Bezpłatna wycena online
Nasze główne oddziały

Warszawa - Kraków - Łódź - Wrocław - Poznań - Gdańsk

Masz pytania?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od pon.-śr., pt. 10-19, cz. 14-19 oraz sob. 10-14.

Nasza Infolinia

22 731 65 75

 • Należność zostanie przelana na konto, natychmiast po podpisaniu umowy.
 • Nasze usługi są w 100% bezpłatne.
 • Wypowiadamy umowę ubezpieczenia OC samochodu – otrzymają Państwo zwrot niewykorzystanej części.

Sprzedaj samochód rzetelnej firmie szybko i bez zbędnych formalności

Chcecie sprzedać Państwo samochód? Nie mogliście trafić lepiej! Kupimytwojsamochod.pl to firma z trzydziestoletnim doświadczeniem, oferująca bezpłatne i całkowicie używanebezpieczne transakcje. Skupujemy samochody samochody używane, nowe, powypadkowe, uszkodzone jak również na złom. Sprzedaj samochód rzetelnej firmie, to hasło które powinno być najważniejsze. Współpraca z nami to sama przyjemność, gdyż zależy nam na Państwa komforcie. Pracujemy szybko i skutecznie. Nasze motto to „sprzedaj samochód z nami bez dodatkowych formalności czy zobowiązań”. Przygotowanie samochodu do sprzedaży wymaga nie tylko zadbania o jego wygląd zewnętrzny czy stan techniczny. Koniecznym jest zadbanie o związane z transakcją sprzedaży formalności prawne oraz ubezpieczeniowe. Firma kupimytwojsamochod.pl pomoże szybko i bezpiecznie sprzedać każde auto. Sprzedaj samochód na kupimytwojsamochod.pl niezależnie od posiadanej marki, modelu czy roku produkcji samochodu.

Usługi świadczone przez naszą firmę:

 • Rzetelna wycena
 • Darmowe wypowiedzenie OC
 • Bezpieczeństwo transakcji
 • Skup samochodów
 • Szybki przelew środków

Jak inni klienci oceniają nasze usługi:

Zespół KTS jest zawsze pomocny. Infolinia oraz lokalni pracownicy byli bardzo pomocni. Dziękuję za pomoc w sprzedaży. (Katarzyna S.)
Nissan Qashqai, 2010 r
Nissan Qashqai, 2010 r
Golf 5 Variant, 2008 r
Golf 5 Variant, 2008 r
BMW X3, 2006 r
BMW X3, 2006 r
Wycena samochodu:
Nasze oddziały
Wybierz miasto:
 • » Warszawa
 • » Kraków
 • » Łódź
 • » Wrocław
 • » Poznań
 • » Gdańsk
Opinie klientów
Nie mógłbym znaleźć lepszego serwisu. Szybko i prosto. Będę dalej polecać. (Jan L.)

Sprzedaj samochód na stronie kupimytwojsamochod.pl

Jesteście Państwo posiadaczami auta, który nie jest sprawny technicznie i zastanawiacie się nad jego sprzedażą? Brak dużego doświadczenia w branży powoduje, że boicie się ryzykować oddając samochód do komisu? Łatwo powiedzieć „sprzedaj samochód firmie cieszącej się zaufaniem międzynarodowych klientów”. Gdzie szukać takiego przedsiębiorstwa?

Kupimytwojsamochod.pl z chęcią Państwu pomoże. Nasz profesionalny skup aut w każdym stanie technicznym, to główna działalność naszego przedsiębiorstwa. Działamy szybko, bezpiecznie i z troską o naszych kontrahentów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i otaczamy najlepszą opieką. Dbając o komfort klienta, dokładamy wszelkich starań, aby sprzadaż była realizowana w błyskawicznym tempie, bez zbędnych formalności. Posiadamy sprawdzone autoserwisy na terenie całej Polski. Oferujemy profesjonalny skup samochodów w każdym stanie technicznym, niezależnie od ilości przejechanych kilometrów oraz rocznika produkcji. Zajmujemy się również bezpłatną wyceną, zatem wybierając nas nie ponosi się żadnego ryzyka. Wystarczy wypełnić formularz na stronie, podając dane auta oraz ustalić termin spotkania w naszym oddziale. Resztą zajmiemy się my! Jeśli zdecydujecie się Państwo na sprzedaż, nie będziecie musieli martwić się o formalności związane z wypowiedzeniem umowy ubezpieczenia OC samochodu. Sami się tym zajmiemy. Odtąd stwierdzenie „sprzedaj samochód z nami wygodnie i bezstresowo” przestanie być rzadkością. Na rynku istnieje wiele firm, które zajmują się skupowaniem aut. Niestety wiele z nich pobiera opłaty za sprawdzenie stanu auta lub przeprowadzenie wyrejestrowania samochodu. Jeżeli chcecie tego Państwo uniknąć, zarejestrujcie się na naszej stronie! Sprzedaj samochód z kupimytwojsamochod.pl.

Sprzedaj samochód efektywnie

Macie Państwo samochód używany, uszkodzony, powypadkowy, a może przeznaczony już na złom? Nie jesteście pewni czy znajdziecie nabywcę? Zapraszmy na stronę kupimytwojsamochod.pl. Nasza firma zajmuje się skupem pojazdów w każdym stanie technicznym oraz wizualnym. Zatrudniamy najlepszych specjalistów z branży samochodowej, którzy obsłużą klienta oraz jego pojazd na najwyższym poziomie. Nasze hasło reklamowe to „sprzedaj samochód naszej firmie i ciesz się gotówką na Twoim koncie już po kilku dniach po sfinalizowaniu transakcji”.

Interesuje nas każda marka samochodu: Volkswagen, BMW, Ford, Skoda. Nie interesuje nas rok produkcji samochodu, czy stan licznika przejechanych kilometrów, rodzaj nadwozia lub paliwa. Kupimy również samochód bez aktualnego przeglądu technicznego. Nie straszna nam rdza lub auta przeznaczone do zezłomowania. Zatem jeśli koszty utrzymania Państwa auta rosną i zastanawiacie się nad jego sprzedażą, zapraszamy w nasze progi. Chętnie pomożemy zarówno w wycenie jak również w załatwieniu formalności sprzedażowych. W interenecie znajdziecie Państwo wiele firm zajmujących się skupem samochodów, reklamujących się „sprzedaj samochód naszje firmie”. Jednak jak wybrać taką, która będzie odpowiadała wszystkim wymaganiom? W przeciwieństwie do konkurencji mamy wieloletnie międzynarodowe doświadczenie. Cieszymy się zaufaniem klientów z całej Europy, gdyż współpracujemy tylko z najlepszymi fachowcami. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz brak dodatkowych opłat lub prowizji w przypadku decyzji o sprzedaży auta za naszym pośrednictwem. Sprzedaj samochód razem z nami.
Tak to działa
1. Wycena

Nasz rzeczoznawca wycenia samochód podczas wcześniej umówionej wizyty.

2. Płatność

Na podstawie wyceny rzeczoznawcy uzgadniamy cenę. Pieniądze otrzymują Państwo tuż po podpisaniu umowy.

3. Wypowiedzenie OC

Wypowiadamy za Państwa umowę ubezpieczenia OC samochodu i przesyłamy potwierdzenie.

Wycena samochodu: