanego auta. Nasi specjaliści oceniają samochody na podstawie szczegółowych oględzin i jazdy próbnej. Innymi słowy zajmują się najtrudniejszą pracą. Macie Państwo gwarancję, że zaproponujemy najlepszą cenę za samochód. Nie musi ona wcale być ostateczna. Kwotę oferowaną za wszystkie auta na sprzedaż można podnieść. Na przykład proponując sprzedanie razem z nim dodatkowego wyposażenia - radia, gadżetów czy też opon zapasowych.

Prosimy pamiętać, że przyjmiemy każdy samochód. Każda marka oraz model jest dla nas interesujący. Auta na sprzedaż, które mogą trafić do naszego serwisu to Audi, Skoda, Ford, Volkswagen. Kupujemy także rzadsze i bardziej egzotyczne marki. Stan samochodu również nie ma dla nas wielkiego znaczenia (aczkolwiek oczywiście nowe auta osiągną wyższe noty w naszych wycenach). Nasz portal gotów jest nabyć auta na sprzedaż niezależnie od stanu ich licznika, roku produkcji oraz jakości karoserii. Znajdziemy zastosowanie dla każdego pojazdu, również dla tego, który wydaje się bardzo zniszczony. Nawet, jeśli samochód od dawna już nie jeździ i według wszelkich kryteriów kwalifikuje się na złom, to i tak go przyjmiemy. W końcu skup złomu to również nasza specjalność. Ostatecznie w każdym modelu można znaleźć perełkę, w postaci na przykład działających części.

Auta na sprzedaż - finalizowanie współpracy z naszym portalem

Internet roi się od nieuczciwych sprzedawców oraz kupujących, próbujących wyłudzić pieniądze. Nic dziwnego, że można mieć obawy także przed współpracą z firmą, której głównym zainteresowaniem są auta na sprzedaż. Nasze przedsiębiorstwo posiada już ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży samochodowej. Skupujemy auta na sprzedaż w wielu krajach Europy zachodniej. Współpracują z nami najlepsi specjaliści z branży motoryzacyjnej. To chyba wystarczające przesłanki do tego, aby obdarzyć nas zaufaniem.

   Nasze umowy kupna sprzedaży są jasne i pozbawione wszelkich kruczków. Jeśli nie zgodziliście się Państwo z naszą wyceną i uważacie, że Państwa samochód jest więcej wart, wystarczy wziąć kluczyki i wrócić do domu. Nasze drogi po prostu się rozejdą, bez ponoszenia jakichkolwiek zobowiązań lub opłat. Jeśli jednak nasza oferta wyda się Państwu satysfakcjonująca, pieniądze szybko i bezpiecznie trafią na podane konto bankowe. Ze względu na bezpieczeństwo naszych pracowników i klientów nie przeprowadzamy transakcji gotówkowych. Zatem wystarczy zgłosić auto, oddać je do weryfikacji naszym fachowcom, a później czekać na swój bankowy przelew. Przypominamy, że nasz portal minimalizuje wszelkie formalności. Nie trzeba robić zdjęć samochodu ani wysyłać całych żadnych e-maili. Wystarczy wypełnienie formularza. Jeśli posiadacie Państwo auta na sprzedaż i nie jesteście pewni któregoś z elementów naszej oferty, możecie skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta. Kupimytwojsamochod.pl – czekamy na Państwa!
Tak to działa
1. Wycena

Nasz rzeczoznawca wycenia samochód podczas wcześniej umówionej wizyty.

2. Płatność

Na podstawie wyceny rzeczoznawcy uzgadniamy cenę. Pieniądze otrzymują Państwo tuż po podpisaniu umowy.

3. Wypowiedzenie OC

Wypowiadamy za Państwa umowę ubezpieczenia OC samochodu i przesyłamy potwierdzenie.

Wycena samochodu: